Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за мнението ви за японските автомобили

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Princo написа:
    :D :D :D Е добре,аз нещо да съм казъл за скоростта която ти си достигнала ? Аз говоря конкретно за температурите в Норвегия ! Защото ти каза че си запалила при -40 ... И ти обяснявам че такава температура там няма ! И ти пак продължаваш да сучиш и да въртиш ... Айде стига сме спамили !
    WinterIn winter much of Norway is usually transformed into a snow-clad paradise.The lower inland areas, both in the southern and northern parts of Norway, can have very low mean temperatures in winter. Temperatures can reach below -40°C in the inner areas of Finnmark, Troms, Central Norway and Eastern Norway, even if this does not happen each winter.By contrast, the coastal areas have comparatively mild winters. However, gales, rain and clouds can be frequent and heavy.
    Превеждам накратко: В ниските южни и северни части на Норвегия може да има много ниски средни температури. Във вътрешните области на централна и източна Норвегия, Финмарк и Тромс могат да достигнат и под -40, дори това да не се случва всяка зима.
    The warmest temperature ever recorded in Norway is 35.6 °C in Nesbyen. The coldest temperature ever recorded is −51.4 °C in Karasjok.
    Най-високата някога измерена температура е била 35.6, най-ниската -51.4. Мисля, че се бъркаш между средна и най-ниска измерена температура. Ако една вечер -50, а в следващите 29 вечери е -5, сметни колко е средната минимална температура.Има много материал, не знам що се хвърляш на първия срещнат, само и само да ме затапиш. Kuku: Не, ще не ни оспамиш какво точно е станало с Памела?
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #47
      еле,ти самата носиш конфликта със себе си,ти не умееш да замълчиш,когато някой те репликира,не мога да разбера,защо ли всички теми с твое участие завършват така сама си си "извоювала" тази слава и продължаваш да я носиш със себе си,няма как да се получи другояче,когато пишеш...някой те попита нещо,друг се пошегува съвсем невинно и ти не успя да приемеш шегата ,ето го резултатаинъче по темата,за японските автомобили,за -40 не знам,но при -12 исузуту пали от раз,нещо което не може да се каже за немския двигател слаган на същите автомобилиПоне за това съм на мнението на Еле,а и мисля,че всички сме единодушни,японските коли са добри,ако имаш възможност да си ги позволиш,защото по новите не са от най-евтините,а тия старите много дялани с теслата и нямат хич "фаца"Конкретно авенсиса много го хвалят и доста го купуват...Пищова се разкарва из Търново с една корола,чудесна кола,която не вижда на всеки паркинг,както например нашите фиатки Авенсис също съм виждал и съм чувал отзиви,само добри,слушам колегите нещо го делят на "стария" и "новия" там вече не знам,само от "стария" имам впечатление Ако бях на твое място не бих се колебал...самият аз не си взех японска,просто защото са мъничко по-скъпи на пазара от фиат,а и в сегмента комби не са най-славни японците
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #48
        Еле, па аз ако знаех, нямаше да питам

