Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на телефон!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на телефон!

    Колеги дайте един съвет.Коя операционна система за смартфон е по-добра:Windos mobile или Android.Питам защото се колебая м/у два телефона(HTC HD2 и HTC Desire) и най-основната разлика м/у тях е ОС-то(има и някой други,но те не са съществени за мен).
    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

    #2
    Android. Има ли в България HTC Desire?
    Brava 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #3
      steven написа:
      Android. Има ли в България HTC Desire?
      Според мейла ми от Германос идва на 20 април(следващата седмица)
      Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

      Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

      Коментар


        #4
        Прочети това :P

        Коментар


          #5
          Android
          Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

          Коментар


            #6
            waza написа:
            marea_3731 написа:
            Android
            два тотално кратки,ясни но и противоположни кометара само в 10 мин. разстояние.....
            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

            Коментар


              #7
              Вие дето сте писали Андроид ползвали ли сте такова устройство изобщо?Що аз си играх с няколко и тази операционна система определено не е за мобилен телефон,за нетбук може но не и телефон
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар


                #8
                АНДРОИД ЗА НОУТБУК? По темата...Имам доста познати с андроиди и никой не е казал лоша дума, аа само добра... а за Прозорци мобайл само лоши съм чувал
                Ползвайте мигачи!

                "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                Jim Morrison

                Коментар


                  #9
                  batabit написа:
                  АНДРОИД ЗА НОУТБУК? По темата...Имам доста познати с андроиди и никой не е казал лоша дума, аа само добра... а за Прозорци мобайл само лоши съм чувал
                  Нетбук и ноутбук,мой са две различни неща.Първоначално,преди 10 години нетбука е работил с нестандартни ос,като Епок и Палм,но стават популярни много по късно точно защото ги пригаждат за инсталиране на уиндоус
                  Bravo 1.2 16v
                  Lancia Dedra 1.8 16v
                  Suzuki GSXR250R

                  Коментар


                    #10
                    Ползвал съм. Сигурно съм предубеден, но според мен си е най-добро А HTC HD2 е winmo 6.5, а не phone/7, което на мен ми се вижда съвсем безумно в днешно време
                    Brava 1.6 16V 103hp

                    Коментар


                      #11
                      Взимай HTC HD2-то без да се колебаеш, пълно е с програми за него. И много по-добре, че е с WM6.5, защото се очертава Windows Phone 7 да е пълна боза с десетки орграничения.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        HD2 не е лошо, само дето камерата му е РЕЗИЛ !Аз повече не искам да имам взимане даване с winmo.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          Е какво му е лошото на вин мобайл :P Каквото ми хрумне като софтуер ми отнема средно между 5 и 10 минути от идеята до намирането на софта и инсталирането му.Поздрави за Андроида.Също така искам да кажа, че моя телефон скоро ще прави 3 години. За тези 3 години ми е забил един или може би 2 пъти за целия период.Спор за Уиндоус и Линукс - все тая - привърженици ще има винаги и на двете платформи.Важното е да вършиш работа за най-кратко време - КПД, пък как ще я свършиш какво те грее. Може и с лист и химикал, вместо на Фотошоп, стига да го позволява и да си свършиш работата по-бързо.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Лошото на HD2-то е че от Маикрософт офицално обявиха че няма да пусант за него ъпдейт към УинМоб 7.Само това ме спря да си го купя.Има ли някои тука с Андроид усторйство?Намират ли се лесно приложения за него из нета?
                            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                            Коментар


                              #15
                              Винаги ще има привърженици на различни платформи.Андроид никак не е за подценяване Има доста интересни програмки, човек време да има

                              Коментар

                              Working...
                              X