Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднато CD на центъра на Варна !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Bogivn написа:
    Очаквайте развитие до 2-3 дни. Ще бъде интересно
    Ко стана?

    Коментар


      #17
      Малиии....а аз в моловете паркирам и слизам и нищо не вадя. Вай, вай...ще знам занапред !!!

      Коментар


        #18
        Метеорологичните условия и това, че щях да започвам работа малко забавиха нещата. Ще има действие скоро

        Коментар


          #19
          Днес отивам сутринта към колата и гледам- прозореца счупен и панела на CD- то липсва. Не е болка за умиране, но явно е било по-добре да си давам тоя зор да прибирам шибания панел, та да не ходя да сменям стъкло заради него. Некъф малък крадец ме е овътрил с 50-60 лева, големия крадец - енергото вчера ме завлякоха с 353лв.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            И на мен ми счупиха страничното стъкло на бравото, въпреки че си бях махнал панела.Измъкнали СД-то, а панела си остана за мен...Понеже паркирам до едно частно училище, там има камери - охраната е един чичка дето всеки ден го виждам като ходя на фитнес, хванах го да разгледаме камерите - ясно видяхме как спира точно до камерата едно БМВ 318ка циганска мечта.. огледа спрелите коли, в далечината мойто Браво - почти не се вижда как троши стъклото,но се вижда че влиза вътре.. Та навързахме нещата - номера на БМВ-то кристално се вижда - мой човек кука издири по номера на кой е регистрирана колата и отидохме на посещение с още три приятелчета на адреса - къща в Обеля. Звъним отваря направо дългокосия човек дето се вижда на камерите - въпреки лошото качество то как да го сбъркаш черен като кюнец мангал с дълга къдрава коса?!?! Един такъв нагъл даже се опита да ни затвори вратата и да ни избута! Направо откачих. Не бях отишъл чак толкова враждебно настроен колкото и да мразя малцинствата, но наглостта му направо ме вбеси. Влезнахме след като го избутахме от портата и се погрижихме да не може да краде и да иска близките 1-2 месеца... Малко кофти се получи,че чаветата му бяха на двора и наблюдаваха случващото се, ама хич не ми е зор..... За СД-то даже и не го питах,то беше ясно че 1 седмица след обира го е продал...

            Коментар


              #21
              kristiyan.dimitrov написа:
              ..... За СД-то даже и не го питах,то беше ясно че 1 седмица след обира го е продал...
              Добра работа, е, можели сте да му наврете панела в задника, ама и така става.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар

              Working...
              X