Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Програма за песни

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Програма за песни

    Кажете някаква програма за теглене на песни като mp3-ки от youtube или vbox.
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    #2
    Аз съм с плугина за мозила downloadhelper.Тегля си клипа от вбокс или ютуб и после с тотал видео конвертер си го правя на мп3.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Ето една от старите теми, които могат да се намерят с търсачката:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=18687

      Коментар


        #4
        Добре питам само който знае да ми каже такава програма, а не да ми даваш тема от преди 3 години , в която вече половината линкове не се отварят или не съществувам.Като не знаеш такава програма недей да пишеш.Хайде по-леко с изказванията моля!Знаеш, че не си цвете за мирисане с тези 6 предупреждения!Запази добрия тон на разговор! J T D
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          #5
          Vloader Има я в замунда, сигурен съм, че става за сваляне от вбокс-а, но за ютубе незнам. Иначе е лесна за употреба и в "Настройки" си избираш като клип ли да ти го свали или само като мп3 и има още няколко не се сещам.

          Коментар


            #6
            Потърси Any Video Converter. Конвертира към всякакъв формат
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              pu3Xopuse написа:
              Vloader Има я в замунда, сигурен съм, че става за сваляне от вбокс-а, но за ютубе незнам. Иначе е лесна за употреба и в "Настройки" си избираш като клип ли да ти го свали или само като мп3 и има още няколко не се сещам.
              Точно vloader.Много лесно използваема е.Копираш линка и го пействаш на мястото.После отдоло си има настройки само за МП3 или и за клипчето.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #8
                Аз ползвам ТОЗИ софтуер и съм доволен.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #9
                  Аз пък да ви попитам как може изобщо да теглите музика от Ю-туб или вбокс - качеството е ужасно - по добре като си харесате там нещо - намерете го по торент тракерите с прилично качество - поне 192кбпс.Аз последно време музика ако не е с някой от лослесс кодеците не я свалям изобщо...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Напротив.Има доста клипчета,които са с перфектно качество.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      Аз пък пускам клипа да си върви и записвам саунда с Cool Edit Pro във wav-формат, като с тази програмка си правя и евентуални корекцийки. После обръщам wav-а на mp3 със CDEx, като и там имам настройки на mp3-то.

                      Коментар

                      Working...
                      X