Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писна ми да слушам за концерта на Мадона...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    @bubachko няма да се потарям от, какъв мащаб е личността Мадона, или иначе казано кака Мади! :D Нормално е това да е голяма новина! Все пак утре е събота, в края на отпускарският сезон сме. Едва ли затварянето на няколко улици ще притесни някого особено. Искам да ти напомня, какви блокади имаше по време на срещата на НАТО в България, когато идваха президентите на големите (уж) държави и то в работни дни!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Не мога да разбера базата ти за сравнение между ПРЕЗИДЕНТИ и кака ти Мади.
      ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

      FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

      Коментар


        #18
        T_SHOW написа:
        Не мога да разбера базата ти за сравнение между ПРЕЗИДЕНТИ и кака ти Мади.
        Световни ИМЕНА! Личности, звезди ако щеш... Представи си, ако я гръмнат в България, каква веселба ще настане! :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Честно казано не мисля , че ще е чак такава ГОЛЯМА веселба. Вярно ще се прочуем , ама друго звучи - държавен глава , пък и знаеш тези кой ги пази.
          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

          Коментар


            #20
            Честно казано "съм голям фен" на Мадона. Ще се изразя така , че да ме разберете - Ако ще на терасата ми да пее , не да изляза да я слушам , ами ще я изгоня да не ми пречи.
            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

            Коментар


              #21
              Vladim написа:
              @bubachko няма да се потарям от, какъв мащаб е личността Мадона, или иначе казано кака Мади! :D Нормално е това да е голяма новина! Все пак утре е събота, в края на отпускарският сезон сме. Едва ли затварянето на няколко улици ще притесни някого особено. Искам да ти напомня, какви блокади имаше по време на срещата на НАТО в България, когато идваха президентите на големите (уж) държави и то в работни дни!
              @bubachko няма да се поВтарям от, (запета тук? )какъв мащаб е личността Мадона, или иначе казано кака Мади! :D Нормално е това да е голяма новина! (удивителен тук? Караш ли се на някого, заповядваш ли, молиш ли се..? Ама ти вероятно си знаеш...) Все пак утре е събота, (тук се слага тире "-") в края на отпускарският сезон сме. (тук се слага запетая "," и следващата дума е с малка буква)Едва ли затварянето на няколко улици ще притесни някого особено. Искам да ти напомня, какви блокади имаше по време на срещата на НАТО (това е институция и се слага в кавички " ") в България, когато идваха президентите на големите (уж) държави и то в работни дни! (и пак удивителен...)Правопис - среден 3П.П.- Иначе си плюй по когото щеш... то нивото е видно.
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #22
                T_SHOW написа:
                Честно казано "съм голям фен" на Мадона. Ще се изразя така , че да ме разберете - Ако ще на терасата ми да пее , не да изляза да я слушам , ами ще я изгоня да не ми пречи.
                А ми и аз да си призная съм от този тип фенове на така наречената , как го каза "кака Мади" Макар че ако наистина сложа първите четири букви от името и ще стане съвсем друга кака Прекалено много я "мятат по всяка радиостанция. Хайде още няколко дена и ще се разкара от ефира , поне няма толкова на често да и чувам името
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #23
                  nikki_sixx написа:
                  Vladim написа:
                  @bubachko няма да се потарям от, какъв мащаб е личността Мадона, или иначе казано кака Мади! :D Нормално е това да е голяма новина! Все пак утре е събота, в края на отпускарският сезон сме. Едва ли затварянето на няколко улици ще притесни някого особено. Искам да ти напомня, какви блокади имаше по време на срещата на НАТО в България, когато идваха президентите на големите (уж) държави и то в работни дни!
                  @bubachko няма да се поВтарям от, (запета тук? )какъв мащаб е личността Мадона, или иначе казано кака Мади! :D Нормално е това да е голяма новина! (удивителен тук? Караш ли се на някого, заповядваш ли, молиш ли се..? Ама ти вероятно си знаеш...) Все пак утре е събота, (тук се слага тире "-") в края на отпускарският сезон сме. (тук се слага запетая "," и следващата дума е с малка буква)Едва ли затварянето на няколко улици ще притесни някого особено. Искам да ти напомня, какви блокади имаше по време на срещата на НАТО (това е институция и се слага в кавички " ") в България, когато идваха президентите на големите (уж) държави и то в работни дни! (и пак удивителен...)Правопис - среден 3П.П.- Иначе си плюй по когото щеш... то нивото е видно.
                  Първо това е Спам! Второ, защо се захвана за правописа ми не ми е ясно. Не ти хареса запетаята пред "какво" ли? :D Или те подразни, че в бързината на писане съм изпуснал една буква В? А отностно имената на иснтитуциите и кавичките... я напиши в Гугъл "среща на НАТО" и ще попаднеш на много публикации от вестници и информационни сайтове. Виж дали някъде е написано в кавички. Излагаш се човече в опитите си да плюеш по мен. :D Моля, престанете с подобни препирни. Niki_six, vladim (и други). Пишете по темата.И да, пред "какъв", "какво", "каква" НЕ СЕ слага запетая.Както и запетаята се слага пред предлога, предшестващ "който", а не след него - пример: "... такъв, за който", а не "такъв за, който".Модераторски екип на fiat-bg.org
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #24
                    Добре де, предавам се, явно не мога да обясня точно позицията заради която реших да пиша... Просто ми се струва нечестно някой да решава самосиндикално колко голяма е дадена звезда и да натрапва дни на ред това на всички. Защото накрая става досадно. Защото Фейт в никакъв случай не смятам че са по-малки свтила от нея па си пяха кротко момчетата в морската градина на Бургас без охрана, истерии по медиите или специална сцена, а хората не бяха недоволни... А лично за мен те и една камара другии изпълнители правят доста по-стойнистна музика, но ако седна да бръмча по въпроса ще ме резнете и ще ми кажете "Бе що ни занимаваш с глупости? Слушай си там и си се кефИ." Туй ми беше идеята на първия пост още, не съм искал да създавам конфликтни ситуации Скоро WASP идват пак. Идват и ZZ Top... Да плюнчим ли палеца и ад се хванем на по бира, дали техния концерт ще се коментира и на 1/10 от утрешния и дали ще има толко истерии и мерки за сигурност? А дали тяхната звездичка например е по-мътна от мадонината?А за сравнението на хамериканеца с "кака Мади" - хмн... Отцепени улици, специални мерки за сигурност, отклоняване на транспорта, 30 и кусур пропускателни пункта за стадион, на който с правите на тревата надали ще побере повече от 60 хиляди души (а дали ще отидат толко на концерта незнам)... Остава да плъзнат само "мен ин блек" с маките слушалчици и да набучкат снайперисти по съседните покриви и ето ви същата комедия... Кой каквото и да ми говори, за мен това е смешно, както писах по-горе в морската на Бургас е станал чудесен концерт и без цялата тази чудесия...

