Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да намалим офф-а в раздела ПРОДАВА!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    charlie написа:
    хм, какво точно имаш против публичното обсъждане? всъщност замислял ли си се за значението на думата форум?
    Като се замислих - представете си на всяка обява в Автооказион или Автокъщи да се обаждат хора и да коментират колата в обявата, без да са заинтересовани купувачи :D

    Коментар


      #32
      charlie написа:
      chuni написа:
      Всеки има право да определя цената на автомобила които продава ,защо трябва да му се оспорва цената от хора които нямат изобщо намерение да купуват в момента такъв автомобилпросто излишни приказки /реална не реална цена има такива по евтини и т.н..../По този начинсамо се пречи на продавача вместо да му помогнем в продажбата,по-добре лично съобщение с евентуални насоки отколкото публично обсъждане.
      хм, какво точно имаш против публичното обсъждане? всъщност замислял ли си се за значението на думата форум?
      Имам предвид обсъждане на излишни глупости като /висока ти е цената ,има по евтини предложения и т.н./не ми се занимава сега да ти вадя подобни цитати от раздел продава сам може да провериш.Човека е решил да продава нещо и няма нужда от професори и многознаиковци да му дават насоки.Думата форум знам какво означава ,но лично аз смятам че ако пусна обява за продажба няма да ми е приятно някои да ми пречи с излишни приказки и да ми пълни темата с глупости.Продавача продава няма нужда от обсъждане във форум а от Купувач .Така мисля аз

      Коментар


        #33
        chuni написа:
        charlie написа:
        chuni написа:
        Всеки има право да определя цената на автомобила които продава ,защо трябва да му се оспорва цената от хора които нямат изобщо намерение да купуват в момента такъв автомобилпросто излишни приказки /реална не реална цена има такива по евтини и т.н..../По този начинсамо се пречи на продавача вместо да му помогнем в продажбата,по-добре лично съобщение с евентуални насоки отколкото публично обсъждане.
        хм, какво точно имаш против публичното обсъждане? всъщност замислял ли си се за значението на думата форум?
        Имам предвид обсъждане на излишни глупости като /висока ти е цената ,има по евтини предложения и т.н./не ми се занимава сега да ти вадя подобни цитати от раздел продава сам може да провериш.Човека е решил да продава нещо и няма нужда от професори и многознаиковци да му дават насоки.Думата форум знам какво означава ,но лично аз смятам че ако пусна обява за продажба няма да ми е приятно някои да ми пречи с излишни приказки и да ми пълни темата с глупости.Продавача продава няма нужда от обсъждане във форум а от Купувач .Така мисля аз
        мисля че темата е за форум "продава", ако продавача няма нужда от обсъждане, да си пусне обявата във вестници за обяви, по радиото, в мобиле.бг или където си ще. а "няма нужда от обсъждане" и "форум" са понятия оксиморони, та ако искате пак се замислете къв точно е смисъла на думата форум.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #34
          charlie написа:
          ..."няма нужда от обсъждане" и "форум" са понятия оксиморони, та ако искате пак се замислете къв точно е смисъла на думата форум.
          Както вече каза колегата, поне да не е в самите обяви

          Коментар


            #35
            [quote="charlie"][quote="chuni"][quote="charlie"]
            chuni написа:
            Всеки има право да определя цената на 7а "няма нужда от обсъждане" и "форум" са понятия оксиморони, та ако искате пак се замислете къв точно е смисъла на думата форум.
            Ти повтарящ думата форум та форум всички знаем какво е форум,но продавача на кола няма нужда от излишни приказки а от реален купувач това имам предвид и не ми обяснявай пак какво е форум знам.Интересно ще ми бъде ако пуснеш тема в продавам и 20 човека ти напишат един куп излишни неща как ще се чустваш и дали ще пуснеш друг път обява а пък накрая може да забравиш и какво продаваш.

