Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етажерка /стелаж/ за магазин.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Етажерка /стелаж/ за магазин.

    Колеги, имате ли информация, къде може някой да направи стелаж за магазин.Трябва стелажа да е стоящ на земята, защото на стената не може да се закачи.Не нещо претенциозно, а функционално.Нещо като на снимката.Бях до една фирма, която предлага такива решения, ама не може да ти обявява цена 10 пъти по-висока от цената на материала вложен в изделието.Също приемам като идея къде може да ми направят и два "Г" образни крака, върху които аз да си сложа две плоскости между тях и да направя подобно на стелажа на снимката.Главно ми трябват два стелажа широки около 3 метра и високи около 2.50 да речем.
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Колега работя в магазин за търговско оборудване,ако искаш ми звъни на тел. да се уточним за детайли около оборудването което ти трябва 0885 08 22 83 Красимир
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      krasio_79bs написа:
      Колега работя в магазин за търговско оборудване,ако искаш ми звъни на тел. да се уточним за детайли около оборудването което ти трябва 0885 08 22 83 Красимир
      Аз ще ти звънна защото ми трябва, ама като гледам ти си от Бургас, как ще дойде до София
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Има ’’Еконт"за тази работа Ако не искаш да си ги поръчаш,ще ти дам съвет за стелажите.http://www.eurodesignbg.com/?p=products&id=135Ето за това си мисля че ще ти свърши работа.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          ВО, понеже Краси ме е изпреварил, няма да се предреждам!Ако не се разберете и/или по някакъв изникне препядствие, аз също мога да ти помогна с контакт в София

          Коментар


            #6
            Ето горе долу точно какво ми трябва...
            Прикачени файлове
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Като тръгнеш по "Мария Луиза" от магазин София дето 6еше едно време, надолу към 6ул."Сливница",първата или втората пряка вдясно (или "Екзарх Йосиф" или "Цар Симеон").Не е в мен каталога за да ти дам точен адрес.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Това + това.Размер 122х244см.
                Прикачени файлове
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  krasio_79bs написа:
                  Това + това.Размер 122х244см.
                  Ами добре изглежда.Ако може на едно такова да ми дадеш цена на ЛС ще ти бъда благодарен.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    Проблема е единствено в транспорта на паното.То е от МДФ и е фрезовано за каналите.Поради тази причина е лесно за чупене и не мога да ти гарантирам че що го получиш здраво.Там нещата зависят от куриерите.Имаме магазин и в Пловдив,там е и централният склад.Ако имаш път нататък може да си го закупиш и от там.Има и голямо разнообразие от разцветки(св. бук,череша,червено,титан,венге,избелена череша,златен дъб,черно ,зебрано,бяло.Цената е 116лв за паното +80 лв за краката + 4 лв за бр. рафтодържач + 2 окантващи лайсни х 12.20 бр.Без рафтодържачите е 220лв.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      А сега като гледам размерите (122х244) някой знае ли колко е широк и дълбок багажника на Мареа комби Това ме притеснява за транспорта.Ако реша да дойда до Пловдив, ако ми харесат пак няма с какво да си ги докарам
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        BO написа:
                        А сега като гледам размерите (122х244) някой знае ли колко е широк и дълбок багажника на Мареа комби Това ме притеснява за транспорта.Ако реша да дойда до Пловдив, ако ми харесат пак няма с какво да си ги докарам
                        Качвали сме на астра комби отгоре на тавана :D Нещо нагледно.
                        Прикачени файлове
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          Е ако има багажници ще стане на мареата ... ко го умувате ... аз у Ауди Б4ка на времето качих стъклопакет с размери 160/110
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар

                          Working...
                          X