Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит Димитровден

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит Димитровден

    Здравейте колеги, днес празнуваме един от най-светите празници в Българската традиция. Димитровден. Пожелавам на всички който носят святото име да са живи и здрави, наздраве! Българската православна църква чества Димитровден на 26 октомври. Почита се паметта на Свети Димитър. За покровителството на светията си съперничат гърци, българи, сърби, руснаци. Предполага се, че той е бил проконсул на Солун и е загинал мъченически за Христовата вяра на 26 октомври 306 г.Народният култ към Свети Димитър го представя като по-голям брат на Свети Георги. Пък според народните предания от този ден започва зимния период. Широко разпространена е поговорката ,,Св. Георги лято носи, а Св. Димитър -- зима

    #2
    Благодаря

    Коментар


      #3
      Честито и от мен на всички именици.Днес ме чака тежка вечер.

      Коментар


        #4
        Честито на всички колеги, които празнуват днес! Митак, жив и здрав, прав и корав още дълги години! Наздраве!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #5
          Честит имен ден на всички именници и от мен! Честит празник и на всички "строители" - архитекти, строителни инженери и изобщо всички,работещи в бранша!Да са живи, здрави и много обичани!
          "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
          не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

          Коментар


            #6
            а от авторката на темата няма ли да има и целувка
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #7
              Честито на всички колеги!Dobrodjaneca да почерпи доволно тази вечер! П.П. И мойта мила мама да ми е жива и здрава!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #8
                Айде честито на всички адаши!Мерси за пожеланията ви колеги.Да сте живи и здрави приятели, много здраве и в семействата ви!!!п.п. поздрав за всички: http://www.youtube.com/watch?v=GTvoKtrBJH0
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  Хайде сега да честитим персонално на тези, които вече горе споменахме (но не уточнихме) - Попаров+Добруджанеца+Джими!Наздраве, колеги! Още дълги години да ни радвате с присъствието си в този форум! :D Ох, и Джак Даниелс! ...ииии, всички знайни и незнайни именници тук! Амин!
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #10
                    Честито на всички адаши! Благодаря на всички за пожеланията!
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      #11
                      Честит имен ден и от мен. Добруджанец,няма ли бебе още бе?Айде,не остана!
                      Octavia RS
                      Evo 10-служебната играчка.

                      Коментар


                        #12
                        Честит Имен Ден и от мен
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар


                          #13
                          Честито и от мен на всички именници и празнуващи!Мерси за пожеланията към мен!
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            #14
                            Честито на всички празнуващи колеги , и на другите празнуващи хора разбира се. И полека с почерпките.

                            Коментар


                              #15
                              Честито и от мен на всички именици.
                              Виж бейби не сме глупаци,
                              ние сме отбор от здравеняци.
                              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                              Коментар

                              Working...
                              X