        Коментар


          #49
          paralesa написа:
          еле,ти самата носиш конфликта със себе си,ти не умееш да замълчиш,когато някой те репликира,не мога да разбера,защо ли всички теми с твое участие завършват така сама си си "извоювала" тази слава и продължаваш да я носиш със себе си,няма как да се получи другояче,когато пишеш...някой те попита нещо,друг се пошегува съвсем невинно и ти не успя да приемеш шегата ,ето го резултатаинъче по темата,за японските автомобили,за -40 не знам,но при -12 исузуту пали от раз,нещо което не може да се каже за немския двигател слаган на същите автомобилиПоне за това съм на мнението на Еле,а и мисля,че всички сме единодушни,японските коли са добри,ако имаш възможност да си ги позволиш,защото по новите не са от най-евтините,а тия старите много дялани с теслата и нямат хич "фаца"Конкретно авенсиса много го хвалят и доста го купуват...Пищова се разкарва из Търново с една корола,чудесна кола,която не вижда на всеки паркинг,както например нашите фиатки Авенсис също съм виждал и съм чувал отзиви,само добри,слушам колегите нещо го делят на "стария" и "новия" там вече не знам,само от "стария" имам впечатление Ако бях на твое място не бих се колебал...самият аз не си взех японска,просто защото са мъничко по-скъпи на пазара от фиат,а и в сегмента комби не са най-славни японците
          Да, да... Всяко мнение води до огромен интерес към гугъл, за да се намери материал, с който да се докаже, че не съм права. После - аз съм почвала споровете. Я пак се върни и прочети спама след моето изказване. Иначе, ако и тук лизинга е 50-60 на месец, пак ще си взема японска кола. До тогава, ще си карам фиата или каквото там съм си купила. От друга страна, в Норвегия няма дупки, дали японските коли издържат на нашите пътища могат да кажат само тези, които са карали такава в България.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #50
            Ele, че се поизсили, поизсили се, поне си признай. Ти имаш ли идея какво е -40? При минус 40 ще бъде обявено бедствие, никой няма да бъде допуснат да управлява автомобил. Ти знаеш ли какво става с металите при подобна температура? Точно норвежците, чиито изисквания към товарните автомобили познавам, не биха допуснали нещо подобно. Чувала си, че температурите падат до -40 и не се сдържа, но по-добре спри преди да си се изложила съвсем ( ако има накъде повече ).
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #51
              Lane Staley написа:
              Ele, че се поизсили, поизсили се, поне си признай. Ти имаш ли идея какво е -40? При минус 40 ще бъде обявено бедствие, никой няма да бъде допуснат да управлява автомобил. Ти знаеш ли какво става с металите при подобна температура? Точно норвежците, чиито изисквания към товарните автомобили познавам, не биха допуснали нещо подобно. Чувала си, че температурите падат до -40 и не се сдържа, но по-добре спри преди да си се изложила съвсем ( ако има накъде повече ).
              Бил ли си там, че да знаеш?
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #52
                Lane Staley написа:
                Ele, че се поизсили, поизсили се, поне си признай. Ти имаш ли идея какво е -40? При минус 40 ще бъде обявено бедствие, никой няма да бъде допуснат да управлява автомобил. Ти знаеш ли какво става с металите при подобна температура? Точно норвежците, чиито изисквания към товарните автомобили познавам, не биха допуснали нещо подобно. Чувала си, че температурите падат до -40 и не се сдържа, но по-добре спри преди да си се изложила съвсем ( ако има накъде повече ).
                Колега не си заслужава този безсмислен спор с Ele, най-много да си изпросиш ново предупреждение.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #53
                  ele написа:
                  Бил ли си там, че да знаеш?
                  Да, точно толкова, колкото и ти си палила автомобил при -40 градуса по Целзий
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #54
                    Lane Staley написа:
                    ele написа:
                    Бил ли си там, че да знаеш?
                    Да, точно толкова, колкото и ти си палила автомобил при -40 градуса по Целзий
                    Като не си бил там, не виждам защо изобщо се пробваш да опонираш само по логика. Между другото термометърът показваше -39,5. Колата запали от втория път, акумулаторът си го бях пробрла на топло
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #55
                      Lane Staley написа:
                      ele написа:
                      Бил ли си там, че да знаеш?
                      Да, точно толкова, колкото и ти си палила автомобил при -40 градуса по Целзий
                      Палила го е. Чи къ иначе. Нали трябва да се стопли малко от пламъците при тази температура. После като е гръмнал автомобила е излетяла със 170км/ч.Та к’во казахте за Памела.

                      Коментар


                        #56
                        отказвам селека ви вечерпак мерси за подигравкитето май ми стана навик да благодаря за товаЧовекът искаше мнение. Скачате срещу мен за това какво съм казвала, а приказвате измислени неща, не защото знаете, а само защото ви се струва, че така трябва да е. Копирате глупости от интернет ей тъй, за спора, после - аз където съм пишела, тема не ставало. Скачате аз каква съм била, но на всеки, който съм преценила, че съм обидила, е получил извинение от мен, но на мен никой дори и не дръзва да се извини, нито да благодари - никога не съм афиширала какво съм направила за този или онзи колега от форума, но до момента не съм получила нито едно "благодаря", но пък помощта им дойде на време (имаше една тема дали такива хора могат да се наричат "приятели" - оставам тази забележка на въпросните колеги, за да се замислят, защото някои от тях изказват мнение както е "приятел" и какво е "уважение" без дори да си направят труда да се погледнат от страни и да преценят в коя категория влизат, определено не в тази, в която си мислят). Ясно е (не съм олигофрен, макар, че понякога ми се иска да съм), че дори една буква да напиша - половината скачат, не защото някой някога е говорил с мен и знае каква съм, а защото някой някъде ме бил обсъждал, че чак хора с няколко изказвания във форума вече знаят каква съм. Обвинявате мен, че аз съм си изграждала мнение за вас, а сами не се поглеждате вие какво правите. Ами щом е така - по живо, по здраво. Все пак споровете бяха интересни
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #57
                          Какво за нея? :D

                          Коментар


                            #58
                            Скапа се купона... и долара пак падна

                            Коментар


                              #59
                              Ей изядохте я колежката :D Аз лично съм бил на -40. Като по-малък живях 3 год. в Русия и си спомням една тежка зима в която държа 4-5 дена около -30 и не ходихме на училище, като един ден падна до -40... Верно, че излизахме опаковани и само очите ни се виждаха и чак ни замръзваха миглите, но въпреки това ми се струва, че самия климат има значение за усещането на температурата... тук при -22 ми е било по студено.П.п. А относно японските коли... здрави са, но наскоро карах Honda Civic 98-а 1,4 90 коня.... не бих си сменил бравата за нея.... специално за този модел мога да кажа че е много недомислен като интериор
                              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                              Коментар


                                #60
                                Еле ще кажа нещо,съм 100000000% прав.************************************************** **************
                                "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                                Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                                Коментар

                                Working...
                                X