Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде сте Колежки ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде сте Колежки ???

    Колеги, всеки ден засичам минимум по 4-5 колежки основно с типо и браво по улиците на София. Къде се крият незнам Предлагам да започнем активна кампания за регистрация във форума. Имаше тема някъде с предложения за флаери и т.н. Мисля че е крайно време да се измисли нещо :П 90% сме мъже тук, имаме нужда от по-голямо женско присъствие
    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
    Lancia Lybra 1.8 131Hp

    #2
    Предимно пунтовци карат (мк1, мк2), не чак толкова браво и типо
    1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

    Коментар


      #3
      Tempras написа:
      Предимно пунтовци карат (мк1, мк2), не чак толкова браво и типо
      На последък ги има с Браво много колега и то все младички Явно майките са с пунто, дъщерите с Браво
      Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
      Lancia Lybra 1.8 131Hp

      Коментар


        #4
        Сигурно скитат из кафетата с приятелки. Така че ако ги ангажираме във форума, ще свършим поне едно полезно дело, като спестят някой лев за гориво и кафе. :D. Пък и полезен съвет могат да получат за фиатите си. И още една идея. Като станат повечко от нежния пол във форума, ще направим един конкур-с за мис Пу/н/тка 2009. По рокли, по бански, по без... П.П. Извинявам се за двете технически грешки.
        Fiat Marea TD100

        Коментар


          #5
          Tempras написа:
          Предимно пунтовци карат (мк1, мк2), не чак толкова браво и типо
          Напротив! Много често срещам мацки с Браво!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            е има и с мареи не само с пунто, браво и брава

            Коментар


              #7
              rosi написа:
              е има и с мареи не само с пунто, браво и брава
              жена с мареа,въъъъх камикадзе с параход
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                paralesa написа:
                rosi написа:
                е има и с мареи не само с пунто, браво и брава
                жена с мареа,въъъъх камикадзе с параход
                Ти мани ташака, ама виждах една и ... се прекръстих
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар


                  #9
                  Ichkin написа:
                  paralesa написа:
                  rosi написа:
                  е има и с мареи не само с пунто, браво и брава
                  жена с мареа,въъъъх камикадзе с параход
                  Ти мани ташака, ама виждах една и ... се прекръстих
                  А бе какво имате против жените с Мареи?А пък ако Мареата е комби?
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    стига ми,че смених адреса и се отървах от една ,която с пунтото си спираше на паркинга заемайки 3 места-как успяваше да го направи не знам,но трима сме срирали намястото ,на което тя сама си оставяше въшката Представяй си я тази с мареа комби колко места би заела....да не казвам какви адски маневри съм я виждал да прави,само и само да не кара три метра назад... Най-страшното е,че нароиха жени с нисан патрул,с турези има в Търново,страх ме хваща! Нищо против жена в автомобил,но съм виждал жена как разполага мини колата си на пътя,заемайки и двете ленти и кара с 40 -това неведнъж и затова имам страх от жена зад волана. А оня ден щеше да ме отнесе жена с пасат комби,от ония със старата маска...излезе на пътя все едно е сама,направи ЛЯВ сечейки пътя на две коли на главен път и то защо?... Защото вероятно е като моята и спрели на баир напред не може повече да тръгне,по тоя случай моята повече кола няма да види!!!Призовавам богатите чичковци вместо да купуват на барбитата си джипове,да им сложат книжките на трупчета хаха сега прегледах по случая клипчета,имало и петобойки,чете и караhttp://vbox7.com/play1394eddинъче ето доказателствата,не им давайте да карат http://vbox7.com/play:234b2805http://vbox7.com/play:85d9c515http://vbox7.com/play:3484db49а това е класика,кой не го е виждал? http://vbox7.com/play:b26649cd
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      #11
                      paralesa,Е, това последно клипче, цепи мрака!!! Няма такова просто. А и на тези, които са заяпали, им е било много готино, сигурен съм! Поставям се на тяхно място. Положението е РАЙБЕР. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                      NOW: ???
                      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                      Коментар


                        #12
                        BO написа:
                        Ichkin написа:
                        paralesa написа:
                        rosi написа:
                        е има и с мареи не само с пунто, браво и брава
                        жена с мареа,въъъъх камикадзе с параход
                        Ти мани ташака, ама виждах една и ... се прекръстих
                        А бе какво имате против жените с Мареи?А пък ако Мареата е комби?
                        Ама аз именно за комби говорех ... разбираш ли, че направо ... имаше я за снегорин
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          #13
                          paralesa, както каза има тъпи жени шофьори, ама има и такива, които могат и да карат.Ти до сега не си ли виждал мъж шофьор, който да не може да кара?По твоята логика ето ти видеа, за тъпи изпълнения http://www.youtube.com/watch?v=mkNgY...lay:da023a39И накрая за кефаhttp://vbox7.com/play:c33a282cЕдно от лошите неща главно за мен е, че жените шофьори които знаят, че не могат да карат, си го знаят и това е, за разлика от мъжете - питай от 100 шофьори мъже, които не могат да карат, да видиш, че макс. 1-2 ще си признаят.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Ееее. ама вие хем искате жени тук във форума, хем веднага ги почвате как не можели да карат и т.н.Дори и да се регистрират, като видят как говорите за тях, веднага ще си изтрият профила А жени тук във форума си има, и то доста хубави... Нужно е само едно разглеждане на темата "Кой кой е" А на някой ако все пак му липсват жени, да търси в gepime.com, не тук

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Ееее. ама вие хем искате жени тук във форума, хем веднага ги почвате как не можели да карат и т.н.Дори и да се регистрират, като видят как говорите за тях, веднага ще си изтрият профила А жени тук във форума си има, и то доста хубави... Нужно е само едно разглеждане на темата "Кой кой е" А на някой ако все пак му липсват жени, да търси в gepime.com, не тук
                              Дидо имаш едно пиене от мен!!! Иначе на колегите да им кажа, защото явно личи, че не знаят - има си други теми за плюене на жените шофьори. Няма смисъл от безброй теми с еднакво съдържание!

                              Коментар

                              Working...
                              X