Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пазарене за цена.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ........... )

    Коментар


      #17
      Тарикат трябва да си
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        За моето фиатче /Браво/ отидохме да се пазарим с шефа ми. :D Той е голяма циганка. Беше обявено в интернет за 7400, на място в автокъщата пишеше 7200. Свалихме я на 6700 с много пазарлък, ама и по-надолу нямаше как да стане. Колата беше нерегистрирана, без номера, радио-то не работеше, драскотини по боята, забележки по салона, дръжките на вратите се бяха сцепили и двигателя беше мит. Така че 500 лв могат да се свалят. Шефа приложи номера с "Ми айде тогава да ходим да вземем черната...". Аз първо като жена, и второ като нищо неразбираща от коли, само седях и се усмихвах,ама вътрешно колата ми легна на сърцето веднага. Сега си я карам със здраве дето се вика и съм много доволна от нея. :D
        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
        www.fiat-bg.org/forum

        Коментар


          #19
          Както е казал колегата по-горе трябва да си нахален. Мойта първоначално беше обявена 7000 в автокъщата, обаче този го склоних на 6400 ... дори не се пазарихме много, щото нямаше за какво да се хвана за колата, просто му казах, че толкова давам и той вика: "Е имаш ли ги сега веднага?" ... викам имам ги, стиснахме си ръцете и това беше ...

          Коментар


            #20
            Ами току що се връщам от горубляне.Харесах си една Марея (много измислен цвят - между оранжево и златисто). происводство 09.99г, 2хЕрбег, АБС, JTD..Преди 1 седмица беше обявена на 7400, вчера отивам и пише "промоция 6999" викам си ето това е мойта кола.Обаче бях решил на 6700мах да я взема или не.Е кофти - не я дадоха за 6700 и аз им пожелах успех.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар

            Working...
            X