                    Коментар


                      #25
                      Защото как се избиват тия билети..? Треа си рекламаа..а пък за отцепването на движението..да беше станала рано сутринта без грим и прически..да сложи едни очила и да я качат в една лада да я закарат до там.. и нема се налага да се затвавят толко улици..
                      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                      ...E90..incoming..!!

                      Коментар


                        #26
                        Хейтъри.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #27
                          Е някой пък, ако ми каже кой точно ше гръмне Мадона...Талибаните? ЕТА? Тамилските тигри? Супер излишни работи са това и ДА! пречат ми, защото днес съм на работа и трябва да хвърлям боб за да знам от къде ще мина на връщане още повече такива работи ми нарушават спокойствието тотално. Айде за Буш, Путин, Кондолиса добре тях не е да няма кой да им иска кратуната, ама тази пък... Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 На Герена да я беха сложили бе, баси... Нищо, както е казал народа- "Всяко чудо за 3 дни.".

                          Коментар


                            #28
                            В интерес на истината, Мадона нито е толкова велика певица, нито има кой знае какви гласови данни, нито е толкова продуктивна, и тя като Майкъл Джексън - имат 5-6 албума за цял живот и се чудят по какъв друг начин да предизвикват обществения интерес.Обърнете внимание, че повечето от новините и за Мадона, и за Майкъл Джексън, и за много други американски "звезди" не са музикални, а са жълти сензации за живота им. Единия се бил избелвал, бил "обичал" деца, бил нам какъв си... За Мадона пък много често се пише за браковете й, за това как скандализира някое църковно общество и такива неща, отколкото за песните й и музиката й.Всичко е реклама и имидж.Ако отиде да пее по кръчмите баба ви Мадона, без беквокали, ще изгони клиентите с гласа си... Айде холан, мерси от такива звезди.Подкрепям Бубачко във възмущението му.Американците имат навика да си създават икони и да им се кланят. Не знам само защо и ние трябва да им се кланяме.Аз съм твърд противник на безпардонното поклонение на американската "култура".

                            Коментар


                              #29
                              Ако ми дадат 2-300 лева отивам на концерта й.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #30
                                Marea Bipower написа:
                                Е някой пък, ако ми каже кой точно ше гръмне Мадона...Талибаните? ЕТА? Тамилските тигри?.
                                Как кой бре? Ами... "бубачко" (примерно) Я го виш какъв е... възмутен.
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X