            Коментар


              #36
              Супер вече прихваштате малко от това което исках да кажа точно в този раздел е мястото където да разискваме всичко което споменахте като ОФФ Вие ме изумявате бе хора честно !!! Вижте темата да му се невиди!
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #37
                щом си е пуснал във форум обявата значи го прави УМИШЛЕНО и знае какво може да последва !Може да има хора и които да звънят на обявите на хората от вестниците само да им теглят една майна ,че цената им е висока ,а тука майните са безплатни !!!Друг е въпроса ако някой колега от форума си продава колата ,кола която всички я знаят и всички я хвалят ,то тогава външен човек никога не би купил подобна "захаросана" кола !А истината е ,че когато продаваш нещо ,качествено и с гарантиран произход именно коментарите биха продали колата ,защото всичко написано е в твоя полза p.s. пресен е примера с хгт-то на наш колега ,което какво ли не се изписа за него и т.н. ,и накрая човека подвел се от "милите "думи си купи кола на която и блокира двигателя
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #38
                  rustson написа:
                  Супер вече прихваштате малко от това което исках да кажа точно в този раздел е мястото където да разискваме всичко което споменахте като ОФФ Вие ме изумявате бе хора честно !!! Вижте темата да му се невиди!
                  Точно това имам предвид и те подкрепям да намалим ОФФ-а раздел продавам.

                  Коментар


                    #39
                    Тая тема почна да става ферман и всеки който иска да разбере за какво става дума като види 3-4 страници ши се откаже от раз ! Така че ще е по-добре да се намесят Модераторите и да си кажат те думата!
                    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #40
                      е че тука вече и спецове по покупко продажбата ли има ??p.s. интересно ще ми бъде ако се направи една статистика ,колко от нещата са продадени чрез обява във форума ??оосбено за колите !
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #41
                        Добре бе човек ако нямаш какво да кажеш защо си правиш труда изобщо!?!? Нямаме нужда от такива коментари, а търсим разрешение на въпрос! След време и ти можеш да решиш да си продадеш бравото няма ли да търсиш всякакви начини да го направиш това! И как ще реагираш след като пуснеш обявата и всички колеги с които може да си се конфронтирал някога решат да ти правят мръсно и ти наспамят тематата(а на теб примерно ти трябват пари)!Айде моля да спрем с оффа и да вземем решение като общност а не като сбирщина!
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #42
                          именно това се опитах да кажа !офф-а продава нещата !може да се трие примерно когато стане 2-3-4 страници !p.s. а мойте коли си ги продавам за 2 часа !Май анкета трябва да се прави за това ! А като гледам ти доста офф имаш в раздел продава ,а май и едно ситроенче продаваше ? тогава да е имало офф ? до колкото си спомням обявате си беше пусната перфектно Така ,че всичко си опира до това какво продаваме и как ?Е извинявай и аз едвам се въздържах да не пиша за онова пунто за 11 000 лева,не го направих поради простата причина ,че нямам намерение да го купувам ,както и за твоя ситроен по същият начин !
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #43
                            tomazo написа:
                            ...p.s. пресен е примера с хгт-то на наш колега ,което какво ли не се изписа за него и т.н. ,и накрая човека подвел се от "милите "думи си купи кола на която и блокира двигателя ...
                            За ХГТ-то на Zaphod ли става въпрос!?
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #44
                              Mater Киро произнеси се по въпроса от темата!And be not tempted by the Dark Side!
                              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                              Коментар


                                #45
                                rustson написа:
                                Mater Киро произнеси се по въпроса от темата!And be not tempted by the Dark Side!
                                Тука е демокрация! Ако аз се произнеса ще излезе, че въпроса е предрешен или че най-малкото съм наклонил везните на едната страна (която и да била)! Така, че според мен най-добре пусни анкета с няколко отговора, а не само с "да" и "не" и каквото се реши - действаме!Парен, каша духа, но следя темата - може да сте сигурни!
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X