Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава - Ербег

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава - Ербег

    Колеги, тъй като много ме итересува въпросния автомобил а има голямо разминаване в това как стоят нещата с въздушните възглавници.Според Аутодата-та въздушната възглавница за шофьора се поставя като задължителна опция (стандарт).Да ама се убедих, че от доста продавани коли на нашия пазар, не са оборудвани с въпросната възглавница за шофьора. Къде е заблуждението?Ето и снимчица ако не вярвате.
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Re: Брава - Ербег

    BO написа:
    Колеги, тъй като много ме итересува въпросния автомобил а има голямо разминаване в това как стоят нещата с въздушните възглавници.Според Аутодата-та въздушната възглавница за шофьора се поставя като задължителна опция (стандарт).Да ама се убедих, че от доста продавани коли на нашия пазар, не са оборудвани с въпросната възглавница за шофьора. Къде е заблуждението?Ето и снимчица ако не вярвате.
    май зависи колата за коя страна е произведена - но най-масовите от Италия трябва да иматно си търси такава с airbagи без това почти всички Брави имати гледай кога загасва лампата за самопроверка :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Точно от Италия е по вероятно да нямат Еърбег

      Коментар


        #4
        Е да де, ама как така има такива без възглавница, като тука пише, че се слага като стандарт?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Uneek написа:
          Точно от Италия е по вероятно да нямат Еърбег
          няма ама ако е "пипана"
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            sev написа:
            Uneek написа:
            Точно от Италия е по вероятно да нямат Еърбег
            няма ама ако е "пипана"
            Няма такова нещо. Чичо ми през 96та си купи браво на 3 месеца от Жабарско и нямаше Еърбег. Просто в Италия по късно от другите държави ги задължават да имат колите еърбег и затова се получават такива разминавания.

            Коментар


              #7
              всичко що съм гледал имаше поне 1 airbagно може първите 1-2 години да е било такатук имаше и други колеги с Брано (не Брава), май с 2,0 мотор също без airbag
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                sev написа:
                всичко що съм гледал имаше поне 1 airbagно може първите 1-2 години да е било такатук имаше и други колеги с Брано (не Брава), май с 2,0 мотор също без airbag

                Коментар


                  #9
                  Да де ама това не отговаря на инфо-то в Аутодата където хората твърдят че всичките от 98-ма нататък трябва да имат.Един колега има Браво от 99-та и няма.....а наистина е от 1999-та и не е имало (поне така твърди той и нямам идея как го е разбрал и проверил).Чудя се дали ако се сложи по-стар волан който по принцип няма може да се прикрие че е имала и е изпраскал.Макар че проверката би трябвало да хване тази екстра...
                  Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                  Коментар


                    #10
                    би трябвало във VIN номера да е кодирано какво е било оборудванетоно не знам къде може да се провери подробно номераe-peer?
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Re: Брава - Ербег

                      sev написа:
                      ...и гледай кога загасва лампата за самопроверка :D
                      Днес се сетих да снимам как гаснат лампите на моята (тази от подписа) - е, с телефона, ама нали е само за сравнение (най-лявата е за еърбега - гасне малко преди тази за инжекциона). :DP.S. Оригиналният файл е 3gp. За тези, които нямат подходящ плейър съм го записал и като wmv.
                      Прикачени файлове
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар

                      Working...
                      X