Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за мотор/ Има ли мотористи в нашия форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Пиши, като решиш да подкараш мотор - имам текстилно яке с всички протектори и кожени ръкавици в прекрасно състояние, и с още по-прекрасна цена от 100лв. за всичко.... стига да ти станат

    Коментар


      #47
      Ми аз карах курса наистина на 125 кубикова моторетка, а моят дзвер е 1100 кубикова Сузана. При това елементите на полигона, които трябва да се изпълняват и на изпита, ако някой може да ги мине с моя мотор, ще го черпя. Да не говорим за някой по-едричък чопър. Та на курса човекът ще добие смелост да се юрка насам-натам с леката моторетка и после като вземе нещо по-мощно, ще трябва много да внимава. Иначе се намират читави и не много скъпи мотори, но иска търсене. Не мога да разбера обаче, защо примено задната гума на Сузукито, което е турист, струва колкото 3-4 за Фиата. Сигурно щото търговците смятат, че моторите са гъзария и сме склонни да даваме пари като за световно. Лошото е, че със стари гуми не става.
      Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
      Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

      Коментар


        #48
        аз като си купих мотора на другиа ден веднага каска , а яке си имах от преди е вярно нямам книжка но карам мотори от кото се помя. Екипа се избира след мотора заради цвета наи малко, а и не всеки екип е удобен за всеки мотор. Другиа месец записвам курсовете за А най накрая
        we ride together, we die together

        Коментар


          #49
          Ух, кееф, вчера изкарах за малко Кавазакито и направих едно кръгче на квартала. За съжаление имам такива мускулни трески по крайниците, че едвам го удържах :DЗа сметка на това Бравото пак се гаври с акумулатора

          Коментар

          Working...
          X