Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за Alfa Romeo 145

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за Alfa Romeo 145

    Имам питане за този автомобил:Alfa Romeo 145 1,500 ЛЕВА Март 1995 189,000 км Бензин Ръчни 90 к.с. 1400 см3 2/3 врати Зелен металик Особености и Екстри Комфорт: Стерео уредба Сигурност: Airbag, Халогенни фарове, Аларма, Застраховка Друго: Серво управление Допълнителна информация Всички такси платени ,Газова уредба заслужава ли си да се купи, смущава ме единствено думичката "БОКСЕР" като тип на двигателя, до сега не съм се занимавал с такова добиче, като изключим ЗАЗ-а като V образен? Та ако имате мнения кажете ги, ще съм ви мн. благодарен. И между нея и тази Брава кое е за предпочитанеhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...160&f1=details
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    колега вземи боксерчето стига да е читаво от към двигател ще си много доволен. Няколко мой познати имат точно този двигател и са много доволни . ( Баща ми преди години имаше боксеров двигател е не беши алфа колата .... ама беши много доволен )
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      А и от към данъци ще си по- доволен 30-тина( ако има катализатор) към 130 тина лева Алфа:1.6 100+ коня каквото и да е :D

      Коментар


        #4
        Grisha_bravo написа:
        колега вземи боксерчето стига да е читаво от към двигател ще си много доволен. Няколко мой познати имат точно този двигател и са много доволни . ( Баща ми преди години имаше боксеров двигател е не беши алфа колата .... ама беши много доволен )
        А от към обслужването как са? Чувал съм че за да смениш съединител трябва да свалиш двигателя. Иначе издържливи ли са?
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Естественно, че Бравата. Според това, което си написал Алфата няма климатик?
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Ами колега те и двете коли са много различни,но както е казал колегата Алфата няма клима.На теб каква кола ти трябва?
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              Купи си Либра бре, ти па Алфа

              Коментар


                #8
                petio4528 написа:
                Ами колега те и двете коли са много различни,но както е казал колегата Алфата няма клима.На теб каква кола ти трябва?
                Не е за мен а за сина ми, аз си имам Бравата от подписа. Въпросът е с няколко условия, както винаги, цена на покупката, поддръжка и разход за ГСМ, трябва да балансираме някак, защото Рокфелер ми е роднина само по произход на хомо сапиенс.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  Айде и аз да се включа Боксера е специфичен двигател и с правилния двигател и масло ще слуша Поддръжката му е евтина , двигателя го има и в 33-ките , но 145цата е по-тежка и върви по-малко ... На теория трябва да е една идея по-пъргав от Бравата от подписа ти , ако те устройва Окачването си е Типо , без предните амортесьори (малко по-скъпички са) . Нямат проблеми с обикновенната газова . Звука на боксера не може да се сравнява с другите :D Ако има още нещо , питай Тук има огромно инфо по въпроса http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=24
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Мен ако питаш - и двете са доволни дървета...

                    Коментар


                      #11
                      Ама кажи, че е за сина ти, бе човек ! 145 и 145 .... Е може и една 145-ца, ама ...
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        #12
                        Като цяло се отказахме, ще търсим нещо познато - от марката ФИАТ.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #13
                          NikMar написа:
                          Като цяло се отказахме, ще търсим нещо познато - от марката ФИАТ.
                          Е тя Алфата си е Фиат , разликата е в мотора - 8 клапанов с евтина поддръжка Доста майстори не го харесват боксера , защото има разни неща по двигателя дето са заврени и трябва да се потрудят 145 е по-младежка колаПунто гледам сте имали , така че за тези пари остава Браво :P
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Споменах ли 145 боксер ?
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              #15
                              Ами тогава е най добре като набележиш някои коли да го пигаш него коя от тях харесва.Примерно намираш 3-4 които теб те устроиват,защото доколкото разбрах ти ще плащаш и после го питаш коя от тях е харесъл.
                              ex. punto elx 1.2i
                              Lancia Libra 1.6

                              Коментар

                              Working...
                              X