Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за промиването на мозъци и 'произвеждането на търсене'

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    sedi4i написа:
    Понеже досега не съм се замислял какво е Кока Кола ,- следствие от тази тема се поразрових и се отказвам тотално да я употребявам . Не знам някой дали е забелязал разликата във вкуса на 2.5 л , стъклено шише и това във метална кутийка . Определено са различни ....
    от доста време не купувам напитки с "глюкозо-фруктозен сироп" , захарта е МНОГО по-безвредна, дори полезна.ако някой иска да чете : http://hranata.bg/news-14/info-2228има определени марки напитки, които използват захар и в състава им няма тази гадост от статията.ама Трябва да се чете текста със ситните букви.

    Коментар


      #62
      ele написа:
      Най-добрият начин е човек да пробва всичко на пазара и след това да избере най-доброто, което не винаги е възможно. Затова се разчита и на мения на познати и в интернет - така че човек ако иска, винаги може да направи информиран избор, а не само под влияние на рекламата.
      Съгласен, но ти не си таргет като обект, който се влияе от реклама до степен да се превърне в клиент на рекламираната стока. И си с никакво значение като такъв. Вярвай ми, че рекламата на каквото и да било има много по-широко таргетиран спектър от потенциални клиенти. И то много успешен. Нали никой не си въобразява, че се хвърлят милиони (десетки е меко казано) в България и стотици милиарди евра за реклама по света, ако от нея няма конкретна полза, изразяваща са в минимум постигане на пазарен дял? Или запазване на пазарен дял не се брани с реклама? И ако всеки един, писал до тук в темата, храни лични позиви и надежди, че някаква стока, дали ще е Мерцедес или памперси, може да съществува без реклама, е абсолютен лаик.Думата "памперс" се е превърнала в нарицателно в България, хайде великите умове, които толкова са напред с маркетинг и реклама, отричащи ФАКТА, че ТОЧНО рекламата продава, си зададат простичкия въпрос - защо на еднодневките - пелени за бебета всички в България им викат "памперси"? Нещо така случайно да ви светва?

      Коментар


        #63
        Re: за промиването на мозъци и ’произвеждането на търсене’

        Румен_Хинчев написа:
        sedi4i написа:
        Понеже досега не съм се замислял какво е Кока Кола ,- следствие от тази тема се поразрових и се отказвам тотално да я употребявам . Не знам някой дали е забелязал разликата във вкуса на 2.5 л , стъклено шише и това във метална кутийка . Определено са различни ....
        Преди години бях събрал едни германци на дувара демонстрирайки им как развивам ръждясали гайки и болтчета след поливане с тая адска напитка от Атланта Смятай к’во съдържа ...
        Сега не знам какво съдържа, ама съм чел че в миналото една от съставките на Колата е бил кокаина.
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          #64
          То от там и идва името :D
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #65
            сори ама рекламата за кастрирани коткти що да не е важна?Ако храните котарак и особенно кастриран със обикновенни гранули има голяма вероятност да му се запушат уринарните пътища...а тогава оправия няма...За мен ненужни реклами са за покер,чипс особенно на стар противната реклама със масло,една верига магазини в която продават само боклуци а я рекламират като първокласни стоки...и куп други но общо взето почти никога не се влиая от реклами просто сменям канала или ги игнорирам
            Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

            Коментар


              #66
              trancer написа:
              сори ама рекламата за кастрирани коткти що да не е важна?Ако храните котарак и особенно кастриран със обикновенни гранули има голяма вероятност да му се запушат уринарните пътища...а тогава оправия няма......
              Колега, колкото и да ти е странно - дори при кастрираните котки уретрата е доста отдалечена от ... липсващите атрибути. Хм, като се замисля - при некастрираните - е на същото място.Виж, ако твърдиш, че хранейки котката си с малко по-некалорична храна няма да затлъстее, а от там да се появят други усложнения - ще те разбера. Ама да твърдиш, че щот е кастрирана ще и се запуши пикочопровода (уретрата де) от некастрирано-котешка храна... хм...? Майтапиш ли се?
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #67
                А защо по дяволите хората си кастрират животните, като и без това по цял ден ги държат затворени в апартамента без шанс да се размножат? Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #68
                  Тъпа или не, рекламата е наполовина продаден продукт! Макар и понякога да цели само да ни напомни за вече познат ни до болка продукт. В България е особено наложителна за бизнеса, защото нещата стоят така, че ако българинът се възползва от дадена услуга или продукт и е доволен, то той ще се усмихне, че най-малкото не се е минал и толкоз. Няма да сподели, няма да се опита да светне и другите. Ако обаче се почувства измамен, ще ореве орталъка по всички форуми и ще заклейми дадената услуга или продукт. В повечето случаи е така.Лично в/у мен най-голям ефект имат рекламите с хумор и оригиналност. За пример ще дам тези на Хайнекен. Колкото до лекарствените продукти имаше някакви ограничения според закона, затова и не се рекламират антибиотици, а масово използвани като аспирина, прахчета против настинка и прочее. Всъщност Еле като медицинско лице може да ни обясни по-точно защо не може всякакви лекарствени продукти да се рекламират.
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #69
                    M5kov написа:
                    А защо по дяволите хората си кастрират животните, като и без това по цял ден ги държат затворени в апартамента без шанс да се размножат? Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
                    За да спят по-спокойно, понеже котката не се разгонва, когато е кастрирана или по-малко се проявява. Тъпото обаче е, че мъжката пак препикава всички ъгълчета - за да "отбележи" територията си.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #70
                      Я да видим какво става в темата, не съм влизал доста време.u_bo:Какви са тия смешни статии?Единствения и то недоказан кусур:"царевичният сироп е посочен като основен виновник за затлъстяването на американците"По-голяма тъпня не съм чувал.Аз лично пия минимум по 2л. Кока-кола на ден, как пък не напълнях за 20 години. Нито пък диабет хванах Orcinus"защо на еднодневките - пелени за бебета всички в България им викат "памперси"?"Елементарно Уотсън, дет се вика. Защото първо това се е появило на пазара.По същият начин все още казвам на калкулатора - Елка, на копирните машини - Ксерокс и т.н.И изобщо не е свързано с това, че го купувам по-често. В интерес на истината, когато ми се роди бебето купувах наистина Pampers,защото всички са на една цена, а не за друго. Например не се сещам за реклама на Pampers, но се сещам за реклама на Molfix.Ами сори, ама тия последните няма да ги купя и 5лв. да струват точно заради малоумната им и дразнеща реклама (там с един басейн)Така че, лично при мен, тъпите и дразнещи реклами имат точно обратния ефект.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #71
                        trace написа:
                        Я да видим какво става в темата, не съм влизал доста време.u_bo:Какви са тия смешни статии?Единствения и то недоказан кусур:"царевичният сироп е посочен като основен виновник за затлъстяването на американците"По-голяма тъпня не съм чувал.Аз лично пия минимум по 2л. Кока-кола на ден, как пък не напълнях за 20 години. Нито пък диабет хванах ....
                        и Чърчил е изпушил около 60 000 пури през живота си, та какво са твоите 2 литра на ден

                        Коментар

                        Working...
                        X