Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трип приложение за iPhone с os 3.1.3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трип приложение за iPhone с os 3.1.3

    От скоро имам блутут gps за моя iPhone 2G и пада голямо забавление. За навигацията използвам iGO но в него не намирам или няма опция за трип компютър. Ако някой е наясно, може ли да удари едно рамо как ако може да стане това от iGO, или да препоръча някоя добра програмка която да показва време за трипа, средна/максимална скорост иевентуално да може да траква и след това даложи трипа по гуглемапс например... Пробвах досега Trails, но не дава максимална скорост иначе е чудесна, а доста дуги искат май iOS 4 и нагоре...

    #2
    Качи си TomTom - аз съм по-доволен от него.Мисля че там имаше трип компютър.По принцип и АйГо има трип - зависи коя версия е приложението. На ГПС устройството ми съм качил АйГо Примо - та има всичко. За Айфон май я няма тази весия.Аз също доста се бях заиграл с айфона и навигацията - тествах, пробвах - голям кеф. После си купих нормално GPS устройство - телефона много грее и се притеснявам за него, а освен това често говоря и се получи -ни това, ни онова....Не че съм махнал навигационните програми от айфона де Ако потрябват - само ги пускам... Ако си нося външния модул де.Плати ли лиценз за RoqyBT или ползваш кракната версия - аз си платих миналата година няколко евра.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      За роки ползвам една кракната, защото с картата ми не могат да се плащат разни неща, но вчера е излязъл ъпдейт и скоро мисля да взема и лиценза... 8 евра е. Ама за iGO не мисля, не ми се дават близо 100 долара за него, по-добре да си взема истински GPS дет казваш, а и като сметна колко много пътувам... няма смисъл за сегаМного шашава машинка, сега ще кача пак томтом да видя, ама много дървен интерфейс имаше помня миналия път...

      Коментар

      Working...
      X