Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15-ти септември е!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15-ти септември е!

    Отново е 15-ти септември, първият учебен ден. Нека не само днес, но и през цялата година да пазим децата на пътя. Тази година съм особено радостен, че и малкият ми син получи такава картичка за добре дошъл и спази традицията в нашето семейство всички да учим в МГ-то :D .
    Прикачени файлове
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Аз пък изпратих последния си първи учебен ден,отидох с колата на училище и бях един от малкото,които караха на фарове в 8:00 сутринта.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Хайде да не се залъгваме че този ден е празник. За всеки ученик това е най-гадния ден през годината.
      Виж бейби не сме глупаци,
      ние сме отбор от здравеняци.
      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

      Коментар


        #4
        Празник е за родителите
        "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
        не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

        Коментар


          #5
          fiatmaniak написа:
          Хайде да не се залъгваме че този ден е празник. За всеки ученик това е най-гадния ден през годината.
          Не само ти си бил в училище и няма как да говориш от името на всички. Не съм казал, че е празник, но да е най-гадният ден-сериозно ли говориш? Гадно ли е да видиш приятелите, с повечето от които не си се виждал цяло лято? Ако смяташ така, много жалко.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            В интерес на истината - аз като бях ученик - докато учехме с нетърпение чаках да дойде ваканцията, а като бях във ваканция - с нетърпение чаках първия учебен ден! За мен винаги първия учебен ден е бил празник - цветя, музика, намалени часове (ако изобщо се провеждат), среща с приятели, с които не си се виждал цяло лято...После, след седмица, като почнат преговорите от миналите години - хич не беше празник, ама... КАРАЙТЕ НА ФАРОВЕ! НЕ САМО НА 15-ТИ СЕПТЕМВРИ!

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              В интерес на истината - аз като бях ученик - докато учехме с нетърпение чаках да дойде ваканцията, а като бях през ваканция - с нетърпение чаках първия учебен ден! За мен винаги първия учебен ден е бил празник - цветя, музика, намалени часове (ако изобщо се провеждат), среща с приятели, с които не си се виждал цяло лято...После, след седмица, като почнат преговорите от миналите години - хич не беше празник, ама...
              Абсолютно същото беше и при мен. И като мине голяма част от живота на човек, правиш-струваш и установяваш, че най-щастливите години са точно ученическите и най-верните приятели са пак оттогава.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                snake написа:
                fiatmaniak написа:
                Хайде да не се залъгваме че този ден е празник. За всеки ученик това е най-гадния ден през годината.
                Не само ти си бил в училище и няма как да говориш от името на всички. Не съм казал, че е празник, но да е най-гадният ден-сериозно ли говориш? Гадно ли е да видиш приятелите, с повечето от които не си се виждал цяло лято? Ако смяташ така, много жалко.
                А ти вземи се научи да четеш или си купи очила, защото не виждам някъде да съм написал че ти си казал че е празник,това е мое мнение.Май много харесваш училището ама си пропуснал много от часовете, в които сте се учили да четете.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #9
                  Тази сутрин и аз бях в училището на дъщеря ми - започва 4 клас Успешна година на всички ученици и техните родители

                  Коментар


                    #10
                    fiatmaniak написа:
                    snake написа:
                    fiatmaniak написа:
                    Хайде да не се залъгваме че този ден е празник. За всеки ученик това е най-гадния ден през годината.
                    Не само ти си бил в училище и няма как да говориш от името на всички. Не съм казал, че е празник, но да е най-гадният ден-сериозно ли говориш? Гадно ли е да видиш приятелите, с повечето от които не си се виждал цяло лято? Ако смяташ така, много жалко.
                    А ти вземи се научи да четеш или си купи очила, защото не виждам някъде да съм написал че ти си казал че е празник,това е мое мнение.Май много харесваш училището ама си пропуснал много от часовете, в които сте се учили да четете.
                    Виж сега, сложно е, но ще се опитам да обясня. Пускам тема, ти отговаряш "Хайде да не се залъгваме, че е празник". Никой преди теб не е казал, че е празник, но ти пишеш, че не е, следователно вероятно смяташ, че това е идеята на темата. Иначе със същия успех можеше да напишеш "Хайде да не се залъгваме, че 15-ти септември е Нова година." Нещо нервен ми се струваш, успокой се, темата не е за караници. Пък и с теб ли да се караме? Ще се видим на някой мач от Лига Европа и ще пием по бира вместо да се караме.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Оооох, моя синковец днес тръгна в първи клас.Голямо вълнение беше сутринта за него - хем радостен, хем притеснен защото не знае какво да очаква.Много се радвам че в училището, в което го записахме са с униформи от първи клас. Истинско е!Да са ни живи и здрави децата и само да ни радват.Апропо - фаровете не съм ги гасил вече няколко години - и на двете коли.Моя калпазанин е в средата с букета жълтити китки в ръка.
                      Прикачени файлове
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        Princo написа:
                        Аз пък изпратих последния си първи учебен ден,отидох с колата на училище и бях един от малкото,които караха на фарове в 8:00 сутринта.
                        И моя беше последен първи учебен ден. В Бургас масово се караше на фарове да не говорим, че от както съм я купил тази кола, не съм се интересувал от къде се спират фаровете.

                        Коментар


                          #13
                          Значи не съм единствения който днес му е бил последния учебен ден . И честно казано цяла ваканция го чаках да дойде. Но се свърши , вече почват мъките водещи към финала.

                          Коментар


                            #14
                            Честито на учениците, които не мразят училището. Честито и на всички родители, чиито деца днес ПАК са на училище.А на 21 годишните хейтъри, дето нищо не са усвоили - ми такива сте си били ... деца на промяната, но нищо не се е променило...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              Браво на автора за темата и ще кажа защо! винаги на 15-ти септември (без значение дали съм ученик бил или не) имам един особен и приятен гъдел в корема, както и тази сутрин! за мен си е един малък празник, преди заради мен самия, и сега заради малкия (който е в 5-ти клас тази година) ! като излезеш на вън виждаш усмихнати ученици и родители, с букети с цветя, а кажи как да не ти е драго на душата?! а бе празник си е ! а ето и класа на моя Убавец той се спотайва в десния ъгъл на последната снимка !Успешна година на всички ученици !
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар

                              Working...
                              X