Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

_Смартфон - мнения, препоръки, новини, проблеми, съвети...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За всеки влак си има пътници Аз нося всеки ден с мен Галакси С2 и Нокия-та. И на двете са пуснати всички видове комуникации като в допълнение нокията ми се синхронизира с ексчейндж сървъра. Галаксито го зареждам всяка нощ, а нокията на 3 дена. Ако пусна синхронизацията на другия както казах не изкарва и ден. Пробвал съм почти всички програми които правят синхронизация + вградената - едно и също е. Освен това съм пробвал и със стоков РОМ - абе изгубих месец преди да реша да взема Нокия-та. И всичко тръгна веднага след като я извадих от кутията Но снощи взех на дъщеря ми С3 мини въпреки че майка и настояваше за смартфон от Нокия - 520 или 620. Тъй че много зависи за какво ще го ползваш.Жена ми има айфон5 който вече показа дефект - не загасва дисплея когато го доближиш да говориш до ухото. Май ги подменяли ама трябва да го нося по сервизи, да чакам ... За жалост Епъл както изплуваха много рязко от дълбините до висините пак ще потънат почти толкова рязко ...

    Коментар


      Какъв ви е ъптайма на смартфонът?Сега погледнах моя и съм на ~878 часа.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        BO написа:
        Какъв ви е ъптаймЪТ на смартфонА?
        Какъв ви е ТОЙ на НЕГО? Тази красива българска дума "ъптайм"... А по същество - 131 часа. Иначе веднъж се рестартира на 997 часа.

        Коментар


          BO написа:
          Какъв ви е ъптайма на смартфонът?Сега погледнах моя и съм на ~878 часа.
          2663ч

          Коментар


            Хихих, моя е само 17 часа в момента, защото снощи ми е паднала батерията след като съм се прибрал от работа без да разбера...Като си лягах бях крайно учуден че телефона ми не работи.Ама е "похвално" - изкара цели 36 часа без зареждане и с ръчкане
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              Apple подменили акселометъра в новия модел с такъв на Bosch и той се оказа калпавточно като в италианските коли - винаги нещо немско е калпаво
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                BO написа:
                Какъв ви е ъптайма на смартфонът?Сега погледнах моя и съм на ~878 часа.
                Завиждайте, но благородно. Хемороид
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  E ти на airplane mode как си приемаш обажданията :D

                  Коментар


                    То обаждания няма или ако има - са максимум 5-6 минути. Ако има - в статистиката се вижда и CELL STANDBY (режим на готовност в GSM-мрежата) и PHONE CALLS (самите обаждания).

                    Коментар


                      Sev написа:
                      Apple подменили акселометъра в новия модел с такъв на Bosch и той се оказа калпавточно като в италианските коли - винаги нещо немско е калпаво
                      малко офф - не знаеш колко си прав! имам 2 италиански мотори, и на двата единствените им дефекти са в японските им части
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар


                        Някой напазарувал ли си е Samsung Galaxy Core Duos?

                        Коментар


                          Аз съм се навил да си вземa Samsung S4 mini duos.Ще видя кога ще е! Това за мен е най-добрия смартфон с две сим карти.

                          Коментар


                            Хм, абе оная вече човърках един такъв за близък човек. Има някаква недомислица в работата с двете карти. Тегли интернет винаги и от двете, основно от първичната - тая дето е под батерията. Не може на другата само да и спреш данните. Ако първичната няма нет в момента, ползва другата. Смятай ако нямаш дата план там.Така че внимавайте!
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              не е вярно, имам двусимов на Самсунг и такъв на HTCдърпа нет от тази карта от която си казал
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                Отделно като не запаметиш настройките за интернета дето получаваш за втората карта - понеже си ти ги пращат само как усетят ,че имаш тел дето ползва нет - и като нямаш план за нет да навъртиш неколко мб за по 2.4лв ще си ползваш нета само от 1вата карта.И аз съм със двусимов на самсунг.
                                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                                Коментар

                                Working...
                                X