Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднато CD на центъра на Варна !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднато CD на центъра на Варна !

    Здравейте колеги, преди 5 часа установих неприятната новина. Бях оставил колата на центъра (зад църквата Св. Никола) за 30 мин и като се върнах беше с разбита ключалка и задигнат плеър. Веднъж не свалих панела и стана белята, грешката си е моя. Та идеята ми е ако някой ви предложи въпросното ЦД да ме информирате. Модела LG LCS-500UR. Също ще ви посъветвам да прибирате всичко от колата, защото много са изгладнели пумиарите и ще ви разбият колата за какво ли не. Ще се радвам да коментирате, ако имате наблюдения.

    #2
    Кофти колега... Но всичко е на късмет. Ако трябва да се прибира всичко от колата или да се притеснявам непрекъснато... ще си съсипя животеца за едната ламарина. Е на Емо нали му вдигнаха акумулатора пред МОЛ Варна. Е са да ходя на кино с акумулатор ли? Относно случките, аз имам една много смешна случка с крадене, на Витоша . Вечер, на слизане ше лъзгам и се шибвам в канавката... Докато се разхождам нагоре-надолу и да намеря кой да ме издърпа, връщам се и си намирам колата отарашена, всичко прибрали гадовете! Изтеглиха ме, тръгвам си, а 500 метра надолу гледам един гоуф в канавката и 4 елемента го бутат да го изкарат. Спрях да им помогна, изкарахме го и седнахме да пушим по цигара, та се заговорихме, как са ми отарашили колата оставена в безпомощност. И тея се погледаха, зашушукаха и ме заведоха до багажника на гоуфа и като започнаха да вадят... Касетофон, очилата за ски, пътна карта... абе всичко което изчезнало от колата ми! Първо много се вбесих, после си викам - са ще има скандал, ама накрая си викам - четири на един, не си струва и така, по живо, по здраво. Брата продаде неговия гоуф с тоя касетофон, 8 години по-късно

    Коментар


      #3
      Re: Откраднато CD на центъра на Варна !

      Bogivn написа:
      Здравейте колеги, преди 5 часа установих неприятната новина. Бях оставил колата на центъра (зад църквата Св. Никола) за 30 мин и като се върнах беше с разбита ключалка и задигнат плеър.
      Огладня народа отново и пак се започва. Ама и тия, ще разбиват ключалки... То така мн аматьорско, мамка му. По време на един предишен подобен възход за страната ни /разбирай подобна мизерия/ ми бяха свили една торба със вафли, морени, шоколади и изобщо някакви сладки, които бях накупил от пазара, това бличо до Ботевата градинка... Ама така отключили колата, че и досега не съм сигурен дали аз съм я оставил отключена или те са я отключили, нищо повредено, или счупено, просто една торба сладки назад Щото сега за един плеър ти си назад 50 лв да оправяш ключалки, а те са 30-40 лв на печалба, едва ли ще му вземат пазарна цена... Мисля, че дебнат от някъде от района, на тоя студ ме съмнява да са минали ей така и да са решили да разбият колата.
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #4
        През 2006та, когато гладът не беше чак толкова голям (според това, което чета тук) ми разбиха Форда паркиран на 20 метра от офиса ми на ул. "27 Юли" във Варна, бях слязал да взема нещо от офиса. Касетофона беше нещо китайско с вече изтрити, но все пак добре светещи в тъмното копчета. Бяха ми строшили малкия триъгълен най-заден прозорец и от там - чак до отпред. Бяха се и надрали доста яко, защото в колата имаше локва кръв. Виках полиция, а ония "а, сега за един касетофон" и си заминаха.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          jenshen73 написа:
          През 2006та, когато гладът не беше чак толкова голям (според това, което чета тук) ми разбиха Форда паркиран на 20 метра от офиса ми на ул. "27 Юли" във Варна, бях слязал да взема нещо от офиса. Касетофона беше нещо китайско с вече изтрити, но все пак добре светещи в тъмното копчета. Бяха ми строшили малкия триъгълен най-заден прозорец и от там - чак до отпред. Бяха се и надрали доста яко, защото в колата имаше локва кръв. Виках полиция, а ония "а, сега за един касетофон" и си заминаха.
          При теб поне са си заминали, на мен на времето ми се навикаха, че и отпечатъци ми взеха за да можели да отсеят чуждите от колата. После половината блок шушукаше, че аз съм си обрал колата.
          Fiat Coupe 1.8

          Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

          Коментар


            #6
            Сетих се за един случай, с един приятел бяхме излезли с моята кола, но той си беше забравил нещо у тях, и се връщаме до тях, вали проливен дъжд. Той се качва, аз седя и чакам в колата.По едно време го виждам, че излиза от входа, но не идва към мен... поседях малко, поседях, и слязох да видя какво става.А то - той излизайки от входа, вижда в неговата кола, която е пред входа, някакъв си вътре. Първо помислил, че е брат му (колата им тогава беше обща), и отишъл да го види. Обаче не бил брат му, а крадец. Хваща го в момент, в който онзи вади касетофона от колата. "Какво правиш тука бе" - "Ми вадя си касетофона" - "И как така ще си вадиш касетофона от моята кола бе?" - "А, ма то това твоята кола ли е? Извинявай!" - Излязъл, и точно в този момент и аз отивам... онзи като видя, че ставаме двама, хукна да бяга в дъжда и даже си забрави инструментите в колата (голяма отвертка и не помня още какво).Нагли, нагли!

