Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Татуировки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Преди години мислех да правя цял гръб. Парите събрани, татуист намерен и се отказах седмица преди шаренето. Сега се радвам, че не си направих, още повече като гледам, как хората си рисуват символи дето не ги разбират дори. Както и да е. Най-запомнящият се татус го видях на един от, черните братя - SKIN HEAD, изписано на всяка ръка, на кокалчетата на 4-те пръста. Като го видях даже заговорих мангана по тоя повод. Каза, че не знае какво значи, ама всички го ебавали

    Коментар


      #62
      На стария телефон имам снимка на един такъв с тениска с келтски кръст и надпис "White Power". Нищо чудно да е имал и татуировки, ама от рейса не можах да видя добре, само си го снимах. Беше много тъмно-кафяв, като натурален шоколад.

      Коментар


        #63
        Ще разровя архивите си, мой приятел татуиран от друг мой приятел Кажи речи "Властелина на пръстените" върху цял гръб. Татуиста се казва Чавдар, познат като Чарли или gettattoo Ето и конкретния татус:
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #64
          Добър е !

          Коментар


            #65
            Този татус е правен преди поне 8 години, ако не и 10. На живо е много по-готин. Снимката е правена с много калпав фотоапарат, не от мен, а от самия татуист. Интересното е, че не присъства в портфолиото му от 2011 насам.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #66
              Идеята за цял гръб и мен ме блазни, най-вече защото ще се вижда ако аз преценя.Снощи си говорих с приятел, който си прави цялата дясна страна - биомеханика. Та разговора се завъртя в посока защо ги правим. Изприказвах много неща, но тази сутрин като се събудих още бях под влияние на снощния разговор и изведнъж се прокрадна в мен мисълта, че май е вид протест срещу ... и аз не знам, срещу всичко и всички, които се опитват да ме поставят в рамка.В момента имам чувството, че на едното ми рамо е дяволчето, което казва прави квото си искаш и ангелчето, което нашепва помислиии ...
              Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
              AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

              Коментар


                #67
                ogi28b написа:
                Не знам какво имаш предвид под мой адаш. Това съм аз. В друг мой период, преди форума и интелектуалното ми извисяване.
                Оги, тази която върви от дясната ти ръка към лявата може да я попромениш леко:ЮзъриЙ, 4итети, пи6ети, Огито модерира Иначе тази плетеница, която минава през торса ме кефи
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #68
                  Ще пусна една идея за нежната половинка. Мен лично много ми хареса
                  Прикачени файлове
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #69
                    Yavor написа:
                    Харесвам татусите по принцип, но когато са много премерени и без да се прекалява...Не знам защо когато са твърде много - като т.нар. ръкави - човека ми изглежда недоизкъпан някак си, нечистоплътен ако искате... ( Моля да не ми се обиждат колегите с такива)Аз лично нямам, няма и да си направя. Поне не и постоянна. За проба съм си правил временни - знам че се бях яко обринал от мастилата, там където е била татуировката. И стоя възпалено месеци...Не бих позволил и на сина си да си направи трайна татуировка, ако ме пита изобщо като порасте.Твърде трайно е... За цял живот...То за цял живот не мога да приема че ще трябва да гледам собствената си мутра, какво остава за някой татус, който след 4-5 години ще ме дразни.Ето - доста хора си ги премахват - пак пари, болки и белези..Ама това е мое мнение, всеки си решава.А и със сигурност - ако ми дойде в офиса един яко татуиран да правим бизнес - бъдете сигурни че няма да се отнесем към него с подобаващото внимание. И вероятно няма да стане бизнес. А човека може да е прекрасен. Някак си лековато и безотговорно е това яко шарене по тялото.
                    Това е и моето мнение.А относно "неразбираемите" езици - една колежка лееееееко се изненада, когато прочетох надписа ѝ на фарси. Ококори едни еееей такива очи И към Женшена - иврит не се пише с йероглифи. Букви са и са по-малко на брой от кирилицата. Учат се за 1 ден

                    Коментар


                      #70
                      Immortal написа:
                      ...Това е и моето мнение.А относно "неразбираемите" езици - една колежка лееееееко се изненада, когато прочетох надписа ѝ на фарси. Окори едни еееей такива очи И към Женшена - иврит не се пише с йероглифи. Букви са и са по-малко на брой от кирилицата. Учат се за 1 ден
                      Особено тия не иврит, не съм писал, че е йероглифи. Знам, че са букви - преписвах една клавиатура за клиент. Но ми е тъпо - всички ревем срещу евреите, а после се татуисваме на иврит. Само заради болката лично аз съм в дълбоки колебания
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #71
                        Immortal, кажи какво е значел надписа? Нещо лично, умно или безсмислено? Или обидно...?
                        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                        Коментар


                          #72
                          lhristov написа:
                          Immortal, кажи какво е значел надписа? Нещо лично, умно или безсмислено? Или обидно...?
                          Пишеше "Само Бог може да ме съди". Не знам много думи на фарси, но мога да чета и прочетох думите "Бог" (Кхода) и "само" (фагхат)... останалото по интуиция го предположих и познах

                          Коментар


                            #73
                            Дидо, а с индийския как си, да не се изненадам и аз :D
                            Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                            AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                            Коментар


                              #74
                              mims написа:
                              Дидо, а с индийския как си, да не се изненадам и аз :D
                              Кой от всичките 24 официални езика на Индия имаш предвид?

                              Коментар


                                #75
                                Immortal написа:
                                mims написа:
                                Дидо, а с индийския как си, да не се изненадам и аз :D
                                Кой от всичките 24 официални езика на Индия имаш предвид?
                                Хинди примерно ... :D
                                Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                                AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                                Коментар

                                Working...
                                X