Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към софиянци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към софиянци

    Здравейте! Имам въпрос относно софийския градски транспорт. С какъв превоз мога да се предвижа от Централа автогара до пазара на Красно село? Става въпрос за вечерта към 9 часа, по това имали транспорт?

    #2
    Директен превоз мисля че няма. Освен такси, де Може с трамвай N:6,9 или 12 по Хр.Ботев, слизаш на пл.Македония и от там се прекачваш на трамвай N:5От пл.Македония, Красно Село е на около 6 спирки.Може да питаш Батмана, на място
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      77 Не минаваше ли там. Ако да до Красна Поляна и от там 83! Иначе такси е най-добре отпред пред Гарата има Седянка на ОК а те не са ментета.

      Коментар


        #4
        Esper написа:
        Директен превоз мисля че няма. Освен такси, де Може с трамвай N:6,9 или 12 по Хр.Ботев, слизаш на пл.Македония и от там се прекачваш на трамвай N:5От пл.Македония, Красно Село е на около 6 спирки.Може да питаш Батмана, на място
        12 в посока ЦУМ ли го хващам? Пл. Македония е оня с кръговото движение нали?Мислех си за такси, ма като не съм от София кой знае от къде ще мине и какви пари ще ме оръси.

        Коментар


          #5
          Около 4 лева

          Коментар


            #6
            Абе софиянци, така ли се отговаря на дама от форума (пък макар и караща Опел)?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Вместо любезно да я запитате кога ще ни почете с присъствието си и да предложите да я закарате, вие ...Mindzu, не са измрели колегите-кавалери в София! Ако има яснота за кога става дума, сигурно все някой ще ти предложи услугите си! :D
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Оу ма това мацинка ли било За момента мога да предложа кракомобила, но поне на места ще съм по бърз от другите

              Коментар


                #8
                Mindzu написа:
                Esper написа:
                Директен превоз мисля че няма. Освен такси, де Може с трамвай N:6,9 или 12 по Хр.Ботев, слизаш на пл.Македония и от там се прекачваш на трамвай N:5От пл.Македония, Красно Село е на около 6 спирки.Може да питаш Батмана, на място
                12 в посока ЦУМ ли го хващам? Пл. Македония е оня с кръговото движение нали?Мислех си за такси, ма като не съм от София кой знае от къде ще мине и какви пари ще ме оръси.
                Ммм, чак пък кръгово... Ето това e пл.Македония. Трамвай N:5 го хващаш от спирката ето тук в посока Руски паметник. За този вариант ти трябва около 1 час в пътуване, дори и в 21ч. Все пак май е по-добре едно такси.
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Става въпрос за другия четвъртък. Минавам през София така да се каже на бегом Мерси много за инфото, мисля че с трамвай 12 и после 5 ще се оправя!

                  Коментар


                    #10
                    Mindzu написа:
                    Става въпрос за другия четвъртък...
                    Хе, че ако е живот и здраве и правим сбирка, може и с други съфорумци да се видиш (и имаш време, де)!
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      има маршрутки

                      има маршрутки но №? пробвай в някоя торсачка
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        На спирката, където спира и 9 в посока Македония спира и трамвай 19, които завива на Македония надясно и до края карат 5 и 19 заедно, съответно и спира на Красно село друг е въпроса с честотата на движение, на спирката има една колонка, на която пише кой трамваи след колко минути идва, та да си прецениш какво да взимаш. Пътя Гара-Пазар е около 30 минути попринцип. Така че, ако го мернеш 19 на спирката смело се мятайМойта Чибурашка е болнаи незнам дали ще е излязла от бокса до тогава, иначе на драго сърце бих помогнал да те отарва от шеметното пътуване по грАДСКИЯ транспорт Това в кръга на майтапа де :D http://www.skgt-bg.com/

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря на всички за информацията. Смятам че вече ще се ориентирам, че даже както гледам имам и възможност за избор в транспорта Не знам дали ще успия да присъствам на вашата среща, тъй като минавам транзит (за 1 час) колкото да се предвижа от Автогарата до Красно село. Обещавам ,че при следващото ми посещение на София ще присъствам!

                          Коментар

                          Working...
                          X