Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е СА6587МН - (Фиат купе)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Aз лично не го правя, но примерно като се засилих да купувам Браво-то с което съм сега, чух от няколко човека - "Аре бе, т’ва е ’баси селската кола !". Естествено, че не ме разубедиха, но повечето хора са така Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
    Impossible is nothing !

    Коментар


      #17
      Esper написа:
      Не знам защо олицетворявате автомобилите с хората...Хората са едни и същи, независимо в какви автомобили са.
      aaaaaaaaaaa...... ич не съм съгласен с тебе, аз лично читав голфаджия не познавам тва съвсем сериозно го заявявам, не че познавам малко голфаджий, ама те или са полицаи или дебили, еле па такъв с опел калибра тва не е човек . Ся половината голфаджий си накупиха фиати че са по евтини па и разправят повече вървели. И ето на път са да развалят реномето на "човека с фиата".
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #18
        Esper написа:
        Не знам защо олицетворявате автомобилите с хората...Хората са едни и същи, независимо в какви автомобили са.
        Прав си, но в БГ лишените от мозък ни третират според колите, които караме. Аз лично усещам разлика в обслужването по бензиностанции ( например ), когато съм с ФИАТ-ко и с другата кола ( не по-добра, но поне по-голяма). Оня ден попаднах на един пълнач на ЕКО ( човека беше около 50-те). Бях с Бравата. Успоредно до мен ( на съседната колонка ) спира един пикльо с натокан Мерц...Човечеца се пообърка и реши все пак да обслужи по-великата кола ( не собствениците им ). На Мерца му капнаха дизелче за 10 лв., аз си напълних колата ( сам ) за 50 лева, но...въпреки различната платежоспособност и в пъти по-голям принос от моя страна за оборота на тази бензиностанция аз се самообслужих защото карам "скапана" Брава ( по презумпцията на обикновения и лишен от обективизъм пълнач ). Но не се сърдя на човечеца. Той не е виновен-въздуха и манталитета Български му/им/ни пречи щом продължаваме да мерим с аршин според купчината ламарина.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #19
          ntodorov написа:
          Esper написа:
          Не знам защо олицетворявате автомобилите с хората...Хората са едни и същи, независимо в какви автомобили са.
          Прав си, но в БГ лишените от мозък ни третират според колите, които караме. Аз лично усещам разлика в обслужването по бензиностанции ( например ), когато съм с ФИАТ-ко и с другата кола ( не по-добра, но поне по-голяма). Оня ден попаднах на един пълнач на ЕКО ( човека беше около 50-те). Бях с Бравата. Успоредно до мен ( на съседната колонка ) спира един пикльо с натокан Мерц...Човечеца се пообърка и реши все пак да обслужи по-великата кола ( не собствениците им ). На Мерца му капнаха дизелче за 10 лв., аз си напълних колата ( сам ) за 50 лева, но...въпреки различната платежоспособност и в пъти по-голям принос от моя страна за оборота на тази бензиностанция аз се самообслужих защото карам "скапана" Брава ( по презумпцията на обикновения и лишен от обективизъм пълнач ). Но не се сърдя на човечеца. Той не е виновен-въздуха и манталитета Български му/им/ни пречи щом продължаваме да мерим с аршин според купчината ламарина.
          Това мерене не е само в БГ,а навсякъде по света.Като пример визирам Германи и САЩ,от където имам преки наблюдения.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #20
            Atanas71 написа:
            Що се отнася до Принца той във всяка тема трябва да напише нещо , така и в тази е взел участие. Без значение че тук направо се държи като модератор.
            2000 мнения за 2 месеца не се постигат така лесно, няма избор момчето. Винаги съм се чудел, когато гледам такива потребители, да не би да има някаква награда за този, който ще пусне най-много постове. Явно е някаква гордост
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #21
              reter написа:
              Atanas71 написа:
              Що се отнася до Принца той във всяка тема трябва да напише нещо , така и в тази е взел участие. Без значение че тук направо се държи като модератор.
              2000 мнения за 2 месеца не се постигат така лесно, няма избор момчето. Винаги съм се чудел, когато гледам такива потребители, да не би да има някаква награда за този, който ще пусне най-много постове. Явно е някаква гордост
              Я кажи как ги сметна,че са за 2 месеца ?
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #22
                undermind написа:
                Аз малко ще се върна в темата, съжалявам предварително за което :D Днеска пак един Фиат (нямаше стикер) и едно Ауди спряха на средата на бул.... да се псуват от колите Ама то е от такива излиза името на една марка и/или кола, тъпо, но факт !
                не че нещо,но ти като спрат да те псуват,как реагираш? Защото аз не съм от тия дето се обръщат на другата страна и си продължават
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #23
                  dudulia написа:
                  ntodorov написа:
                  Esper написа:
                  Не знам защо олицетворявате автомобилите с хората...Хората са едни и същи, независимо в какви автомобили са.
                  Прав си, но в БГ лишените от мозък ни третират според колите, които караме. Аз лично усещам разлика в обслужването по бензиностанции ( например ), когато съм с ФИАТ-ко и с другата кола ( не по-добра, но поне по-голяма). Оня ден попаднах на един пълнач на ЕКО ( човека беше около 50-те). Бях с Бравата. Успоредно до мен ( на съседната колонка ) спира един пикльо с натокан Мерц...Човечеца се пообърка и реши все пак да обслужи по-великата кола ( не собствениците им ). На Мерца му капнаха дизелче за 10 лв., аз си напълних колата ( сам ) за 50 лева, но...въпреки различната платежоспособност и в пъти по-голям принос от моя страна за оборота на тази бензиностанция аз се самообслужих защото карам "скапана" Брава ( по презумпцията на обикновения и лишен от обективизъм пълнач ). Но не се сърдя на човечеца. Той не е виновен-въздуха и манталитета Български му/им/ни пречи щом продължаваме да мерим с аршин според купчината ламарина.
                  Това мерене не е само в БГ,а навсякъде по света.Като пример визирам Германи и САЩ,от където имам преки наблюдения.
                  За света не знам. За Германия - знам. Хората там са практични и излишния лукс не им е по вкус ( там за лукса се воюва и се плащат данъци ). Впрочем няма германец, който да не може да си купи Мерц, но не си го позволява - той е запазена марка за истински успелите ( спортисти, учени, възрастни с ценз, солидни бизнесмени ). Германците уважават достойните и им предоставят тази привилегия и не се чувстват ощетени на пътя или където да е било и знаят, че приносът на оня с луксозния Мерц към Държавата им е по-голям.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #24
                    paralesa написа:
                    undermind написа:
                    Аз малко ще се върна в темата, съжалявам предварително за което :D Днеска пак един Фиат (нямаше стикер) и едно Ауди спряха на средата на бул.... да се псуват от колите Ама то е от такива излиза името на една марка и/или кола, тъпо, но факт !
                    не че нещо,но ти като спрат да те псуват,как реагираш? Защото аз не съм от тия дето се обръщат на другата страна и си продължават
                    По принцип мен ме псуваха на "селянин" като карах една кола с русенска регистрация, иначе няма за какво. Ама или да отбият и да се смазват от бой или да не ми пречат да си карам. Това ми е идеята на поста, а пък и вече не е до псувни - народа е изперкал тотално !
                    Impossible is nothing !

