Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за мнението ви за японските автомобили

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля за мнението ви за японските автомобили

    Здравейте колеги . Искам да ви питам какво ви е мнението за Японските автомобили ? Братовчеда си купи Тойота Авенсис,мамка му...на 315.000 км е по километраж не се чува двигателя работи ли. Споделете вашите виждания по този въпрос .

    #2
    Като цяло са добри, здрави и с достатъчен набор от екстри.Това е моето мнение поне от това което съм виждал до момента.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Зависи кой авенсис - ако е първия ок, но ако е от втория...

      Коментар


        #4
        Другата ни кола е Дайхатсу Куоре /11.1996г./ с пет врати.Купихме я 2003г.Мотора й е 3 цил.-846 куб.см Когато я докарах няма да ти кажа какво чудене падна как съм избрал тази кола.Аз бях карал преди такава ,но по-стария модел и вече знаех,че е като оса и гори под 5л. бензин.Тази която взех беше на 97500км,седем годишна.От тогава до сега съм й сменил само един кабел към едната свещ,защото прекъсваше, но после се оказа че самата дефтунга в края на свеща се е разхлабила и затова е прекъсвала.Японските коли винаги са се славели със здрави мотори.Много съм доволен от колата, а се наслушах на всякакви приказки за скъпи части и колко надеждни били дойче автомобилите.То между другото ги слушах и като взех Фиат Мареа-седан- 1,9 JTD.Да,но гори под 5/100 нафта ,а тия немските каручки ги издухвам като спрели.Така че японските и италианските коли винаги съм ги смятал за добри ,а и като дизайн и комфорт ми харесват.Един от критериите ми като купувам кола е като седна за първи път в нея да я усетя като своя.Не знам как да го обясня,но го усещам в японските и италианските.Например в немските и френските коли не мога да го почувствам.

        Коментар


          #5
          Имах Хонда Акорд 01година,147коня Vtec,всички екстри,доволен бях от нея,нищо не съм ремонтирал по нея,продадох я преди 2 години на познат,и той казва че още нищо не е пипал.
          Marea HLX 147ps

          Коментар


            #6
            и цените не са зле,цените като цяло
            Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

            Коментар


              #7
              Човека пита за Тойота Авенсис , а ви му говорите за Дайхатсу и Хонда
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #8
                VooDoo написа:
                Човека пита за Тойота Авенсис , а ви му говорите за Дайхатсу и Хонда
                Цитат:"Здравейте колеги . Искам да ви питам какво ви е мнението за Японските автомобили ?"Това е въпросът на който аз отговарям.Който има впечатления от Авенсис да ги сподели-темата е отворена

                Коментар


                  #9
                  VooDoo написа:
                  Човека пита за Тойота Авенсис , а ви му говорите за Дайхатсу и Хонда
                  Прочети 2-то изречение колега.
                  Marea HLX 147ps

                  Коментар


                    #10
                    За мен темата е безмислена при положение , че колата е вече купена. Сега тук да разпъваме локуми колко велики били японските и италианските коли, а френските и германските не стрували няма смисъл.
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #11
                      VooDoo написа:
                      За мен темата е безмислена при положение , че колата е вече купена. Сега тук да разпъваме локуми колко велики били японските и италианските коли, а френските и германските не стрували няма смисъл.
                      Раздела е :"Общи приказки",ако не си забелязал.Ние поне имаме какво да кажем.От надзорник нямаме нужда. П.П.Случайно преди малко видях че и в друга тема се заяждаш нещо-явно тази вечер не си на кеф,ама проблема си е твой-не те караме да четеш раздела

                      Коментар


                        #12
                        Не знам за вас, но следващата ми кола ако не е от Италия, ще е или Тойота , или Лексус , по възможност - IS 220 D . Иначе мнение за японските нямам.

                        Коментар


                          #13
                          Един приятел караше Хонда Прелюд 1.8 мисля че беше...това е единствената кола която неможа да му се разпадне в ръцете А и казваш че е на 315000км и двигателя не се чува че работи,типично за една "гейша".Но колкото и да са корави Японските коли,като цяло са ми някак си скучни и безлични,естествено с изключение на някои модели.
                          Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                          Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                          Коментар


                            #14
                            Да като цяло може да са скучни и безлични повечето но пък са издръжливи мулета .
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              #15
                              re

                              Благодаря за мненията.....мисля да си запазя Пуното и да си взема още една кола,реших го вече,да е Японска .

                              Коментар

                              Working...
                              X