Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко често почиствате колата си?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Моята е тъмно сив Металик и се цапа многоооооооооо. Мия я всяка седмица когато ми падне,вътре в месеца един път.Скоро я пастирах в една нова Автомивка в Стара Загора и бях очарован ор резултата ,както и от парите които дадох за услугата.

    Коментар


      #17
      Задължително веднъж седмично. От вътре през ден си тупам стелката и другите ако се е качвал някой. Като цяло гледам да ми е чисто и много ме дразни когато някой ми нацапа гърба на облегалките или пластмасите по прага Също така забелязвам, че аз мога да не си чистя стелката цяла седмица и да е много леко зацапана, докато някой от едно качване и вкарва повече боклук от колкото аз за цяла седмица.

      Коментар


        #18
        Отвътре я чистя доста често, поне веднъж седмично. Отвън по рядко, тя е сив металик и прахоляка много не и личи :D
        FIAT Marea ex
        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

        Коментар


          #19
          Външно 1 път в месеца,вътрешно 3-4 пъти.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #20
            моята преди кризата всяка седмица сега ме обзе криза месечно веднъж
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #21
              VesMil написа:
              Моята е тъмно сив Металик и се цапа многоооооооооо. Мия я всяка седмица когато ми падне,вътре в месеца един път.Скоро я пастирах в една нова Автомивка в Стара Загора и бях очарован ор резултата ,както и от парите които дадох за услугата.
              Дай снимки и кажи къде :Pp.s. и колко
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #22
                Външно - През седмица,а вътре гледам по-често,щото обичам да ми е чисто.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #23
                  emzo написа:
                  VesMil написа:
                  Моята е тъмно сив Металик и се цапа многоооооооооо. Мия я всяка седмица когато ми падне,вътре в месеца един път.Скоро я пастирах в една нова Автомивка в Стара Загора и бях очарован ор резултата ,както и от парите които дадох за услугата.
                  Дай снимки и кажи къде :Pp.s. и колко
                  Еми не съм я снимал, Автомивката се намира срещу Паркинга на Наталия ,по-точно до канала.След моста посока Наталия, веднага в ляво!!Цената е на договорка ,но обикновено взема м/у 20-30лв

                  Коментар

                  Working...
                  X