Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся програма за клониране може би..?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся програма за клониране може би..?

    Здравейте колеги.Искам да попитам има ли такава програма която да клонира или копира дадена програма от един компютър на друг?Четох малко за "акронис" само, че там не ми стана ясно- дали може само партишъните да се колнират, или като направиш имидж на даденият партишън посел може да си избереш какво да си вземеш от него?Незнам дали не го обясних много куцо, но специалистите предполагам веднага ще ме разберат!

    #2
    Acronis e фирмата друже, имат много софтуер, всеки с негово си име.Не можа да обясниш какво искаш. Искаш да си направиш копие на отделен партишън или искаш да екстрактнеш работеща програма от един партишън и да я сложиш на друг партишън или компютър [без да се налага инсталация, по ... някаква причина]. Много различни са задачите, затова обясни.За клониране, като че ли Norton Ghost бих ти препоръчал по мое мнение.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      иначе казано!

      Има работеща програма на един компютър и аз искам да я преместя на друг!Това е най общо казано!Програмата има някаква защита която не позволява да бъде копирана!Ако има кой да помогне нека даде съвет какво да правя!

      Коментар


        #4
        Re: иначе казано!

        rymbym написа:
        Има работеща програма на един компютър и аз искам да я преместя на друг!Това е най общо казано!Програмата има някаква защита която не позволява да бъде копирана!Ако има кой да помогне нека даде съвет какво да правя!
        Купи си лиценз.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Re: иначе казано!

          ele написа:
          rymbym написа:
          Има работеща програма на един компютър и аз искам да я преместя на друг!Това е най общо казано!Програмата има някаква защита която не позволява да бъде копирана!Ако има кой да помогне нека даде съвет какво да правя!
          Купи си лиценз.
          Дали не се бях сетил за лиценза според теб...... ????????Друго решение търся

          Коментар


            #6
            Аз обикновено правя с копи и пейст. Сигурно съм го правил около 10 пъти и без проблем. Даже преди два дни така си прехвърлих един Фотошоп.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              Malone написа:
              Не можа да обясниш какво искаш.
              Дали па, ако знаеше какво иска щеше да пита в авто форум?!? Друже :D Нортън Гоуст а? Не съм вярващ много много, ама сега се кръстя и с двете ръце ...

              Коментар


                #8
                @LiGuruЕ па ... ако беше по конкретен, можеше и тук, в автофорума да му отговорим.По темата.За клониране, за имидж на диска, Norton Ghost. В момента, версия 14.0.За това, което искаш, ако искаш да го направиш точно така както си го написал, аз не мога да ти отговоря. Прекалено малко информация.Разбирай, няма панацея за проблема ти.Има шанс, ако напишеш кой точно софтуер искаш да ТЕСТВАШ, коя версия и на каква машина, някой да ти отговори на лични съобщения с линк да кажем.Към работеща версия.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #9
                  По-точно...... ми купих си лаптоп.На компютъра вкъщи имам програма за попълване на митнически документи и я искам и на лаптопа!Е това ми е болката общо казано!Питам тук защото съм намирал отговори на всякакви въпроси тук, без значение, че е автофорум!Мерси все пак!Ако има ще идеи моля заповядайте!

                  Коментар


                    #10
                    rymbym написа:
                    По-точно...... ми купих си лаптоп.На компютъра вкъщи имам програма за попълване на митнически документи и я искам и на лаптопа!Е това ми е болката общо казано!Питам тук защото съм намирал отговори на всякакви въпроси тук, без значение, че е автофорум!Мерси все пак!Ако има ще идеи моля заповядайте!
                    Е и аз искам, но не бива! Има си разработчици обърни се към тях, ако това което искаш ти се струва нормално. Предполатгам лиценза не е повече от 200 лв. на година?!? За копие на лиценз 30% не повече.

                    Коментар


                      #11
                      Както ти каза господин Столман в предния пост, не е редно.Ако беше някоя игрица или какъвто и да е софтуер създаден от мръсните капиталисти, ОК, но навсякъде в сериозните български IT форуми, а предполагам и тук ... неписано правило е поне по този начин да оценяваме труда на нашите, български програмисти. А именно, като не се обсъждат и разпрастраняват кракове и начини за преодоляване на защитата на продуктите им. Като не им купуваме софтуера, поне да не пречим друг да го купува.Иначе, успех в начинанието, дано пробиеш скоро на на фронта на митническото агентиране.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        #12
                        Malone написа:
                        Както ти каза господин Столман в предния си пост, не е редно.
                        Столман? Той па какво има общо със софта на колегата? Може би, че разпространението на софт трябва да е свободно и достъпно за всички? Аре нема нужда...

                        Коментар


                          #13
                          Пошегувах се с теб LiGuru, все пак вероятно си Линукс гуру, с впечатлението, което оставяш с ника и сигнатурата си.Приеми шегата, нищо лично.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            #14
                            Ами, предлагам на колегата да пробва с вградената в самия Уиндоус- пренасяне на файлове и нстройки от един компютър на друг. Тя прави точно това-имидж на избрани програми или цял партишън, който се пренася после на дръг компютър. Лично аз не мога да кажа за успеваемост, защото не знам каква защита са използвали разработчиците, но може да се опита. Ако не стане, то ще трябва и да се копират в регистрите стойностите които тая програма е въвела при регистрирането си. Но това не мисля че е добра идея за него, да пипа там. Нека помоли някой негов приятел, който е наясно по въпроса.
                            Fiat Marea TD100

                            Коментар


                              #15
                              Ако оригинала ти е легален наистина можеш да се свържеш с разработчиците, дявола може да не се окаже толкова черен. Пък ’изкопирването’ би трябвало да ти е краен вариант, а не първи и основен.

                              Коментар

                              Working...
                              X