Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква "италянка" да взема

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Lybra-та също ми харесва ,но и при нея няма двигател по 100к.с. Проверих дали ако колата е над 100 коня може ли да се доплатят останалите конски сили, но за съжаление не може.Вече се спрях на пунто


    В Италия е истината

    Коментар


      #17
      Пунто

      Ficho написа:
      Lybra-та също ми харесва ,но и при нея няма двигател по 100к.с. Проверих дали ако колата е над 100 коня може ли да се доплатят останалите конски сили, но за съжаление не може.Вече се спрях на пунто
      Ще имаш проблеми, вярвай Темра `96 и 2 г. ще прежалиш...
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

      КУПУВАМ: Теглич за Темпра
      КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
      КУПУВАМ: Спортен волан

      http://www.tempra-clube.hit.bg
      http://www.tempras.myfreebb.com

      Коментар


        #18
        Какви са проблемите с пунто. Мисля че като взема някое на 70000-90000км. до 150000км ще сменям консумативи.Казаха ми че имали проблеми със задния мост. Вярно ли е?


        В Италия е истината

        Коментар


          #19
          Ficho написа:
          Какви са проблемите с пунто. Мисля че като взема някое на 70000-90000км. до 150000км ще сменям консумативи.Казаха ми че имали проблеми със задния мост. Вярно ли е?
          пунтото е най-здравия модел на фиат за последните 10 години,а тая темпра е толкова морално устаряла и грозна като дизайн мойто е 97 година и е на 87000 км,вкарано е от германия и няма никакви забелешки,а и не съм чувал за проблеми за задния мост.Като разход на гориво и пъргавина е много по-напреде от темпрата заради по-малките кила Няма да сбъркаш,само не си зимай базово S55 щото нема екстрички и е малко спънато
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #20
            Re: Пунто

            Mitko написа:
            Tempra SX написа:
            Ficho написа:
            Lybra-та също ми харесва ,но и при нея няма двигател по 100к.с. Проверих дали ако колата е над 100 коня може ли да се доплатят останалите конски сили, но за съжаление не може.Вече се спрях на пунто
            Ще имаш проблеми, вярвай Темра `96 и 2 г. ще прежалиш...
            Ех приятелю... Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Какви проблеми може да има Libra като това е чисто нов автомобил? Мисли трезво.
            Предполага е имал в предвид че проблемите му ще са с пунтото, забелязал съм че е АнтиПунто настроен

            Коментар


              #21
              Re: Пунто

              Tempra SX написа:
              Ficho написа:
              Lybra-та също ми харесва ,но и при нея няма двигател по 100к.с. Проверих дали ако колата е над 100 коня може ли да се доплатят останалите конски сили, но за съжаление не може.Вече се спрях на пунто
              Ще имаш проблеми, вярвай Темра `96 и 2 г. ще прежалиш...
              Стига трови и ти бе! Проблеми щял да има... че тя коя кола няма проблеми, освен новата?! Колкото до втората генерация Пунто това е перфектна кола за всеки ден! Една от най-сигурните в класа си! 1.2 16V двигателя е отличен избор, надежден, икономичен и вече доказал се, дори още го вграждат в някой от настоящите модели на ФИАТ, сегашното Пунто например... Абе според мен изобщо няма да сбъркаш, ако избереш именно него!Митко да знаиш и на 1.8 HGT хич няма да се разсърдя!
              #FiatBg

              Коментар


                #22
                Re:Пунто...

                Ficho написа:
                Какви са проблемите с пунто. Мисля че като взема някое на 70000-90000км. до 150000км ще сменям консумативи.Казаха ми че имали проблеми със задния мост. Вярно ли е?
                Проблема със задния мост/по точно окачване/ е следният:разбиват се лагерите на които лагеруват задните носачи-от влага и недостатъчен ход-това обикновено става след 80-90х.км-комплекта струва 50лв.+15-20 лв.труд.Между другото,същата повреда съм наблюдавал и на Темпра-конструкцията е идентична.Всичко това става въпрос за първата генерация Пунто,при втората-от 99 конструкцията на задния мост е друга и тази повреда /ако някой я смята за сериозна,а тя не е такава/ липсва.Успех !
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #23
                  Selqatin написа:
                  Ficho написа:
                  Какви са проблемите с пунто. Мисля че като взема някое на 70000-90000км. до 150000км ще сменям консумативи.Казаха ми че имали проблеми със задния мост. Вярно ли е?
                  пунтото е най-здравия модел на фиат за последните 10 години,а тая темпра е толкова морално устаряла и грозна като дизайн мойто е 97 година и е на 87000 км,вкарано е от германия и няма никакви забелешки,а и не съм чувал за проблеми за задния мост.Като разход на гориво и пъргавина е много по-напреде от темпрата заради по-малките кила Няма да сбъркаш,само не си зимай базово S55 щото нема екстрички и е малко спънато
                  Покарай малко Темпра, пък тогава говори
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                  КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                  КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                  КУПУВАМ: Спортен волан

                  http://www.tempra-clube.hit.bg
                  http://www.tempras.myfreebb.com

                  Коментар


                    #24
                    "Колега" Selqatin, аз пък съм карал и то много - жалко, че нищо не си разбрал !!!

                    Коментар


                      #25
                      Re: Стига вече

                      Mitko написа:
                      Ако тези неща не престанат ще се наложи да сложа и първите банове от както този форум съществува. Хайде да избегнем това защото няма да е приятно на никого.
                      ама май няма да може да го избегнем Иначе неприятно ще им е на баннатите, колкото до другите... вероятно ще останат доволни.
                      #FiatBg

                      Коментар


                        #26
                        а така дееее.....

                        може и Браво 1.2-85кс да си вземеш щом ще е на инвалид?
                        -------------------------------
                        0898506763

                        Коментар


                          #27
                          Нека и аз да си дам мнението... Италянка не дей да си вземаш...
                          Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
                          п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
                          Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

                          Коментар


                            #28
                            streethools написа:
                            Нека и аз да си дам мнението... Италянка не дей да си вземаш...
                            Темата е от преди пет години, а последното посещение на питащия е било преди година и половина! :D

                            Коментар


                              #29
                              Надявам се да не си е зел италянкап.с. и такива теми трябва да се трият!!!
                              Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
                              п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
                              Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

                              Коментар


                                #30
                                Re:Пунто...

                                vesko.t написа:
                                Ficho написа:
                                Какви са проблемите с пунто. Мисля че като взема някое на 70000-90000км. до 150000км ще сменям консумативи.Казаха ми че имали проблеми със задния мост. Вярно ли е?
                                Проблема със задния мост/по точно окачване/ е следният:разбиват се лагерите на които лагеруват задните носачи-от влага и недостатъчен ход-това обикновено става след 80-90х.км-комплекта струва 50лв.+15-20 лв.труд.Между другото,същата повреда съм наблюдавал и на Темпра-конструкцията е идентична.Всичко това става въпрос за първата генерация Пунто,при втората-от 99 конструкцията на задния мост е друга и тази повреда /ако някой я смята за сериозна,а тя не е такава/ липсва.Успех !
                                Съвсем вярно! Пунто е най-здравата, надеждна и елегантна малка количка. Гори малко и всичко е без пари.Това е истината за Пунтото, което си смених след като се ожених и ми се роди и дете.Можеш освен Браво/Брава да огледаш и Алфа 145/145 - 1.4 90 коня или 1.9 ТД
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X