Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НАП-КАТ-НАП..., моля помагайте:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    kiro_of_the_day написа:
    НАП на практика не връща пари. За 50 лв. - зАбрави.Когато плащаш някакви данъци обаче - можеш да направиш заявление за прихващане, като представиш бележката за надвнесената сума.Да не се правят на луди - имат бланки за това. Само нещо ми се върти из главата, че при такъв случай правят данъчна ревизия или нещо такова.
    на мен са ми връщали надвзети данъци.да преди това правят вътрешна ревизия и излиза ’решение’ за връщането.

    Коментар


      #17
      :D Да дам малко инфо по тая тема, надявам се да не ви се налага, ама ако все пак ви се случи...Връщането на надвзети кинти по фишове платени чрез e-pay се осъществяват от "Главна дирекция охранителна полиция". След подаването на молба и копия на платежните документи вече имам възстановена надвзетата сума :D.

      Коментар


        #18
        curko написа:
        :D Да дам малко инфо по тая тема, надявам се да не ви се налага, ама ако все пак ви се случи...Връщането на надвзети кинти по фишове платени чрез e-pay се осъществяват от "Главна дирекция охранителна полиция". След подаването на молба и копия на платежните документи вече имам възстановена надвзетата сума :D.
        Браво на теб, показа на всички които мрънкат че НАП не връщат пари, че всъщност когато си гониш нещата до дупка ти ги връщат.

        Коментар


          #19
          vili151279 написа:
          curko написа:
          :D Да дам малко инфо по тая тема, надявам се да не ви се налага, ама ако все пак ви се случи...Връщането на надвзети кинти по фишове платени чрез e-pay се осъществяват от "Главна дирекция охранителна полиция". След подаването на молба и копия на платежните документи вече имам възстановена надвзетата сума :D.
          Браво на теб, показа на всички които мрънкат че НАП не връщат пари, че всъщност когато си гониш нещата до дупка ти ги връщат.
          От ноември до март и след извършване на чудеса от храброст....
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #20
            Чак чудеса не са, ама си беше приключение доде разбереш от кой трябва да си търсиш парите.В крайна сметка упражнението беше с образователна цел-къде за мен, къде за служители на НАП, къде за служители на КАТ.Ако бяха компетентни навреме, щях да не съм на минус, ама здраве да е.

            Коментар


              #21
              НАП-КАТ-НАП..., моля помагайте

              curko написа:
              Чак чудеса не са, ама си беше приключение доде разбереш от кой трябва да си търсиш парите.В крайна сметка упражнението беше с образователна цел-къде за мен, къде за служители на НАП, къде за служители на КАТ.Ако бяха компетентни навреме, щях да не съм на минус, ама здраве да е.
              Трябва и хонорар да търсиш за образователната програма .
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар

              Working...
              X