Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да се намери изгубен ГСМ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ще се намери телефона.Знам и аз доста такива случаи,затова избягвам да си купувам тел. втора употреба.Просто трябва да установиш собствеността му с документи в полицията и да подадеш своевременно жалба!
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #17
      Пуснах жалба тази сутрин.Сега като се замисля може и да не е в такси, а по-скоро в трамвай,но както и да е.Сега ми остава само да си взема входящия номер и да чакам.Между другото в 7-мо ходих и много добре се отнесоха с мен.Даже си мисля,че ако го включи някой ще бъде намерен.

      Коментар


        #18
        jenshen73 написа:
        Кварталният ми сподели преди време, че вещи на стойност под 500лв. вече не издирват (за крадени иде реч), защото прокурорите не им разписват. А за да се намери изгубеният телефон - трябва да си знаеш IMEI. Хайде сега си признайте - колко от ВАС си знаят IMEI на телефона или го имат записан? Аз - само на последния, че още му пазя кутията, но го имам и в договора с мобилния оператор.
        Съществува чл.207 от НК и това което ти говори кварталния е общо взето "плакнене".
        Не всичко което има две бузи ......... е лице.

        Коментар


          #19
          nnikin_n написа:
          jenshen73 написа:
          Кварталният ми сподели преди време, че вещи на стойност под 500лв. вече не издирват (за крадени иде реч), защото прокурорите не им разписват. А за да се намери изгубеният телефон - трябва да си знаеш IMEI. Хайде сега си признайте - колко от ВАС си знаят IMEI на телефона или го имат записан? Аз - само на последния, че още му пазя кутията, но го имам и в договора с мобилния оператор.
          Съществува чл.207 от НК и това което ти говори кварталния е общо взето "плакнене".
          Абсолютно възможно е Особено като гледам в ква мизерия му се налага да работи...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Стига всичко да стигне успешно на ниво оператор има как да се разбере веднага къде е. Дори да няма сим карта в апарата, стига да е включен той се регистрира в ГСМ мрежата на оператора с най-добър обхват на клетката, това е фабрично заложено, за да може да се свърже при нужда с номер 112. Така в системата на оператора веднага се появява ИМЕЙ-я и сървъра алармира със рапорт ИТ отдела,че търсения ИМЕЙ се е регнал, локализира района,но кофтито е,че една клетка може да покрива от 500 кв. метра до 100 кв. км. и търсенето става лутане. Извън операторите: огромен + е това, което Самсунг пуснаха в моделите си от среден на горе класове радио устройства след 2002, че има опция в настройките да въведеш номер, на който да се праща инфо с номера и ИМЕЙ,който използва апарата към дадения момент. Други пройзводители го прилагат във високия си клас радио телефони, а при тези с операционни системи като заложено приложение. Така,че няма неоткриваем апарат.
            karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
            https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

            Коментар


              #21
              Да аз като бех затрил един 9300 комуникатор който бех плащал по фактура на 1450лв и пуснах жалба в полицията и нищо не стана!?По късно един полицай който ми беше клиент ми каза че търсят телефони само когато са свързани с престъпление,в смисъл ако има грабеж,телесна повреда или телефона се е използвал за друго престъпление.За просто загубен телефо не си давали много зор
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар


                #22
                PREDATORst написа:
                Да аз като бех затрил един 9300 комуникатор който бех плащал по фактура на 1450лв и пуснах жалба в полицията и нищо не стана!?По късно един полицай който ми беше клиент ми каза че търсят телефони само когато са свързани с престъпление,в смисъл ако има грабеж,телесна повреда или телефона се е използвал за друго престъпление.За просто загубен телефо не си давали много зор
                Не е така. На дъщеря ми преди години го намериха.

                Коментар


                  #23
                  Zdraveite ! Dnes si izgubih telefona M-tel F100 v edno kafe. Sled 10-15 min se vrashtam , a telefona mi go nqmashe .. servitiorkata kaza , che sled nas sa sqdali nqkakvi momcheta. Zvannahme vednaga sled tova , no telefona beshe izkliuchen. Kak moga da proverq tozi imei i kakvo tochno znachi tova ? Ako podam jalba v policiata .. ili se obadq na operatora si ..1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. При нарушение потребителят получава официално предупреждение, а модераторите имат правото да изтрият мнението по своя преценка. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Модераторски екип на fiat-bg.org

                  Коментар


                    #24
                    Абсолютно невярно е че под 500лева не ги търсят.Няма да казвам какво работя но при мен са идвали от криминална полиция и са взимали няколко пъти телефони на различна стойност, последният път нокиа1208 ми иззеха.Дори да няма тежко криминално деяние (принудително отнемане) извършена е просто кражба без въздействие върху собсвеника на съответният телефон също се взимат мерки и се издирва по IMEI телефона като може да се открие както за 5 дена така и за 5 месеца например.Бойко е натиснал яко всички, ама яко.
                    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                    Коментар


                      #25
                      Може ли да се намери изгубен ГСМ

                      Може Колега !Миналата година сина ми си забрави телефона на една пейка . Отидохме в полицията , описахме случая и след месец ме извикаха да го взема. Досега за каквото съм се обръщал към полицията съм срещал разбиране.Така че тръгвай по реда .Успех !
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар

                      Working...
                      X