Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли бедствено положение?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли бедствено положение?

    Здравейте колеги,я кажете при вас в другите градове как е,тука в Габрово е някакъв ужас.Тая сутрин съм ринал час и половина пред блока,но нито Фиата можа да излезе,имам и Форд ескорт и той не можа,снега е над 50см. и продължава да вали.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    тука се топи снегаи е не повече от 10см.само за разходка по паркинг
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Re: има ли бедствено положение

      ivailo rachev написа:
      Здравейте колеги,я кажете при вас в другите градове как е,тука в Габрово е някакъв ужас.Тая сутрин съм ринал час и половина пред блока,но нито Фиата можа да излезе,имам и Форд ескорт и той не можа,снега е над 50см. и продължава да вали.
      Колега, с приятелката ми мислехме утре да се разходим до Габрово , ще ни посъветваш ли да го отменим ? Иначе в София е поносимо. 0 градуса като тръгнах за работа, снега се топи почти мигновено.Единственото, което ме притеснява е, че в молла нещо прекъсва тока
      In JTD I believe, in Nm I trust !

      Коментар


        #4
        Тук няма и помен от сняг!

        Коментар


          #5
          В СТЗГ снощи до 1 валя юнашки дъжд с вятър, ся вече почти изсъхна.....
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            И в Плевен има много сняг.И естествено снегорините все още не са излезли да чистят.Току що едно дърво пред блока ми се счупи от снега.

            Коментар


              #7
              Снощи в Пловдив почна сериозно да вали дъжд,след това за 1 час натрупа доста сняг,след него пак дъжд.И сега всичко е .....
              Fiat Marea 1.6/16V

              Коментар


                #8
                Re: има ли бедствено положение

                googo написа:
                ivailo rachev написа:
                Здравейте колеги,я кажете при вас в другите градове как е,тука в Габрово е някакъв ужас.Тая сутрин съм ринал час и половина пред блока,но нито Фиата можа да излезе,имам и Форд ескорт и той не можа,снега е над 50см. и продължава да вали.
                Колега, с приятелката ми мислехме утре да се разходим до Габрово , ще ни посъветваш ли да го отменим ? Иначе в София е поносимо. 0 градуса като тръгнах за работа, снега се топи почти мигновено.Единственото, което ме притеснява е, че в молла нещо прекъсва тока
                Не те съветвам да тръгваш,смятай щом и двете ми коли не можаха да излязат от блока е ужас.До преди малко чистихме пред магазина и вали адски силно и трупа все повече и повече.П.П.И тука вчера до 5 часа след обяд валя дъжд и го обърна на сняг и така цяла нощ.Както каза колегата от Плевен и тука не са тръгнали риначки още,сутринта мина една ама си беше вдигнал греблото.
                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                Коментар


                  #9
                  има ли бедствено положение

                  Аз пък така искам сняг тука !!!Бактисах от дъждове и ветрове
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #10
                    Re: има ли бедствено положение

                    ivailo rachev написа:
                    Не те съветвам да тръгваш,смятай щом и двете ми коли не можаха да излязат от блока е ужас.До преди малко чистихме пред магазина и вали адски силно и трупа все повече и повече.П.П.И тука вчера до 5 часа след обяд валя дъжд и го обърна на сняг и така цяла нощ.Както каза колегата от Плевен и тука не са тръгнали риначки още,сутринта мина една ама си беше вдигнал греблото.
                    Извинявай, но ти в коя част на Габрово живееш, че е толкова страшно там? googo, мисля си, че ако не трябва да стигнеш до някои от "по-екзотичните" квартали на Габрово, няма да ти е чак такъв проблем пребиваването в града. Виж вече за пътя до тук не знам. Снега тук е мокър, отдолу се топи, същевременно продължава да вали, но поня аз където съм видял, снегорини си минават. Сам си преценявай, за пътуването, според уменията за шофиране при такива условия и желанието за пътуване. Но аз не смятам, че положението тук е бедствено. Ако имаш въпроси питай, може и по към вечерта за по-актуална информация.

                    Коментар


                      #11
                      русе нама сняг само дъжд и вятър
                      Bravo 1.9 jtd 1999

                      Коментар


                        #12
                        Re: Има ли бедствено положение?

                        ivailo rachev написа:
                        Здравейте колеги,я кажете при вас в другите градове как е,тука в Габрово е някакъв ужас.Тая сутрин съм ринал час и половина пред блока,но нито Фиата можа да излезе,имам и Форд ескорт и той не можа,снега е над 50см. и продължава да вали.
                        Как е положението в Габровско?Предстои ми пътуване от В.Търново към Казанлък ,а ми се минава през Шипка.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          А, в Бургас напече слънце...Б@х, толкова искам да навали един хубав сняг, ама и да се задържи за седмица поне.
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #14
                            В София си поваля ама бързо се топи за съжаление.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Във ВТ вали, но не се задържа повече от 1-2 см. подухва вятър иначе, ако имахме 2-3 гр. надолу и ние щяхме да сме до колене...
                              --Старата ръжда любов не хваща!--
                              156 sportwagon 1,9 jtd 115
                              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                              Коментар

                              Working...
                              X