Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От скоро и аз..
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      Тука си казваме кой кого и кога е видял, темата за стикери е една друга, да не си ги сбъркал двете?

      Коментар


        явно.. изтрий ми поста..
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          Днес около 20:30 до Дубровник 17 (срещу детската градина) колега със сива Брава В 5741 ** със спойлер и стикер на страничния прозорец. Къси-дълги, но сигурно не е разбрал защо му святкам тъй като нямам стикер

          Коментар


            Днес в 1 часа в жк.Дружба 1 засечено браво бордо с номер СА6946 , с голям стикер на задното стъкло на форума.Колегата е засечен пред блок 62 на бул. Кръсьо Пастюхов .... Да си признава кой е
            Fiat Punto GT

            Коментар


              снощи около 20:00 по монтевидео кой мина - сива брава - 1203 или нещо такова.
              Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

              Коментар


                sen7ineL написа:
                Днес в 1 часа в жк.Дружба 1 засечено браво бордо с номер СА6946 , с голям стикер на задното стъкло на форума.Колегата е засечен пред блок 62 на бул. Кръсьо Пастюхов .... Да си признава кой е
                Аз съм бил.. На 5-6 пъти ходих до магазина зад 62 блок
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар


                  ДНес отново в Бургас(к-с Лазур) беше засечен колегата с тъмно синьо Браво Е5357 с голям стикер, а след него в централната част видяно светло синьо Браво ОВ7769 с малък стикер. Да не се крият ами да казват кои са.
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    liverpool235 написа:
                    sen7ineL написа:
                    Днес в 1 часа в жк.Дружба 1 засечено браво бордо с номер СА6946 , с голям стикер на задното стъкло на форума.Колегата е засечен пред блок 62 на бул. Кръсьо Пастюхов .... Да си признава кой е
                    Аз съм бил.. На 5-6 пъти ходих до магазина зад 62 блок
                    Е аз точно паркирах пред нас ... и бях слезнал от колата че аз съм в 62 блок .... и неможах да те усвиря :D
                    Fiat Punto GT

                    Коментар


                      кам 18:40 мисля че беше , зелено браво с голям постер поткрепящ протеста за цените на горивата на предния капак и голям стикер на задния прозорец беше забелязано посока пан чарево да се счита за поздравен

                      Коментар


                        кам 18:40 мисля че беше , зелено браво с голям постер поткрепящ протеста за цените на горивата на предния капак и голям стикер на задния прозорец беше забелязано посока пан чарево да се счита за поздравен

                        Коментар


                          на протеста в софия беше забелязан колега със Браво СО 0096

                          Коментар


                            Дмес около 14:00-15:00 в Бургас на околовръстното освирках бяло пунто А03*8** с големия стикер на задното стъкло.

                            Коментар


                              Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 в последния момент те видях много ти е избелял стикера :D :D :D
                              Haters Gonna Hate

                              Коментар


                                я да видим кой беше колегата на протеста със бравото СО 0096 ХА освирках го, но нямаше ефект а и лошото е че още нямам стикер
                                ex.FIAT REGATA 70S 1.3 -84г. , ex.FIAT TEMPRA 1.6 i.e -94г , ex.FIAT PUNTO MK2 1.2 16V 2000г.ex.FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V s-jet-2007г.
                                ex.Fiat Croma 1.9 8V m--jet 2007
                                Fiat Croma 1.9 16V 2008г.

                                Коментар

                                Working...
                                X