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Сетих се за един случай, ...
              Хахаха, в махалата имаше една сива Мазда 323-ка, ама наточена много за онея години. И една вечер собственика както си пуши на терасата гледа как някакъв се труди тихичко на джантите... Взел си кучето, слязъл долу, запалил цигарка и минава покрай него: "Ко става колега, проблеми ли?", а оня - "Ами да, утре ще пътувам, а нещо са омекнали, ще ги нося на гумаджията денонощния." .... та беше му помогнал човека, и кучето му помогнало, та и съседи се включили да помагат с гумите... бяха го помляли

              Коментар


                #8
                Re: Откраднато CD на центъра на Варна !

                Bogivn написа:
                Здравейте колеги, преди 5 часа установих неприятната новина. Бях оставил колата на центъра (зад църквата Св. Никола) за 30 мин и като се върнах беше с разбита ключалка и задигнат плеър. Веднъж не свалих панела и стана белята, грешката си е моя. Та идеята ми е ако някой ви предложи въпросното ЦД да ме информирате. Модела LG LCS-500UR. Също ще ви посъветвам да прибирате всичко от колата, защото много са изгладнели пумиарите и ще ви разбият колата за какво ли не. Ще се радвам да коментирате, ако имате наблюдения.
                Предлагам ти да им оставиш още една кола с плеър там че даже може и отключена и даси вземеш два винкела на гърба да ги осветкашотново се доказа че само боя оправя в тоя живот.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Замислил съм им нещо на тези мишоци, но ще го запазя засега. Ако стане ще споделя със сигруност. Иначе комуникирам с едно момче от форума на Хонда, той също е опарен и е назад с 1 ЦД. Даже го е намерил в продавалник. Сега ще ви копирам точно какво ми написа, може информацията да е полезна за някой :" Доколкото разбрах ги събират в заложна къща, защото като звъннах за среща, човека ми каза къде да го чакам да дойде да ме вземе и да ходим да ги гледаме - били към 50 CD та. А моето е тука: http://prodavalnik.com/mp3-clarion-i13133281 "

                  Коментар


                    #10
                    Ако му пазиш кутията или някакви документи, защо не отидеш да си го вземеш с полиция примерно? Или с бухалка, както решиш :DНагли...
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #11
                      Полудял е тоя народ... Точно преди една седмица отиваме с един приятел в един мол във Варна (няма да кажа кой е ,че да не правим реклама на хубавата им охрана) отиваме и паркираме на -1 ниво. Качваме се горе до магазините точно за 15 мин. беше харесал нещо и искаше да го купи. Качваме се точно за 15 мин и след това се връщаме и гледаме колата ( Ауди А4-ка комби 2012 година) Праснали задния джам (питахме в Ауди 1600 лева задното стъкло) отворили багажника взели лаптопа и триъгълника. Охрани, камери, полиции всичките седят почесват си г*зовете и викат "емиии ко да напрайми сига- не се вижда на камерити... начи ниможи да ги намерим..." Една поздрав за майките поживо поздраво... ,
                      94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
                      03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
                      02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

                      Коментар


                        #12
                        Valenses написа:
                        Охрани, камери, полиции всичките седят почесват си г*зовете и викат "емиии ко да напрайми сига- не се вижда на камерити... начи ниможи да ги намерим..." Една поздрав за майките поживо поздраво... ,
                        А, да бе. В алфа форума един пич си беше забравил чантата и някакъв му я взе и я отараши. Беше пуснал човека записи от охраната с наглеца, ега ти излагацията, от момента в който я взема оня, че после как отиде в някакъв магазин, та там пребърка чантата и сви телефони и забравих какво друго, до момента в който крадльото напуска паркинга с колата си-всички записи. Ако трябва изискайте записите с полиция, какво е това "нимойми и низнайми...".
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #13
                          Plastex написа:
                          Valenses написа:
                          Охрани, камери, полиции всичките седят почесват си г*зовете и викат "емиии ко да напрайми сига- не се вижда на камерити... начи ниможи да ги намерим..." Една поздрав за майките поживо поздраво... ,
                          А, да бе. В алфа форума един пич си беше забравил чантата и някакъв му я взе и я отараши. Беше пуснал човека записи от охраната с наглеца, ега ти излагацията, от момента в който я взема оня, че после как отиде в някакъв магазин, та там пребърка чантата и сви телефони и забравих какво друго, до момента в който крадльото напуска паркинга с колата си-всички записи. Ако трябва изискайте записите с полиция, какво е това "нимойми и низнайми...".
                          Е като няма камери над всяка кола - какво точно да се изисква?
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            Очаквайте развитие до 2-3 дни. Ще бъде интересно

                            Коментар


                              #15
                              jenshen73 написа:
                              Е като няма камери над всяка кола - какво точно да се изисква?
                              Споменава камери колегата, значи все нешто се е видяло, ако се проследи по камерите накъде са хванали, с кола ли са излезли все донякъде може да се докарат нещата, тия в София как го намериха оня задник, та и върна нещата, без парите, де, че вече ги бил похарчил... Едно е да огледат записите обстойно, друго е да откажат подобен оглед и съдействие. Оня от София беше някакъв чевръст дребосък по джапанки, че и със жена си и детето беше. Видял човека на камерите, че отпраши от паркинга с алфа и веднага пуска тема в алфафорума, да пита дали някой не го познава.
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар

                              Working...
                              X