Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланча Делта 3 - 1.9 JTDm - битурбо 190 конЯ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    nelegalniq написа:
    yuliyancho написа:
    И последно: ако не е тайна колко си висок,че се замисляш за по висока кола? :D
    По висока кола според мен колегата иска да каже че си търси някакъв джип или голямо комби или миниван. Поне аз така го разбирам. :D
    Ама нали знаеш който кара голяма кола какъв комплекс има :D

    Bravo 1.4T-jet 120 Primo red106
    Brava1.4SX

    Коментар


      #17
      yuliyancho написа:
      nelegalniq написа:
      yuliyancho написа:
      И последно: ако не е тайна колко си висок,че се замисляш за по висока кола? :D
      По висока кола според мен колегата иска да каже че си търси някакъв джип или голямо комби или миниван. Поне аз така го разбирам. :D
      Ама нали знаеш който кара голяма кола какъв комплекс има :D
      А нали знаеш, че който го говори това, пък има комплекс за малоценност, че не може да си го позволи ... Ае психолозите, си отворете офисчета и взимайте пари за тия мнения ... много ви съ молим
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #18
        Ichkin написа:
        А нали знаеш, че който го говори това, пък има комплекс за малоценност, че не може да си го позволи ...
        Точно.
        Allergic To The Counterfeit

        Коментар


          #19
          Ъъъ. Къде отпратихте темата ?
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #20
            jenshen73 написа:
            Иначе - аз нещо почнах да се замислям за по-висока, а не за по-бърза кола
            Стило е учудващо висока кола, цар съм на паркирането по тротоари Бравото колко пъти е опирало
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              И аз тествах днес новата Делта би-турбо... Нямам думи. По-късно ще напиша впечатленията си и ще ви постна малко снимки.Тествах и мъника 500, който също ме впечатли.Такааа... свърши се и днешния трудов ден (по случайност - именно Деня на труда)... Какво да ви кажа за Делтата - той колегата по-горе е написал. Не искам да го повтарям. Колата е уникална. Чак жена ми я хареса, а тя е известно че много не долюбва любимият ни производител. Колата си заслужава парите. Само това мога да кажа. Цената на модела, който карах е около 50 хил. лв, колкото струва и на един приятел Голф 5, 2.0 ТДИ. Голфа съм го карал от Ямбол до Хасково-Пловдив и обратно Ямбол. Върви, не че не върви, но Делтата върви доста повече.Благодарение на колегата iee (още веднъж - благодарности Ваньо! ) - към мен отношението беше като към VIP клиент и ми позволиха да покарам доста извън утвърдения за тест-драйва къс маршрут. Изкарах Делтата извън града и тя показа на какво е способна... аз успях да я изръчкам до 170-180, скорост, която ама никак не се усеща в колата. Обаче осезаемо се усеща ускорението при натискане на педала, дори и на 6-та предавка. И няма как - 190 коня и 400 Нм. Никакъв турбо лаг - благодарение на двете турбини. Почнах да оглеждам обявите в аутоскаута за втора ръка, но и там най-евтината е около 14 хил евро, така че ще почакаме 3-4 годинки да ни се наместят на джоба Пускам малко снимки и пожелавам на всеки да пробва това удоволствие:П.П. Един въпрос към колегите от Бургас? Как ги карахте тези коли извън града без винетки бе? Само Делтата имаше седмична, и то изтекла?Или то Крайморие квартал, ще кажете, и винетки не щат?

              Коментар


                #22
                Крайморие си е квартал,а вече и Ветрен е квартал.Да беше до там теста.......ама не беше.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #23
                  Да, Краси е писал. Крайморие си е квартал на Бургас от доста време. Теста се водеше градско, а иначе си шофирахме извънградско.ПС: В четвъртък колите ги натовариха на автовоз от Бургас. Виждам, че и на този драйв са карани същите автомобили съдейки по регистрационните номера.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #24
                    Същите са колите, че и мацките, дето раздаваха хапки и бонбонки са буразлийки. Тенко (на едната снимка по-горе - зад мен) дори завърза доста интересен разговор с едната (най-голямата убавица ).Иначе съм лееееко разочарован. Преди известно време ходих на подобен масов тест-драйв на Дачия Логан и Сандеро - раздадоха на всеки шофирал по една фанелка с логото на Дачия. Пък с Ланча или ФИАТ не раздаваха Забравих да ви се накарам - как сте я карали там в Бургас таз Делта бе - взели сте й акъла... Среден разход за последните няколко стотин километра - 8.8/100 нафта. Множко ми се вижда, ама то всеки гледа да я настъпи... пък и какви ли не й се качват...

                    Коментар

                    Working...
                    X