Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за Ланчия Либра 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислите за Ланчия Либра 1.9JTD

    Мисля да се ъпгрейдна и тази ланчия ми хвана окото.Много екстри, вътре хубаво направена.Интересува ме има ли разлика в цената на подръжката спрямо мареа с същия мотор. Имам предвид окачване , ходова част и такива неща които се чупят.Частите по мотора същите ли са като на мареа?Изобщо струва ли си тази кола? Единствено в нея ме дразнят предните фарове и капака, изглеждат някак много архаично.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Освен ламарините - всичко друго е едно и също с Марея. Окачване, двигател, каквото се сетиш...

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Освен ламарините - всичко друго е едно и също с Марея. Окачване, двигател, каквото се сетиш...
      Май само двигателя е еднакъв, почти.п.п. И стига с това 1.9. Не са ли ви учили, че колкото повече, толкова повече
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Immortal Пуснато на: Пет Мар 18, 2011 10:14 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Освен ламарините - всичко друго е едно и също с Марея. Окачване, двигател, каквото се сетиш...
        Окачването не е като на Марея ....Комфорта е много добър, обезшумена е, возията е в пъти по-добра от Фиатската.Слушай какво ти пее Бо Успех и да се похвалиш!
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Re: Какво мислите за Ланчия Либра 1.9JTD

          infineon написа:
          Мисля да се ъпгрейдна и тази ланчия ми хвана окото.Изобщо струва ли си тази кола? Единствено в нея ме дразнят предните фарове и капака, изглеждат някак много архаично.
          ц, нси струва.... ако си я вземеш, от фаровете и капака ще се дразнят другите наоколо, щото ти ще си вътре и няма да ги гледаш
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            п.п. И стига с това 1.9. Не са ли ви учили, че колкото повече, толкова повече [/quoteНие с тоз двигател да лягаме да мрем ли?Колкото по запазена вземеш все няма да сбъркаш.

            Коментар


              #7
              абе и аз търсих 1.9, ама се натресох на 2.4 и не съжалявам!!! мноу върви! пу, пу, пу!!!
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                Струва си!

                Автомобила определено си струва... И няма нищо общо с Марея (да ме прощават колегите)... Той и лимона като портокала ама съвсем друго нещо Пък за вървежа - това, че има 2.4, не значи, че 1.9 не струва! Напротив мотора е много жизнен, особено с VNT турбината (110 и 115 коня). С един лек ремап се изстрелва перфектно. Под секрет ще ви кажа, че с ремапа върви повече от 2.4 със 150-те стокови коня (в ланча форума някои го знаят, но се спотайват и не щат да си признаят, но това е друга тема).Скачай смело на Либра, но бъди предпазлив при избора си, не всички са в добро състояние. Намирането на читава Либра си е приключение. На мен ми отне 3 месеца непрекъснато обикаляне. Знаех само, че ще е дизел и комби. Първата която заслужаваше внимание се оказа 1.9 и я взех. Като цяло автомобила няма сериозни непреодолими недостатъци, частите са на поносими цени, обслужването не е много трудно... Виж по-подробно в ланча форума раздела за Либра има много и подробна информация.Успех!
                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                Коментар


                  #9
                  Леле пък ако имаше Либрок 1.9 16v
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Мда...за окачването съм в грешка...досега бях убеден, че е същото като Темпра/Типо/Браво/Марея/Делта/Дедра... да, ама не.

                    Коментар


                      #11
                      Ефтин автомобил , със скъпа подръжка и непродаваем след година две.
                      HONDA I-VTEC

                      Коментар


                        #12
                        Todor_Gagovski написа:
                        Ефтин автомобил , със скъпа подръжка и непродаваем след година две.
                        Защо да е непродаваем, ако му искаш нормална цена ще го продадеш.
                        emzo написа:
                        Леле пък ако имаше Либрок 1.9 16v
                        А смятай ако имаше 2.4 20v
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          Todor_Gagovski написа:
                          Ефтин автомобил , със скъпа подръжка и непродаваем след година две.
                          А колко му е скъпа подръжката? Дай конкретни цени ако може.Гледам нещо много 2.4 JTD предлагат, ама много скъпа пустата нафта и ми се иска да не е такава. Че и подръжката на 5 цилиндров мотор сигурно е повече.
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #14
                            infineon написа:
                            Todor_Gagovski написа:
                            Ефтин автомобил , със скъпа подръжка и непродаваем след година две.
                            А колко му е скъпа подръжката? Дай конкретни цени ако може.Гледам нещо много 2.4 JTD предлагат, ама много скъпа пустата нафта и ми се иска да не е такава. Че и подръжката на 5 цилиндров мотор сигурно е повече.
                            Дали ще караш 1.9 или 2.4 все тая като пари.Ако приемем условно, че 5-ти цилиндър е в повече, то трябва да ти замине примерно 5-та дюза точно, за да се чувстваш, че плащаш повече за 5 цилиндровия двигател За това ако си купиш 2.4 двигател нарочваш един от 5-те цилиндри за излишен и ако стане нещо с него, то тогава се чувствай прецакан Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Имайки предвид тенденцията скъпа нафта и скъпа подръжка със спад в цената абе пълна скръб!
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X