Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    преди няколко дни до Пирогов беше засечена тази мареа
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      Днес към 19:00 (т.е. вчера) на бул. Никола Вапцаров към Семинарията - колежка със сива Брава. Изправарих от дясно за да ме забележиш, а й колата в тоя момент не беше много за гледане отпред. :D
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        Вчера около 18:30 по бул. Рожен засякох тъмно синьо Браво Х 963... натам не го видях номера. Свирнах му на колегата, но явно не разбра за какво става на въпрос, бях с немско возило

        Коментар


          вчера около 19:00 часа колегата veskobravo в района на моя блок
          Fiat Bravo SX 1.4 12V

          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

          Коментар


            xctr написа:
            Днес към 19:00 (т.е. вчера) на бул. Никола Вапцаров към Семинарията - колежка със сива Брава. Изправарих от дясно за да ме забележиш, а й колата в тоя момент не беше много за гледане отпред. :D
            това ще да е била inessita
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              xctr написа:
              Днес към 19:00 (т.е. вчера) на бул. Никола Вапцаров към Семинарията - колежка със сива Брава. Изправарих от дясно за да ме забележиш, а й колата в тоя момент не беше много за гледане отпред. :D
              Ти още ли си с бялата броня бре?Майска засечена вчера на обичайното място.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                todorshalev написа:
                преди няколко дни до Пирогов беше засечена тази мареа
                Аз, аз.
                FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
                LPG System BRC Just

                Коментар


                  fihi написа:
                  xctr написа:
                  Днес към 19:00 (т.е. вчера) на бул. Никола Вапцаров към Семинарията - колежка със сива Брава. Изправарих от дясно за да ме забележиш, а й колата в тоя момент не беше много за гледане отпред. :D
                  Ти още ли си с бялата броня бре?Майска засечена вчера на обичайното място.
                  Не тоя път калницете БЯХА много зле... 8 години в СФ си казаха своето. Но вчера бях в тази посока точно защото отивах за слагане на "новите". Сега вече няма разлика в цветовете.
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    Днес около 14:45 на кръстовището на бул. Сливница и Константин Величков - черно Пунто Мк1 СА 2434 с голям стикер на задния прозорец.Да си признава веднага кой е
                    Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
                    Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
                    Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

                    Коментар


                      Миналата седмица видях една сива либра тя беше и все още е де предполагам на колега от форума. Беше паркирана до старата поща в Бургас. Не помня номера знам сякаш имаше 3 и 8 вътре ама... колегата съм го засичал и преди на трапезица си бибиткахме... Мноу здраве
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        veskobravo написа:
                        днес пред моя блок......ето как fakir4eto е излъскал Бравото (направо ме заслепи и не можах да си видя входа на блока :D )
                        Готино браво , с готина броня браво на колегата
                        Fiat Punto GT

                        Коментар


                          днес на паркинга до работното ми мqсто видqх колега с браво с номер 1497 сиво (= ..кой си пазаруваше

                          Коментар


                            Днес гледам колегата с тъмно пунто В 5803 РС пак паркирал пред нас (Струга 25) да не се окаже някой съсед? :D

                            Коментар


                              Вчера, по същото време, на същото място, бе засечена и освирена колежката maiska, но олелията не даде резултат.
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар


                                Вчера беше засечена плевенска Брава с готини джанти след кръстовището на Житница и Мушанов към 19:00.Докато завивах свирнах,но колегата не се обърна.
                                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                                Коментар

                                Working...
                                X