Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква "италянка" да взема

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Вземи си ГОЛФ ....П.с на мнение съм , че темата заслужава LOCK
    681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

    7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

    Коментар


      #32
      Този археолог, който изкопа тази тема от древното минало трябва да има много свободно време, което изобщо да не му трябва :D
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #33
        този археолог бях аз, но темата беше съвсем в началото :Д
        Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
        п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
        Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

        Коментар


          #34
          и преди да я затворите и аз да питам,в крайна сметка човека каква кола си е взела...........все пак да не е възкръсвала темата напразно
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #35
            streethools написа:
            Надявам се да не си е зел италянкап.с. и такива теми трябва да се трият!!!
            а ти пък що си взел италианка? :D
            Lancia Delta 1.6 i.e.

            Коментар


              #36
              mitkodpd написа:
              streethools написа:
              Надявам се да не си е зел италянкап.с. и такива теми трябва да се трият!!!
              а ти пък що си взел италианка? :D
              ако знаех какво колче си набивам ПОВЯРВАЙ нямаше да си зема. И сега си е вечно моя
              Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
              п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
              Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

              Коментар

              Working...
              X