Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще се мре - 22ри и 23ти Юни!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    А какво да кажем за Рамщайн? Свалиха Металика от върха на класацията ми за най-добро шоу с извънредно мощен шут. Шапки долу. Ако някой има леген -- също
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #47
      Току що се прибирам от София.Не съм се разцепвал така от 2008ма на Металика и сега на Рамщайн.Луда работа щоуто беше на ниво,имам само забележка съм силата на звука нещо куцаше,ту заглъхвату се увеличава бях в 25ти сектор.Меноар ме разочароваха,никакъв саунд и само четири песни,единственосе отсрамиха с кавъра на "Хевън анд Хел" та почетоха Дио!Поздрави.
      Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

      Коментар


        #48
        Супер шоу направиха Рамщайн. Можеше обаче да изсвирят някое от по-знаковите парчета, освен du riecht so gut. Дано се вяснат пак, някой ден
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #49
          Стига бе! Manowar само 4 песни ли са изпели?

          Коментар


            #50
            Има ли оцелели
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #51
              На 22 бях на стадиона от 16 часа.Голямата четворка си е голяма, но ... Антракс пострадаха заради бавното влизане, нямаше много хора, но направиха добро шоу. Единствени споменаха Дио.Мегадет според мен бяха много зле, единствено ги спаси името. Саундът им беше ужесен, никакво сценично поведение или контакт с публиката. Слейър свириха страхотно, но... беше почти като да си пуснеш албум. Песните 1:1 със студийните изпълнения, малко движение и малко контакт с публиката. Впрочем дъгата се появи при тях, не при Мегадет ( а може и да съм я видял късно ) и беше страхотен контрапункт.Металика! Те нямат нужда от коментар. Всичко им се получи онази нощ. Бил съм и на трите им концерта в Бг. Не мога да кажа кой е най-най. Помня в Пловдив ги надпяхме в повече от половината от времето. И да, в Пловдив бяха с Нюстед. Новото момченце просто не мога да го възприема. На 23 отидох заради Алис ин Чейнс.Няма го Лейн Стели, а гласът му беше половината от чара на групата. Но направиха страхотни 45 минути на сцената. И нека никой не се чуди защо преди 20 години Том Арая излезе да пее с "някакви си грънджари" и защо Джеймс пя Would. Не зам дали да коментирам Менъуор, имат много фенове тук, но звукът им беше ужасен, позите в стил "ний сме метъли останали в ранните ’80", кожените дрехи... На мен ми приличаха на пародия. Важното е, че зарадваха хората.Не стоях за Рамщайн. Много им здраве. Като цяло страхотни два дни.
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #52
                Кратко обобщение от мен за вчерашния ден.Купих си билет с ясното съзнание, че отивам само и единствено заради Manowar.Във Вторник вечерта ходих до родителите ми, баща ми ми се похвали с някакво шушляково черно яке, което си купил - веднага му бе приватизирано очаквайки дъждовете в сряда Бях си взел отпуска за сряда.Сряда сутринта станах към 9. Към 9 и 30 отидох до ДЗИ да отметна една щета и оттам поех към стадиона. 11 без 10 успях да паркирам на Архитект Миланов. Валеше като из ведро. 11 и 10 бях пред оградите в ляво на централния вход. Движение все още имаше стабилно, но пък захапах решетката, чакайки да отворят 3 без 15 най-накрая отвориха и се втурнах към стадиона. Краката ми бяха малко отмалели и резултата беше зрелищно пребиване на първите стълби. Бързо се окопитих и доизкачих първите стълби. За вторите бях по-предпазлив. След като изкачих 2 стълбища беше време да слизам, защото билета ми беше за терена. Е там вече положението беше много опасно. Бързане, адреналин и отмалели крака. С триста зора стигнах до терена и се хванах за оградата. Мърдане нямаше. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Skre4 ми хареса. Странно, но факт. Свежи бяха, а Shopska salata made in China ме разби Stonesour за първи път ги слушах, но ми харесаха.Alice (who the fuck is Alice) in Chains ми бяха познати само като име. Доста ме депресираха в интерес на истината И дойде момента, който чаках от 2 години и заради който киснах на дъжда, пръскаха ме коли, падах по стълби и ме блъскаха ме разни шопари пред сцената - MANOWAR. Малко от вас знаят какво значи MANOWAR за мен, тези, които не са разбрали няма смисъл да им се обяснява сега, а тези които са разбрали - просто знаят И се почна.. уи мет он инглиш граунд... адреналина се качва някъде високо в небесата и излиташ. Който го е изпитал знае какво е усещането. Супер емоционален момент беше момента, в който Джоуи почете паметта на моя скъп приятел Жоро Панайотов, с когото сме обикаляли Европа за да гледаме Кралете. И разбира се Дио.Звукът наистина беше ужасен, това беше и част от причината за допълнително скъсеното им време за свирене. А иначе да, бях отишъл за да видя добрия стар хеви метъл в тяхно изпълнение, какво винаги е било. Без промяна. И заради речите на Джоуи, които дразнят обикновените фенове, и заради дългите високи тонове на баса му, които убиват ушите на обикновените феновете. И си го получих. Макар и в доста съкратен вариант, за което виня единствено и само организаторите от Sonisphere за крайно неподходящия избор на групи в един ден...Излишно е да казвам, че след MANOWAR си тръгнах.

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  #53
                  Теглете на воля: http://hd-torrents.org/details.php?i...d6673382714e05

                  Коментар


                    #54
                    Греда! Кажи поне какво трябваше да се тегли? Може и другаде да го има!
                    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                    Коментар


                      #55
                      Ъъъ, това е 8,04 ГБ-ов торент на целия концерт. Сигурно го има и по другите БГ тракери. Но в HD тракера качестово е отлично, има и 1080п вариант 25 ГБ.

                      Коментар


                        #56
                        В замунда го има също

                        Fiat Bravo T-Jet 120

                        Коментар


                          #57
                          Поздрав за феновете http://vbox7.com/play:644d7fa2 Искам да подчертая, че не съм фен на чалгата House & Dance Forever
                          Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                          Lancia Lybra 1.8 131Hp

                          Коментар

                          Working...
                          X