Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланча Делта 3 - 1.9 JTDm - битурбо 190 конЯ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ланча Делта 3 - 1.9 JTDm - битурбо 190 конЯ

    Представителството за ФИАТ в Бургас имаше вчера ден на отворените врати. Бяха изложени много коли за каране. Карах ги почти всичките, но мерака ( и не само моя ) си беше към Ланча. Радвам се, че бяха избрали този модел с точно този двигател. ГолЕмо животно брЯ. Карах го по пътя към Созопол. Впечатленията ми от тази кола: Страхотна за управление. Всичко си е на мястото. Когато я шофирах имах чувството, че съм в джип. Някак си по-високо е разположен водача ( сравнено с Бравата и Линеата ). Отзад ми се стори малко нисичка за високи пасажери. Това за комфорта.Като динамика - нямам думи. Изстрелва се, като снаряд. С много хора споделяхме, че при потегляне я гасяхме. На мен ми се случи веднъж. Нервно возило, чиято динамика и на нас предполагащите за нея ни обърка. Иначе...ах тази 6-та скорост. Буквално колата "угасна" - на 1800 об/мин се движихме с около 130 км/ч. и нищо не се чуваше. За съжаление над 130 км.ч. вятърът пак се чу свистейки около прозорците. Пиша това след пресни още впечатления и съм "заразен" мощно...А какъв звук вадеше туй Нещо...Неравностите и паветата ги понасяше много добре. Мислите в главата ми са още объркани. Когато се прибрах у дома - имах една мисъл коварна в главата и бях решен на нещо, което можеше да ме вкара във филми против моята природа и прагматични виждания относно движещите се ламарини. :D ПС: В момента съм леко отрезвен, но колеги, ако имате възможност тествайте Тоя ИзроД. И днес има ден на отворени врати. Мисля, че се отнася за цяла БГ.Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    #2
    Аз честно казано не искам. Не че не искам , но по-добре да не я карам.Ще ми скимне да продам сегашната и да се заробя с някой лизинг Но в едно съм сигурен, било е повече от хубаво.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Аз честно казано не искам. Не че не искам , но по-добре да не я карам.Ще ми скимне да продам сегашната и да се заробя с някой лизинг Но в едно съм сигурен, било е повече от хубаво.
      Същите мисли - ще побеснея и ще се заробя с някой лизинг. И без това като я видя и ми спира дъхът...
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        Ей за туй нещо в дъното говоря колеги. Краси е снимал днес.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...стината е една: Човек колкото по-малко знае толкова по-добре за него и спокойния му сън...Снощи не спах. Страхувам се от помислите си. Трябва ми укротител. Тези от ФИАТ ще ги подведа под отговорност за нарушаване на душевния ми мир и за причиненото психическо разстройство въпреки, че сам им се натресох. :D
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          Аз имах същите помисли преди време, след като тествах новото Браво. Но като ми сметнаха месечната вноска и много бързо се отрезвих Ще почакаме да станат по на 5 години, и тогава. Времето минава бързо

          Коментар


            #6
            и аз винаги съм мислел за нова кола,но после като се замислиш трезво,даже и да можеш да си я позволиш,има ли смисъл?особено по нашите пътища и с нашата култура на каране И гараж ще трябва,че такова животно на улицата небива да спи и то става много....по-добре една по-стара,прилично запазена кочинка
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #7
              Еййй успокоихте ме че не можах и аз да я тествам.Запазил съм си душевният мир(ако не сънувам довечера червеният мъник).
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Трябваше преди да се качите на Ланчата малко сухи тренировки да ви пусна с моя нов съединител на метан да качите по един бордюр, тогава Делтата ще тръгва и на 6-та А душевния мир не мога си го запазя щото бачкам наблизо до май единствената регистрирана Делта в Бургас и я виждам по 10 пъти на ден най-малко...
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  лелеййй чудна е
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    #10
                    spark написа:
                    Трябваше преди да се качите на Ланчата малко сухи тренировки да ви пусна с моя нов съединител на метан да качите по един бордюр, тогава Делтата ще тръгва и на 6-та А душевния мир не мога си го запазя щото бачкам наблизо до май единствената регистрирана Делта в Бургас и я виждам по 10 пъти на ден най-малко...
                    В интерес на истината Делтата я загасих веднъж. Моят авер я загаси два пъти. И двамата я загасихме в стремежа си да потеглим "нежно" на излизане от "Алианц", където е представителството на ФИАТ. Обачеееее на светофара към Созопол вече знаех: Смело и безотговорно. Счупи ни вратовете пущината.Недостатък: много безшумна бе колеги. Туй не е кола...А и обозначената максимална скорост на километража от 240 км/ч надали е реална. Позволих си да я настъпя до 160 км/ч. Оборотомера си кроташе. На 6-та не е кеф - двигателят спира да работи, а оборотомера не се мърда - мърда се само скоростомера и то в неадекватна прогресия спрямо шумове, обороти и други такива подобни. Има си го само шума от вятъра покрай прозорците, но всички отчетохме факта, че карахме колата на едно от най-проветривите места в цял Бургас него ден. Умишлено не сме пускали музика в движение, но когато я пуснахме - извираше от ушите ни... Пак казвам: Е-аси и спирам да пиша по темата, защото...нЕмам нерви.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      Абе що си мисля, че е силно пресилено това 160км по бургаските пътища? Та дори и по "магистралата" към Варна? Ще земеш да се лопнеш в някоя дупка и ще те четем в черната хроника...Иначе - аз нещо почнах да се замислям за по-висока, а не за по-бърза кола
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Никак не е пресилено.Теста беше по пътя за Крайморие.Прав и без нито една дупка(за сега)
                        Прикачени файлове
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          jenshen73 написа:
                          Абе що си мисля, че е силно пресилено това 160км по бургаските пътища? Та дори и по "магистралата" към Варна? Ще земеш да се лопнеш в някоя дупка и ще те четем в черната хроника...Иначе - аз нещо почнах да се замислям за по-висока, а не за по-бърза кола
                          Хич не е пресилено. И в тази връзка на мисли. Него ден ходих до Крайморие поне 6 пъти с различни коли. Разминавахме се с много коли от теста. Ланчата не може да се кара бавно ( въпреки, че е желателно ). Във всяка кола имаше човек от представителството на ФИАТ. С Пандата ме беше страх да отпусна газта. Гледахме да си спазваме ограниченията, но бургазлии знаят: Има една отсечка в, която човек може да се пробва.ПС: Женшен, нали не ме припознаваш с някой друг, че да трябва да си доказвам приказките? ...Темата е приключила за мен.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #14
                            jenshen73 написа:
                            Абе що си мисля, че е силно пресилено това 160км по бургаските пътища? Та дори и по "магистралата" към Варна? Ще земеш да се лопнеш в някоя дупка и ще те четем в черната хроника...Иначе - аз нещо почнах да се замислям за по-висока, а не за по-бърза кола
                            Абе пич,що си мислиш че всички пътища водят към Варна Ела ни на гости да усетиш разликата между варненските и бургаските пътища.А тя е огромна в наша полза-сменете си кмета комунист :D И последно: ако не е тайна колко си висок,че се замисляш за по висока кола? :D

                            Bravo 1.4T-jet 120 Primo red106
                            Brava1.4SX

                            Коментар


                              #15
                              yuliyancho написа:
                              И последно: ако не е тайна колко си висок,че се замисляш за по висока кола? :D
                              По висока кола според мен колегата иска да каже че си търси някакъв джип или голямо комби или миниван. Поне аз така го разбирам. :D

                              Коментар

                              Working...
                              X