Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писна ми да слушам за концерта на Мадона...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ха! Що разкри човека, бре Ники Ще вземат да го оковат мадонските МИ-5 :D :D

    Коментар


      #32
      Подобни мерки за сигурност имаше в Пловдив когато идваше покойния Папа Йоан Павел Втори. Мадона с папата ли ще я сравняваме А в Каварна по време на концерти отцеппват само района около стадиона, а не половината град.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #33
        Пичове, това е Мадона, дори и на 51. Един от символите на Америка, световна знаменитост, която още съумява да поддържа интереса към особата си. Лелята определено си отива от голямата сцена, не е нужно да я оплюваме.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #34
          Много се кефя, подобни "величия" като дойдат на гости на Слави, и им запее Нели Петкова...глътват си езиците.

          Коментар


            #35
            style34 написа:
            Ако ми дадат 2-300 лева отивам на концерта й.
            Е това е приказка вече :D .. Не мога да излезна спокойно по центъра тая вечер заради баба ми Мадо
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #36
              Immortal написа:
              Много се кефя, подобни "величия" като дойдат на гости на Слави, и им запее Нели Петкова...глътват си езиците.
              Да , тогава разбират че славата им не се крепи на необикновени гласови дарби а на рекламата и успешен ПиАр [мразя тази дума затова я пиша така ]
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #37
                По новините по Втора казаха, че Мадона вече е на сцената
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  #38
                  Абе шъ ма прощаате, ама ... колко време тряя да продължи прословутият концерт и кога да го ева е започнал
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    #39
                    Може да не съм на концерта и но го чува почти идеалноживея на първата успоредна на Мария Луиза
                    Mercedes E200 coupe

                    Коментар


                      #40
                      Егаси тариката
                      icomirGT написа:
                      Може да не съм на концерта и но го чува почти идеалноживея на първата успоредна на Мария Луиза

                      Коментар


                        #41
                        Marea Bipower написа:
                        Егаси тариката
                        icomirGT написа:
                        Може да не съм на концерта и но го чува почти идеалноживея на първата успоредна на Мария Луиза
                        Нормално е да се чува то с толкова техника..... Като не иска да се чува концерта и извън стадиона , да беша раздала антифони и да си плати на гардове да обикалят улиците и наблюдават за хора без антифони. Или по-добре да раздаде слушалки на посетителите и да изключат тон-колоните Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #42
                          Ай на бас, че бабишкерата нема стъпи повече у БГ...
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #43
                            Tрябва Лили Иванова да и закрие концерта и Мадоната да си глътне граматиката.
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              #44
                              Atanas71 написа:
                              Или по-добре да раздаде слушалки на посетителите и да изключат тон-колоните Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                              И да пева на 6 езика включително и Хинди- тогава ще се ходи!! Иначе и аз мога да й закрия концерта ма требат маси и стабилен кетъринг.

                              Коментар


                                #45
                                Изгонихте ли я вече или още "цвили" Не вярвам да направи повече от 2 часа концерт за тези пари.
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X