Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платихте ли си данъците?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Платихте ли си данъците?

    Днес ми беше ден за разплата с държавата.Малко гадно ми стана като знам, че трябваше да спестя и да се изръся 800лв за данъци (жилище, превозни средства), но няма как.Така на веднъж изръсени парите някак си трудно се дават.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    И аз съм оставил днес тази задачка на приятелката ми... Кофти.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #3
      Re: Платихте ли си данъците?

      BO написа:
      Днес ми беше ден за разплата с държавата.Малко гадно ми стана като знам, че трябваше да спестя и да се изръся 800лв за данъци (жилище, превозни средства), но няма как.Така на веднъж изръсени парите някак си трудно се дават.
      Началото на април мисля и аз да дам моята лепта. Колега как ги плати ти?Четох, че тази година ставало онлайн? Някой правил ли го е, ако да какво трябва?

      Коментар


        #4
        аз предпочитам да платя наведнъж и да забравя. е, при мен сумата е под 1/4 от тая на колегата ВО.едит: отг. е да, забрайх вече кога :D
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #5
          По банков път ги платих, щото пред данъчното по обед е някакъв ад. В банката ми казаха, че можело и през epay и ако имаш принтер си вадиш разпечатка от сайта какво си платил.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Платил съм всичко, включително корпоративния за цели 5% отстъпка, дейва. Най-много ме заболя данъка за автомобила, щото е към община Варна, а дупките са си все така актулани по пътищата ни...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              МПС - платенАпартамента малко ще чака
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                И аз приключих, платих си всичко.
                207 тиква автомат
                новокромаджия 2.4 печка

                Коментар


                  #9
                  Тц, много опашки.

                  Коментар


                    #10
                    Аз сега за рождения ден ще си подаря данъка за апартамента 110лв., а колата ще чака.......
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Аз съм си платил всичко без данъка за колата...даже не съм го плащал от миналата година, но ще почака още малко
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #12
                        И аз платих данъка на фиата за една година е 28 лв )))
                        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                        Коментар


                          #13
                          Фиат-а, Кавазаки-то и Волво-то са с платени данъци. Дано камарата пари, които дарих на общината да бъдат похарчени за запълването на една дупка.

                          Коментар


                            #14
                            Болна тема,аз получих писмо със стойност от 1300лв за апартамент и МПС май ще продавам фиата да си платя данъците
                            Peugeot 307 2.0i ГИ
                            ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                            Коментар


                              #15
                              Ще ги бавя колкото мога. Кеф ми е да си плащам лихвата.
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар

                              Working...
                              X