Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Татуировки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ирка, знам че давам вид на безотговорно диване, но последните 2 години нещата се попромениха или поне вижданията, разбиранията ми и т.н.Има доста неща, с които трябва да се съобразяваме. Освен обществото другото, което най-много ме възпира е примерът, който ще дам на децата си - не върви да им забранявам ако съм цялата нашарена. Не, че бих им забранила, но все си мисля, че е по-добре леко късничко да ги направиш ( демек да е сигурно, че ги искаш и са премислени ), ма те днешните на 15-16 .... пак разводних темата ... хахахаха
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    Коментар


      #47
      jenshen73 написа:
      Имаше преди време една карикатура тип комикс, на нея беше татуист с клиентка, която казва "Искам да ми изпишете на японски "Вечна любов"", а татуиста на следващата си мисли "Пиша аз кво да е, кой ще го чете японския не ми пука"... Та общо взето това ми е мнението за йероглифните татуси. Особено тия на иврит... Все едно да си харесам два йероглифа на японски, да ги татуирам и изведнъж да се окаже, че значат "Аз съм отявлен идиот"... Някак си ...?
      За тва проверяваш достоверността на няколко независими места
      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

      Коментар


        #48
        style34 написа:
        Аз мога ли да попитам защо като някой си татуира нещо на китайски, иврит, японски или друг странен език и не казва какво пише???Ако е написано на български или на английски нали всеки разбира какво пише? Каква е идеята да е някаква супер тайна и какъв е проблемът да се сподели?Чувал съм и други крайно абсурдни тъпотии от сорта, че можело да се казва само на трима човека... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
        Баси, нищо не разбираш.Създава се загадъчност, мистика, човек се чуства невероятно духовно извисен... Нищо, че Китай са над милиард, Индия и те някъде там, и вероятно тази "невероятна" мисъл се знае от около стотина милиона души. Да ме прощава колежката, но това е като в подписа на един колега - ако е загадъчно, вече не си кифла с шипков мармалад, а кроасан с шоколад И разбира се, това е добър повод за по-интересен флирт.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #49
          jenshen73 написа:
          Особено тия на иврит...
          И да отидеш на почивка в Египет или Катар примерно
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #50
            Сега ще пусна и обещаните снимки на моите татуйровки.Каквото е мнението на повечето татуирани,че без 1 може,но само с 1 не,такова е мнението и на приятелката ми,направи си една в средата на февруари и в началото на март не издържа и като отидох аз за третата тя си направи втора.Нейните са надписи от вътрешната страна на двата бицепса,едната е на английски,другата на италиански,ще пусна и нейните снимки,че доста ми хареса как стои.Понеже не се разбира много коя на кого е,първите три са моите.
            Прикачени файлове
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар


              #51
              Еее, вашите са много модерни... Моите са едни "ваденки", ама няма какви да са, щото съм ги правил в 7ми - 8ми клас Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Като направя снимки ще кача... не на всички де Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                #52
                msotiroff написа:
                Еее, вашите са много модерни... Моите са едни "ваденки", ама няма какви да са, щото съм ги правил в 7ми - 8ми клас Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Като направя снимки ще кача... не на всички де Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                Нали не са затворнически правени с мастило и парче стъкло..."Пепа 68", "Гица 72"
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #53
                  Мистика и загадачност... глупости на търкалета... не бих си написал нищо, което сам не мога да прочета. На десния бицепс от вътрешната страна имам написано "It’s better to burn out than to fade away" Kurt Donald CobainНа левия бицепс, пак отвътре миналия месец ми нарисуваха това/ Татуирам се при Тони (Художника) в Плевен. Розата ми я прави той. Надписа - Румен, другото момче, което работи при Тони. И двамата работят много чисто и внимателно! Препоръчвам ги

                  Коментар


                    #54
                    Много сте несериозни към марката! http://359fun.com/pictures/2835-tatu...olcvagen.html#
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #55
                      krasio_79bs написа:
                      Много сте несериозни към марката! http://359fun.com/pictures/2835-tatu...olcvagen.html#
                      Краси, това с марката на кола татуисана е като татуса на чичо ми "Мина мила моя любов", а после, когато Мина вече не беше нито мила нито любов едва успя да го преправи на Минала ... Лошото е, че една таква яка емблема не мож я преправи на новата любов Не, татусите трябва да са нещо, което и днес, като го правиш и след 20 години - пак да те кефят...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #56
                        Lane Staley написа:
                        style34 написа:
                        Аз мога ли да попитам защо като някой си татуира нещо на китайски, иврит, японски или друг странен език и не казва какво пише???Ако е написано на български или на английски нали всеки разбира какво пише? Каква е идеята да е някаква супер тайна и какъв е проблемът да се сподели?Чувал съм и други крайно абсурдни тъпотии от сорта, че можело да се казва само на трима човека... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                        Баси, нищо не разбираш.Създава се загадъчност, мистика, човек се чуства невероятно духовно извисен... Нищо, че Китай са над милиард, Индия и те някъде там, и вероятно тази "невероятна" мисъл се знае от около стотина милиона души. Да ме прощава колежката, но това е като в подписа на един колега - ако е загадъчно, вече не си кифла с шипков мармалад, а кроасан с шоколад И разбира се, това е добър повод за по-интересен флирт.
                        Хаха Или топ оф дъ топс на мистичност и неразгадаемост - да си го напишеш на елфически, нищо че единствената ти асоциация с Толкин е Тофифи (примерно)

                        Fiat Bravo T-Jet 120

                        Коментар


                          #57
                          krasio_79bs много як линк, искрено се смях
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #58
                            Надписът Volkswagen на пръстите на краката уби всичките ми надежди за поне една татуировка на ниво от този сайт. Особено впечатление за мен, лично, е и адресът на страницата: folcvagen. Защо тази марка се е превърнала в такова извращение, не знам?

                            Коментар


                              #59
                              Оги, ся се сетих за един твой адаш от Бургас. И оная култовата татуировка с Тука бяха Генади и брат му
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                #60
                                Не знам какво имаш предвид под мой адаш. Това съм аз. В друг мой период, преди форума и интелектуалното ми извисяване.

                                Коментар

                                Working...
                                X