Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има още добри хора!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има още добри хора!

    Колегата "pakumba84" ми предложи да ми ПОДАРИ акумолатор!!! Още се намират хора, които не са готови на цената на всичко да изкарат 2лв.БЛАГОДАРЯ!И дано по-често се срещат колеги готови да помагат с каквото могат!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Евалата на Колегата ще станем "бяла държава" в момента когато тези жестове престанат да ни правят такова впечатление
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    Коментар


      #3
      Но все пак трябва да се отбелязват!

      Коментар


        #4
        браво-рядко се срещат такива хора

        Коментар


          #5
          И аз преди години се учудих на добрината на тотално непознати хора, бях в далечен град и закъсах на центъра на голямо кръстовище. И без да съм помолил някого едни добри хора слязоха, избутаха ме, не можа да запали, тръгнаха с мен, търсихме кабели и я запалихме, нещо с акумулатора беше станало. А преди няколко месеца в моя град ми угасна колата на едно кръстовище пак за акумулатор и получих само гневни клаксони и псувни и едвам едвам сам си избутах колата настрани

          Коментар


            #6
            И аз да похваля колегата Vladim! Вече 2 пъти идва да ми помага (да ми прави де ) по колата разни неща, при това идва специално и без да иска нищо в замяна!...даже му се моля да му платя - той обаче не иска! Постоянно го питам разни глупави въпроси, а той винаги ми отговаря и го прави с търпение! /все пак съм си още аматьорче по някои въпроси /
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Mazgarev написа:
              И аз да похваля колегата Vladim! Вече 2 пъти идва да ми помага (да ми прави де ) по колата разни неща, при това идва специално и без да иска нищо в замяна!...даже му се моля да му платя - той обаче не иска! Постоянно го питам разни глупави въпроси, а той винаги ми отговаря и го прави с търпение! /все пак съм си още аматьорче по някои въпроси /
              Е сега... няма да се излагаме я, нали идеята да сме тук (а и навън) е да си помагаме! Аз пък малко се ядосвам на колеги, които не са склонни да направят малък жест в името и идеята на форума! Например... опитвам се от един месец да убедя няколко колеги, че оригинален касетофон за нашите коли не може по никакъв начин да струва повече от 40лв. но не... те искат 50 и не мърдат! :D Но пък живеем в свободна държава, а и хора всякакви. :PP.S. А и аз да кажа някоя добра дума... Евала правя на Zgabrovski! Няма смисъл да обеснявам, защо сигурен съм, че всеки, който го познава споделя моето мнение, а то е... Здравко, пич си ГОЛЯМ - Здравко!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                P.S. А и аз да кажа някоя добра дума... Евала правя на Zgabrovski! Няма смисъл да обеснявам, защо сигурен съм, че всеки, който го познава споделя моето мнение, а то е... Здравко, пич си ГОЛЯМ - Здравко!
                И аз се присъединявам!ЕВАЛА Здравко!
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Vladim написа:
                  Mazgarev написа:
                  И аз да похваля колегата Vladim! Вече 2 пъти идва да ми помага (да ми прави де ) по колата разни неща, при това идва специално и без да иска нищо в замяна!...даже му се моля да му платя - той обаче не иска! Постоянно го питам разни глупави въпроси, а той винаги ми отговаря и го прави с търпение! /все пак съм си още аматьорче по някои въпроси /
                  Е сега... няма да се излагаме я, нали идеята да сме тук (а и навън) е да си помагаме! Аз пък малко се ядосвам на колеги, които не са склонни да направят малък жест в името и идеята на форума! Например... опитвам се от един месец да убедя няколко колеги, че оригинален касетофон за нашите коли не може по никакъв начин да струва повече от 40лв. но не... те искат 50 и не мърдат! :D Но пък живеем в свободна държава, а и хора всякакви. :PP.S. А и аз да кажа някоя добра дума... Евала правя на Zgabrovski! Няма смисъл да обеснявам, защо сигурен съм, че всеки, който го познава споделя моето мнение, а то е... Здравко, пич си ГОЛЯМ - Здравко!
                  Владим, музика от брово ли търсиш? мисля че ще мога да помогна, но ще е за временно ползване, защото ми се иска един ден като продавам колата да не оставям дупка! ако имаш интерес ми драсни едно л.с.!по темата... забелязъл съм че тук феновете могат да помогнат за повечето от проблемите ни и са винаги готови да помагат! ето защо поне за мен лично това е най-посещавания форум!
                  "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                  Коментар


                    #10
                    аз пък искам да Благодаря на целият форум ,че го има .На ТЕЗИ заради, които го има този форума и на всички нас заради които ЩЕ ГО ИМА ФОРУМА !p.s.повторенията не са случайни
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      за форума

                      Поста ми май няма връзка с темата но този форум е връхта. Известно време бях член, ако мога така да се изразя на VW форум е там са такива простотии , че неам думи. Ама то спамчета ли нещеш, ама то са алабализми.Който е преглеждал темите шма разбере.

                      Коментар


                        #12
                        Re: Има още добри хора!

                        BO написа:
                        Колегата "pakumba84" ми предложи да ми ПОДАРИ акумолатор!!! Още се намират хора, които не са готови на цената на всичко да изкарат 2лв.БЛАГОДАРЯ!И дано по-често се срещат колеги готови да помагат с каквото могат!
                        за съжаление не подаръка не успя да се осъществи, защото аз докато се уговорим с вземането коелгата си взел чистак нов. честито :P ако на някой му трябва 44 амперов е може да ми пише на лични, въпреки че бях пуснал в продава преди време обява, че го подарявам, ама никой не го поиска
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар

                        Working...
                        X