                    Коментар


                      #25
                      reter написа:
                      Atanas71 написа:
                      Що се отнася до Принца той във всяка тема трябва да напише нещо , така и в тази е взел участие. Без значение че тук направо се държи като модератор.
                      2000 мнения за 2 месеца не се постигат така лесно, няма избор момчето. Винаги съм се чудел, когато гледам такива потребители, да не би да има някаква награда за този, който ще пусне най-много постове. Явно е някаква гордост
                      "Принца" поне не възхвалява 1 и 6 във всяка тема в рейсърския раздел.Колкото неговото е спам, толкова и твоето там.@reter - явно му завиждаш на малкия. Ако иска и 3000 ще направи.Дори аз мисля да ги направя. И к’во ? Къв е извода ?Изобщо защо ли е отключена още въпросната тема ? Ще използвам удобния бутон да си докладвам поста.Току виж изчезне .......... темата.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #26
                        emzo написа:
                        reter написа:
                        Atanas71 написа:
                        Що се отнася до Принца той във всяка тема трябва да напише нещо , така и в тази е взел участие. Без значение че тук направо се държи като модератор.
                        2000 мнения за 2 месеца не се постигат така лесно, няма избор момчето. Винаги съм се чудел, когато гледам такива потребители, да не би да има някаква награда за този, който ще пусне най-много постове. Явно е някаква гордост
                        "Принца" поне не възхвалява 1 и 6 във всяка тема в рейсърския раздел.Колкото неговото е спам, толкова и твоето там.@reter - явно му завиждаш на малкия. Ако иска и 3000 ще направи.Дори аз мисля да ги направя. И к’во ? Къв е извода ?Изобщо защо ли е отключена още въпросната тема ? Ще използвам удобния бутон да си докладвам поста.Току виж изчезне .......... темата.
                        Няма нужда.Заключвам я.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар

                        Working...
                        X