Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

22 Април - Ден на земята

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Който го усеща го знае и го разбира, а който не и 124861304123984821930 теми да се пуснат във всички форуми все тая.Аз всеки ден ограничавам возенето, събирам боклука разделно, всяка година засаждам дръвчета (не много, но колкото толкова), пестя ток, но не с енергоспестяващи крушки...това е смешно. Освен това светлината им е отвратителна. Да не говорим, че обикновените крушки са по-екологични от гледна точка на материалите, от които са изработени, въпреки че не "пестят" ток И ако искате ми вярвайте, но когато правя тези неща не ми тежи, а ми харесва! :D Ще дойде ден и тези, които не го правят сега ще го правят децата им, но по принуда
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #32
      popara801 написа:
      Irka_fihi написа:
      ravi написа:
      Дам 2 сме - аз и съпругът ми.
      Аааа, колежка! Значи 2 пъти браво!
      Или 2-ма колеги в едно ложе,което е още по-интересно А Аз се чудя защо слънцето пече толкова силно сътрин та ще ми избоде очите,а то били заради колегата-ите които ядат яйца от щастливи кокошки.Нали се сещате,че всичко това е фалш?
      :P интересна ти е идеята за двамата колеги, ама тц.... аз съм ра и съм жена, а мъжът ми е ви. Общо сме рави.

      Коментар

      Working...
      X