В крайна сметка взех този модел:http://www.protech.bg/bg/products/55...mart-maticЗа сега работи, ама при първото поставяне и пускане перката мръдна 1 милиметър и спря. Все едно беше между двата полюса застанала в едно никакво положение и не можеше да реши на къде да тръгне. :D Помогнах и и взе че развъртя. От тогава няма проблеми (5-6 пускания)
Купих го от Технополис, по спомен за 107лв.
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Вентилатор за баня, къде?
Collapse
X
-
Леле майко, къде отишли технологиите при вентилацията. Перка, лагеруване, корпус, маркетинг = 107лв. Баси, а моят вентилатор в банята струва 18лв. дебита му не го знам какъв е, шума - не го чувам... Колеги, чак сега разбирам защо караме италиански коли - щото от келешлък не ни остават кинти за нищо по-сериозно... (аз и без това ги нямам парите де, но никога не бих дал за един вентилатор 107лв.). Лично МНЕНИЕ, не ме съдете, 107 лева ще дам за 10 кила пържоли, примерно. Или 8 кила пържоли и каса бира и ще поканя приятели на раздумка. Баси.Steliyan's Life!
FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000
Коментар
-
Като не искаш банята да ти мирише на отходен канал или на манджа, не 100 ами и повече ще дадеш
На мен и подовия сифон ми е 125лв с Primus воден затвор, но никаква миризма не може да мине: http://www.hutterer-lechner.com/bg/H...pekt_BUL.pdfВ офиса сме с някакви вентилатори ДОСПЕЛ, за 1 година се раздрънкаха и айде пак нови.
Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)
Коментар
-
Ми не ми мирише нито банята нито кенефа. Не и през зимата. През лятото от топлото поизсъхва сифона в тоалетната, но наливам едно канче вода/дневно и няма проблеми. Това с ултра/убер скъпите аксесоари ме хвърля в диви нерви. Преди 6 години купих 2 български смесители за мивка/душ - съответно 148 и 249лв. - единия в момента не му работи горе/долу положението, а другия - има 3 степени на сила на водата - спряна, ниска и висока. Месец след тях купих китайски такъв за кухнята - хем все още работи на всички посоки, хем цената му беше 26.40.Извинявай, но по някога предпочитам по-евтиното. Вентилатора в банята ми е PREDOM. Смятай сам кога е купуван. Тръбите на отдушника не могат да поемат дебита му, но това не зависи от мен.spark написа:Като не искаш банята да ти мирише на отходен канал или на манджа, не 100 ами и повече ще дадеш
На мен и подовия сифон ми е 125лв с Primus воден затвор, но никаква миризма не може да мине: http://www.hutterer-lechner.com/bg/H...pekt_BUL.pdfВ офиса сме с някакви вентилатори ДОСПЕЛ, за 1 година се раздрънкаха и айде пак нови.Steliyan's Life!
FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000
Коментар
-
Освен от миризми предпазват и от гадинки. Оня ден бях забравил отворен "изпразнителя" в мивката и на другия ден открих една малка стоножка в банята. Не искам дома да ми се превърне в зоопарк
А относно смесителите и комшията ми разсъждаваше като теб и си взе някакъв китайски с формата на пришълеца, е няма и една година и се скапа. А на един друг приятел китайския смесител от Бриколаж се спука, толкова са тънки, сигурно е имал и шупла, добре че бяхме в стаята щото пръскаше нагоре и наводнението беше гарантирано.
Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)
Коментар
-
Нали? Ако ще и сифон за 1000 лева да тури. Колеги, живея в панелка - не мой избора, а и не искам да го променям - текущо ме устройва. Хлебарки, плъхове и мишки си имаме като стой, че гледай. Решението срещу хлебарките беше едно мазило - намазах край всички дупки от които излизат и не са се появявали от кажи-речи 3 години. Вентилацията ми е 20 годишен ПРЕДОМ. Да купя вентилатор за повече от 20лв. за мен означава да си плюя на фасона и вместо да ям пържоли - да карам на хляб с маргарин - безсмислено е. Топля се (понякога и охлаждам) с климатици, а в най-отопляемата стая имам и един конвектор - за тогава, когато Национал-а ме предаде. Общо взето предпочитам да работя за пържоли/карета/наденици вместо за някоя от комуналните компании. И над 20 кинта за вентилатор са ми безумен разход. При липсата на мухъл и влага, разбира се. Ще спастря 4 компютърни вентилатора с подходящ дебит и пак няма да дам над 20лвls1 написа:Ако гадинката реши да влиза не можеш я спря.
Steliyan's Life!
FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000
Коментар
Реклама
Collapse

ЖТД ама не баш
; 182A8.000 Брава
Коментар