Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа седан с рег. № Т 9966 АТ днес сутринта на бул. Ситняково И Мареа уикенд кафява с рег. № СА 884x КР или нещо такова на някой от форума ли е?
    1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

    Коментар


      Ichkin написа:
      След мача на Славия, до стадиона ... синьо браво, ама номера уж го запомних ... толко го запомних :D Дали са му предали на колегата, че съм се обадил ...
      А мен не ме ли видя някъде?
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        Добре, аз продължавам да не разбирам, какво сте правили на мача?

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          Е болен не съм ... аз съм чорбар ... но симпатизирам на Славия доста отдавна ... и е приятно да се седне и да се изгледа един мач като хората с интелигентна публика, която уважава противника ... Обаче най-много обичах да гледам изцепките на Вили ... :D Марто, баце ... не съм те видял ... ама аз принципно знам, че съм ти и черен щот тряяше да те оправдавам, пък аз не ходих ... пък ... мани :D А ти като си уж фен ... нещо попропусна първите 80 минути, а :D
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            Качи поне снимката де
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              Re: ...

              karloson написа:
              Днес, под моста на река Велека преди Синеморец, бяха паркирани накуп едно Стило, една Мултипла и една Мареа Уикенд - всичките със сливенска регистрация. Не видях стикери, но такова струпване на Фиати не би могло да е случайно
              Ето ги въпросните рибари:
              Прикачени файлове
              Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
              Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

              Коментар


                Ichkin написа:
                Е болен не съм ... аз съм чорбар ... но симпатизирам на Славия доста отдавна ... и е приятно да се седне и да се изгледа един мач като хората с интелигентна публика, която уважава противника ... Обаче най-много обичах да гледам изцепките на Вили ... :D Марто, баце ... не съм те видял ... ама аз принципно знам, че съм ти и черен щот тряяше да те оправдавам, пък аз не ходих ... пък ... мани :D А ти като си уж фен ... нещо попропусна първите 80 минути, а :D
                Да, кацнах направо от морето... девойката реши, че е супер гладна и трябва да се яде в Хепи край Нова Загора, което отне около час и нещо и опорочи шансовете ми за по-сериозно присъствие на стадиона

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  Re: ...

                  karloson написа:
                  karloson написа:
                  Днес, под моста на река Велека преди Синеморец, бяха паркирани накуп едно Стило, една Мултипла и една Мареа Уикенд - всичките със сливенска регистрация. Не видях стикери, но такова струпване на Фиати не би могло да е случайно
                  Ето ги въпросните рибари:
                  В Синеморец имаше много фиатки в интервала 07.08-14.08. Аз видях поне 20-30
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    Тази вечер бе забелязана колата на Rudi в близост до "Болярки"-те в гр. Силистра.
                    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                    Коментар


                      MartoModev написа:
                      Качи поне снимката де
                      А ...Bolg... / забравих к’во беше после и не ми се беква / - следващите мачове на Славистите ... ако те видя спрял някъде там, смятам да те запуша ... :D Аре успех, бойс
                      Прикачени файлове
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        silversony написа:
                        Вчера следобяд на паркинга на Джъмбо на Ботевградско щракнах 1 колега.. беше паркирал на 5-10м от мен , нз как съм го изпуснал от поглед като е тръгнал понеже седях в колата ...
                        Еййййй ,чак и снимка си имаме Ама ясно кой е тичал за откриването на Джъмбо ))))) Доста се замотахме но е можело да се засечем . нищо другия пьт ,на нас ни е близо това Джъмбо ,пьк и скоро очакваме новото попълнение в семейството ни и ще има поводи да ходим по-често там Благодаря за снимката ,веднага си я дрьпвам
                        Прикачени файлове
                        http://fokkerc.flugmodel.net/

                        Коментар


                          chaveto написа:
                          Зеленикава Брава С9334 след 17:00 в Дружба беше забелязана от мен, но нямах възможност да о свиря колежката. Влачихме се в задръстването посока Цариградско шосе.
                          Айде и жена ми е засечена ,хахха супер яко , сега ще я питам кьде ходи по садрьстваннията ,а не си седи в кьщи пред печката )))))))
                          http://fokkerc.flugmodel.net/

                          Коментар


                            chaveto написа:
                            Първо към 8:10-20 в кв. Христо Ботев се разминах с Брава или Браво, нещо от сорта на светло зелено-жълто-не съм сигурен. Номера беше или С9334 или СА9334. Като цяло не съм сигурен щото оглеждах колежката След това се разминах с тъмно синьо Браво с големият стикер към 9:00 номера беше 8334 или нещо от този сорт, буквите също не ги видях защото го гледах в огледалото. Разминаването се получи в Дружба, но къде точно се намирах не знам. Мога да обясня къде съм бил, но улица................ не знам.
                            Бе много я оглеждате тая колежка бре )))) Жена ми пак в циганската до аерогарата
                            http://fokkerc.flugmodel.net/

                            Коментар


                              Близките 10 дена съм в района Варна,Балчик и Добрич.Който ме мярне да се обажда за бира или кафе. :D
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар


                                Снощи около 20:15 часа засякох сребристо браво с рег. номер СА 2007 с голям стикер на задното стъкло. Колата беше спряла в Слънчев бряг на спирката преди колелото на Несебър. Бързо да си признава кой е. :D

                                Коментар

                                Working...
                                X