Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дилема за 1300 лева

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Извинявам се за отклонението, но нещо се вгледах в снимката. Дидо, изправен ли ти е термостатът? Вижда се, че температурата е около 70 градуса, а това не е нормално. Още повече при тези обороти... Това води и до завишен разход.
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    Коментар


      #47
      На Дидо е изправен, това на снимката е на Imortal ланчата, която плаче за термостат защо не е взел мерки сам да каже Само да не ми казва че я запалил и я засилил до тея обороти още не загряла
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #48
        coolboby написа:
        Immortal, голяма грешка братче... Сега ще те нападнат.. "Ти, идиотино..защо караш със 160, не знаеш ли, че позволената максимална скорост на "автомагистрала" е 130?"
        Мда, това ми прилича на турска магистрала, съдейки по нулевата натовареност и качеството на изпълнението й И там ограниченията са същите като при нас (дали дори не беше 120 за магистрала). Обаче няма кой да му рИве, щото не е в България и не застрашава ничий нашенски живот СЛужебно мъмрене от мен само Термостатът наистина е за смяна, и мен ми направи впечатление, но той си го знае това Безсмъртният.
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #49
          Slavi_Lancia написа:
          На Дидо е изправен, това на снимката е на Imortal ланчата, която плаче за термостат защо не е взел мерки сам да каже Само да не ми казва че я запалил и я засилил до тея обороти още не загряла
          Прощавай, колега, но малкото име на Imortal е Диян.
          Peugeot 301
          Punto 1.9 JTD - на жената

          Коментар


            #50
            venco67 написа:
            Slavi_Lancia написа:
            На Дидо е изправен, това на снимката е на Imortal ланчата, която плаче за термостат защо не е взел мерки сам да каже Само да не ми казва че я запалил и я засилил до тея обороти още не загряла
            Прощавай, колега, но малкото име на Imortal е Диян.
            Прощавай, колега, ама краткото име на dudulia е Дидо :D та за тва стана мазалото
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #51
              Slavi_Lancia написа:
              venco67 написа:
              Slavi_Lancia написа:
              На Дидо е изправен, това на снимката е на Imortal ланчата, която плаче за термостат защо не е взел мерки сам да каже Само да не ми казва че я запалил и я засилил до тея обороти още не загряла
              Прощавай, колега, но малкото име на Imortal е Диян.
              Прощавай, колега, ама краткото име на dudulia е Дидо :D та за тва стана мазалото
              Наистина смешно се е получило :D С колегата Immortal се познаваме лично и то доста отдавна. По тази причина отлично знам как се казва и се обръщам към него по този начин. А за dudulia сега научавам, че и той е Дидо, макар че е достатъчно известна личност във форума и винаги следя постовете му. Но, човек се учи, докато е жив
              FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
              FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

              Коментар


                #52
                -Термостатът наистина БЕШЕ за смяна, отдавна е сменен (между другото, като пуснах снимката си помислих че ще забележите )-Магистралата е турската - Одрин - Цариград.-Както съм писал и в темата в раздел "Автотуризъм", където оригинално е постната снимката - движейки се с тази скорост бях доста често изпреварван от други автомобили и не изпреварих почти нито една лека кола.А и не съм много почитател на ограниченията по магистралите. Пускал съм и снимка, на която карам с 230. Сигурно сте я виждали. Не се гордея с това, но винаги съм се чудил, ЗАЩО ПРАВЯТ КОЛИТЕ ДА ВДИГАТ ПОВЕЧЕ ОТ 130, СЛЕД КАТО НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА (С МНОГО МАЛКИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ) ТОВА Е МАКСИМАЛНО РАЗРЕШЕНАТА СКОРОСТ?!?

                Коментар

                Working...
                X