Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупиха ми огледалото на колата!!!!! Нещастници

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз точно заради тези простащини не гледам футбол и никога няма да има някаква тръпка за да го гледам. Иначе надраскай го с шкурка от вътре, после малко бинт + епоксидна смола и ще стане като от желязо.

    Коментар


      #17
      лл

      Скоро правих едно такова огледало на ,,Браво,, Основата му беше алуминиева и са завари на аргон перфектно. После малко бояджийска работа и си готов.
      Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

      Коментар


        #18
        Благодаря ви за съветите. Реших да им напиша нещо във форума на Ботев и сами ще видите какво казват.http://bultras.com/forum/viewtopic.p...49Можете да влезнете с Асс: Тъпаци парола 12345
        Fiat Bravo 1.6 16 103hp

        Коментар


          #19
          Некъв от Пловдив е написал "Да го духат мякащите" хахаха.Иначе трудно ми е да ги опиша тези.... фенове. Така наречените агитки са едни лекета, едни утайки, за които основната цел в безсмисления им жалък животец е да отидат на мач, да се напият, да замерят някой с камък, да счупят някое огледало, да се сбият и после гордо да разказват за този "героизъм". Познавах един такъв комплексар... жалка картинка.
          Allergic To The Counterfeit

          Коментар


            #20
            fiat_fan написа:
            Некъв от Пловдив е написал "Да го духат мякащите" хахаха.Иначе трудно ми е да ги опиша тези.... фенове. Така наречените агитки са едни лекета, едни утайки, за които основната цел в безсмисления им жалък животец е да отидат на мач, да се напият, да замерят някой с камък, да счупят някое огледало, да се сбият и после гордо да разказват за този "героизъм". Познавах един такъв комплексар... жалка картинка.
            И когато уцелят грешните хора "героизма свършва".Прочетох мненията, ми нямам думи
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #21
              Влизайте да четете докато още е активна темата, може да паднете от смях.

              Коментар


                #22
                Tenix написа:
                Само стойката е счупена огледалото е здраво и ела си работи.Засега мисля да го залепя и да го боядисам, но това ще е по Великден.Ако не стане добре може да се разберем с теб П.С Твоето изглежда по брутално
                лепи и изобщо не му мисли,мисля,че стане добре и почти няма да си личи
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #23
                  ogi28b написа:
                  Влизайте да четете докато още е активна темата, може да паднете от смях.
                  Аз като ви казвам, че си говорим за изключителни "таланти"
                  Allergic To The Counterfeit

                  Коментар


                    #24
                    Tenix написа:
                    Само стойката е счупена огледалото е здраво и ела си работи.Засега мисля да го залепя и да го боядисам, но това ще е по Великден.Ако не стане добре може да се разберем с теб П.С Твоето изглежда по брутално
                    Не се цигани за 10 лева!Купи от колегата стойката,боядисай я и тогава поставяй. Ще стане,като ново!
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #25
                      Влезнах,прочетох и за пореден път се обеждавам,че милата ни татковина е сбирщина от боклук

                      Коментар


                        #26
                        И защо правите на колегата мръсно, като влизате от негово име и пишете провокативни постове? Нали някои от тия ще намерят колата му и ще я потрошат цялата тогава, ако така им прещрака.

                        Коментар


                          #27
                          Аз лично не съм си и помислял да пиша. Само чета.
                          Allergic To The Counterfeit

                          Коментар


                            #28
                            Колеги недейте така да пишете от мое име. Все пак аз изказвам мнение а не се карам с тях.
                            Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                            Коментар


                              #29
                              Tenix написа:
                              Колеги недейте така да пишете от мое име. Все пак аз изказвам мнение а не се карам с тях.
                              Що не идваш на срещи бе пич?Днес ако беше дошъл,щяхме да ти помогнем с компетентни мнения LIVE.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                #30
                                Защото не съм в града колега скоро ще дойда.
                                Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                                Коментар

                                Working...
                                X