Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бургас зелена Брава със стикер зад Шел в Комлука бързо да си признава колегата :D някаде там ли работи? :D
    Haters Gonna Hate

    Коментар


      Днес към 14.20ч. засечен колега със бяло пунто с рег. н. СА 8633 с гелемия стикер на надлез надежда поосвиркахме се с колегата карахме заедно до Орландовци. Ако е от района да свирка...
      Fiat Punto 1.8 16V 132Hp HGT

      Коментар


        от Люлин е 8633 ама много ти голем този стикер забелязях го още от кауфланд-а и те понастигнах та ти свирнах браво за бързата реакция

        Коментар


          В събота е забелязано е зелено пунто с номер BT 5211 BK около Омуртаг, насочено към Варна, да си обажда кой е Днес, пък, вечерта по Йерусалим премина зелено уно с Варненски номер и широкия стикер високо на задното стъкло, но не запомних номера и серията.

          Коментар


            Онзи ден тази колица пред Технополис с/у ТЕЦ-а
            Прикачени файлове
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              Вчера към 6 и нещо на околовръстното при Бояна видях една Турбо Мареа с чудесни джанти и Търговишка регистрация. Почти съм сигурен, че е форумска колата, но за съжлаение не си спомням прякора на собственика. Опитах се да го настигна и да му свирна, но не съм сигурен, че ме видя или позна

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                BolgAryan написа:
                Вчера към 6 и нещо на околовръстното при Бояна видях една Турбо Мареа с чудесни джанти и Търговишка регистрация. Почти съм сигурен, че е форумска колата, но за съжлаение не си спомням прякора на собственика. Опитах се да го настигна и да му свирна, но не съм сигурен, че ме видя или позна
                Тази Мареа беше на колегата "2000 20v turbo", но я продаде, ако не се лъжа

                Коментар


                  kik73bg написа:
                  Онзи ден тази колица пред Технополис с/у ТЕЦ-а
                  ц ц от кога чакам някой да ме изхваща на работа аз работя в Явор на 2-ри етаж жалко че не съм те видял иначе можеше да те замеря с нещо от офиса а аз преди малко до балкан стар фиксирах бяла темпра с малък стикер отзад в дясно зави посока "МЕЛ" сФирнах ама понеже бях със служебната колица надали колегата се е усетил
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    fuoco написа:
                    В събота е забелязано е зелено пунто с номер BT 5211 BK около Омуртаг, насочено към Варна, да си обажда кой е Днес, пък, вечерта по Йерусалим премина зелено уно с Варненски номер и широкия стикер високо на задното стъкло, но не запомних номера и серията.
                    май е mimo_8
                    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                    Коментар


                      в Стара Загора колата на блонди я забелязах до ноивия мол/Галерия/.
                      първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                      Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                      Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                      Коментар


                        Тази вечер към 19:00 червено браво, зави от бул. Рожен по (не знам как се казва) на светофара на София север. Аз бях срещу него и затова след като зави видях стикера, но не и номера. Колега се загледа в мен, мисля, че беше с опашка, но не съм сигурен. Аз бях със сивата мареа.

                        Коментар


                          chaveto написа:
                          Тази вечер към 19:00 червено браво, зави от бул. Рожен по (не знам как се казва) на светофара на София север. Аз бях срещу него и затова след като зави видях стикера, но не и номера. Колега се загледа в мен, мисля, че беше с опашка, но не съм сигурен. Аз бях със сивата мареа.
                          Аз съм Пак вчера докато чаках за горепосочения завой, но продължавайки по Рожен ме задмина, освирка и помаха колега със сива Брава и големия стикер на задното стъкло. Изобщо не му видях номера, понеже първо се загледах кой и за какво свирка, после му видях стикера, и вече имаше две коли между нас ..
                          Fiat Bravo 1.8 16V
                          Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                          Коментар


                            Днес ... УНО ... на България във 2 без 15 ... червено-ръждив цвят Кой е колегата ... защо не го знам :D
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              Днес в Ямбол привечер, беше засечен колега с фланелка на форума в едно заведение за бързо хранене с/у "Дъблин", където бях аз. Не можах да се обадя, че имах сериозен разговор със скъпата, но често отскачам до Ямбол, така, че другия път ще замерим с по някоя друга бира
                              Ползвайте мигачи!
                              Sometimes I feel like screaming

                              Коментар


                                тази сутрин маркирах тази брава по бул. Възкресение посока центъра беше някаква руса дама с нея предполагам на някой колега жена му щото като бипнах само се оглеждаше имаше малък стикер над задната чистачка...
                                Прикачени файлове
                                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                                Коментар

                                Working...
                                X