Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко са стрували автомобилите ни като нови!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Immortal написа:
    http://www.nieuweautoprijzen.nl/ - тук може да видите цените на всички нови коли, които се продават в момента.А сайта който търся, с цени на всички коли като нови, също беше холандски, но нещо не го намирам. В стария лаптоп го имах маркиран в букмаркс, но за жалост всичко си замина...Оп! Открих го: http://www.autoweek.nl/autovergelijk...cache=noТук е пример за Брава. С малко опити и грешки може да видите и за други автомобили (всичко е на холандски)...Упътване: В черното поле горе (под червената лента) избирате марка и модел и натискате "Zoek".Отваря се страница с обяви за продажби на втора ръка коли. Вдясно горе има един прозорец, в който пише "Марката, модела, VARIANTEN". Натискате който модел ви трябва и ви отваря страницата с цените в ЕВРО на всички варианти на този модел, продавани в Холандия като нови през съответната година. Не мога да разбера дали това е крайната цена с ДДС, или без.
    Колега , тези цени в какви пари са? Евро ?
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    Коментар


      #17
      В евро.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #18
        _жоро_ написа:
        Fiat Coupe 20V Turbo 1997-около 60000 DM беше.Стария собственик ми показа фактурата.
        Току що говорих с предишния собственик на купето ми.Точната му цена като ново е била 69000 DM.
        Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
        Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

        Коментар


          #19
          моята била 17.000 хевро ...
          Bravo GT 1.8

          Коментар


            #20
            Е общо взето цените са подобни като в момента. Новото Браво струва 25-35 000, цените на Бравите тогава са подобни, може би малко по ниски Макар че ми е интересно как са направили това приравняване на цените в евро, 96та е нямало евро
            Brava 103HP
            ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

            Коментар


              #21
              miro2177 написа:
              Е общо взето цените са подобни като в момента. Новото Браво струва 25-35 000, цените на Бравите тогава са подобни, може би малко по ниски Макар че ми е интересно как са направили това приравняване на цените в евро, 96та е нямало евро
              16ти декември 95-та е официалният рожден ден на Еврото Но като официално средство за разплащане е от 1. януари 99, като еврото заменя ECU - European currency unit в отношение 1:1.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #22
                ele написа:
                miro2177 написа:
                Е общо взето цените са подобни като в момента. Новото Браво струва 25-35 000, цените на Бравите тогава са подобни, може би малко по ниски Макар че ми е интересно как са направили това приравняване на цените в евро, 96та е нямало евро
                16ти декември 95-та е официалният рожден ден на Еврото Но като официално средство за разплащане е от 1. януари 99, като еврото заменя ECU - European currency unit в отношение 1:1.
                аз лаик
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар


                  #23
                  Ами Punto HGT е било ^ 19.995
                  Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                  Коментар


                    #24
                    19 490 евра. Ми то ако са се запазили цените, Кромата ми не е скъп автомобил. На тези цени и с това оборудване веднага бих си я купил като нова. Лошото е, че отдавна са спрени от производство (моя модел).
                    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                    Коментар


                      #25
                      Kappa 2.4 JTD LS 98-00 - 36.053 Е
                      Малииии....

                      Коментар


                        #26
                        Алфата е струвала немалко nieuwprijs: ^ 38.030brandstof: dieselcarrosserie: 4 d, sedantransmissie: 6 v, handgeschakeldintroductie: juli 1999einde: mei 2002CO2-uitstoot: 195 g/kmНо нека уточним, че става въпрос за цени в Холандия, където колите далеч не са най-евтини в ЕС. От друга страна, гледам едно сходно на Алфата BMW 520d със същата мощност, което струва ^ 46.900 или с близо 9000 евро повече
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #27
                          :D И на мен ми беше интересно колко е струвала.От дадения от колегата Immortal холандски сайт получих следната информация за цена на седана:Фиат Мареа 1,9 JTD 105 ELX нова цена: ^ 21,078Гориво: дизелово горивоBody: 4D седанСкоростна кутия: 5 V, ръчнисъобщение: Април 1999цел: януари 2001Емисии на CO2 150 гр / км

                          Коментар


                            #28
                            Москвич Алеко 12250 лева ,до 1990г.
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              #29
                              ^ 14.952..... добре е
                              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                              Коментар


                                #30
                                19.000 DM
                                Fiat Punto 55S 1.1 Petrol 1997 a.k.a Space Interceptor

                                Коментар

                                Working...
                                X