Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за спомагателна каса, за пострадали колеги.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ние да измислим начина, пък после явно ще трябва да мислим и процентно съотношение. Или по-скоро срок за включване, който да важи година за година и кой се включил, включил...
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #32
      И аз съм за,но касата може да е и според региона-по един събирач.
      "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
      Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

      Коментар


        #33
        аз пък подкрепям идеата за СМС всеки кой колкото може т.е. всеки може да отдели едно левче всеки месец да пусне СМС-чето си и така ще се събере доста прилична сума я колко народ сме
        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


        FIAT BRAVO 1.8GT
        FIAT BRAVO 1.9TD ex

        Коментар


          #34
          vaskoni_1980 написа:
          аз пък подкрепям идеата за СМС всеки кой колкото може т.е. всеки може да отдели едно левче всеки месец да пусне СМС-чето си и така ще се събере доста прилична сума я колко народ сме
          Ти направи ли сметката на SMS събирането или пак да ти я направя:100SMS x 1.20лв (120лв общо платени) - 45лв. влизат в сметката100SMS х 2.40лв (240лв общо платени) - 100лв. влизат в сметкатаКакто и да го погледнеш - това си е като долна пирамида.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #35
            По-добре забравете за подобни начинания..... вече 3 страници си пишете глупости и то без да участват пари в цялата работа - представям си ако има кинти на масата

            Коментар


              #36
              Колеги, лично за мен най добрият начин да направим нещо добро, е събраните пари да се дават на домове за сираци, възрастни хора и подобни социални дружества под формата на предмети, провизии и прочие (но не и пари на ръка).Мисля, че така по-лесно ще се управляват парите и най-малкото, чрез касовите бележки/фактури ще се вижда за какво наистина са израсходвани даренията.Отделно вече, ако някой колега има наистина спешна и видна нужда от средства да се организира кампания за набирането им отделно от постоянната дарителска кампания.В моя район има дом за деца с увреждания (гр. Луковит) и болница за хора с прихични отклонения (с. Карлуково)Всяка година по Коледа и другите по-големи празници, на тези хора им се носи по нещо (лакомства, подаръци и прочие), като за тях това наистина е много и силно го ценят!Ако идеята ми срещне подкрепа от ръководството на форума, ще помагам с каквото мога! Успех!
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #37
                M5kov написа:
                Колеги, лично за мен най добрият начин да направим нещо добро, е събраните пари да се дават на домове за сираци, възрастни хора и подобни социални дружества под формата на предмети, провизии и прочие (но не и пари на ръка).Мисля, че така по-лесно ще се управляват парите и най-малкото, чрез касовите бележки/фактури ще се вижда за какво наистина са израсходвани даренията.Отделно вече, ако някой колега има наистина спешна и видна нужда от средства да се организира кампания за набирането им отделно от постоянната дарителска кампания.В моя район има дом за деца с увреждания (гр. Луковит) и болница за хора с прихични отклонения (с. Карлуково)Всяка година по Коледа и другите по-големи празници, на тези хора им се носи по нещо (лакомства, подаръци и прочие), като за тях това наистина е много и силно го ценят!Ако идеята ми срещне подкрепа от ръководството на форума, ще помагам с каквото мога! Успех!
                Всичко това, за което си писал, се прави от форума и от клуба от години. http://gall.fiat-bg.org/v/charity/http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=33092http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=49784http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22080

                Коментар


                  #38
                  Евала! Не бях видял темите, извинявам се за което...
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар

                  Working...
                  X