Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БЪЛГАРИЯ Е СВОБОДНА!!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На царя пъдаря Ама нека се проба де ... Да се готви Волен

    Коментар


      #17
      ilkor написа:
      На царя пъдаря Ама нека се проба де ... Да се готви Волен
      как съм се смял оня ден ,с моторите в планината един дядо и ние почиваме си ,и аз го бъзикам викам дедо няма ли да гласуваш ,а той вика аааа боли ме мене оная работа ,който и да дойде не може да ме умори :D ше ги надживея сичките и почна да обяснява там как само козе мляко пиел ала бала p.s. та май наистина стана кой ли не се пробва да ни умори
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #18
        Секс, лъжи и видео! Ще ви гледам сеира на всички гласували за телохранителя и ще търпя следващите 4 години за да ви видя после, как ще си сипете пепел на главите...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Обаче телохранителя като говореше на пресконференцията всички мълчат и гледат, и слушат, и никой не го прекъсна! При кой друг политик е така?!
          MB 280 S W108 67' - pickUp
          MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
          ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
          Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
          office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

          Коментар


            #20
            Suppish написа:
            Обаче телохранителя като говореше на пресконференцията всички мълчат и гледат, и слушат, и никой не го прекъсна! При кой друг политик е така?!
            При царчето беше така. Особено онова коронното "За 800 деня ке се опрайм"... Тъпия мастиф даже не умее да лъже качествено. Ако ми дадат нужните кинти - ще го очистя в едно с цялото му семейство до последно коляно. Ама всички бабички гласуваха за него, щото царчето като се родило и им дали по една заплата отгоре... или там нещо подобно беше... та и сега еуфорията с Бройко Борисов.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              Крадеца вика дръжте крадеца ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #22
                Suppish написа:
                Обаче телохранителя като говореше на пресконференцията всички мълчат и гледат, и слушат, и никой не го прекъсна! При кой друг политик е така?!
                Е, и? Това, каква връзка има със способността му да решава проблеми??? Каква връзка има с това, че няма едно кадърно име в листата си? Както казва @jenshen73 Бойко е силният на деня, сензация. Да видим, какви ще ги свърши след една година да речем. Откакто е кмет пумиарите пред входа ми от 3 станаха 8! Ще видим в края на мандата му, колко ще са... Ще видим дали метрото ще върши наистина работа на хората, или ще гълта ток на загуба от точка А до точка А1.
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  А кои са кадърните според теб в другите партий?
                  MB 280 S W108 67' - pickUp
                  MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                  ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                  Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                  office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                  Коментар


                    #24
                    Независимо какъв е резултатът от изборите, винаги ще има недоволни. Независимо какво спечелилият изборите направи за България - пак винаги ще има недоволни. Надявам се вотът "На всяка цена на изхвърлим ДПС" да не ни изиграе лоша шега. Иначе премиер се става лесно, стига да имаш кадърни съветници.
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #25
                      Важен е вота друго няма значение, мързеливият българин се вдигна и гласува, ако не бяха гласували процента на ДПС щеше да прехвърля 25% тогава става страшно. Гласуваме ли изпадат, друг е въпроса до колко ББ ще спази позиците си и да се надяваме, че няма да има задкулисни цигански игри.
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #26
                        Аз пък не мисля, че ББ трябва да бъде априори отричан. Нека му се даде шанс, въпреки, че аз лично съм песимист за способностите и кадрите му. Дано греша!Иначе тъжните физиономии на БСП ме зарадваха изключително много
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #27
                          Сънувайте деца...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #28
                            gantcho написа:
                            Аз пък не мисля, че ББ трябва да бъде априори отричан. Нека му се даде шанс, въпреки, че аз лично съм песимист за способностите и кадрите му. Дано греша!Иначе тъжните физиономии на БСП ме зарадваха изключително много
                            Аз също съм скептичен към бъдещото управление... но все пак се радвам че БСП и ДПС са аут за 4 год... уж
                            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                            Коментар


                              #29
                              ..

                              Няма значение колко са станали помиярите пред входа ти-3 или5 или 8.Аз пред моя ги трепя с чиста съвест. Сина като малък го беше ухапал един и го водих по ваксини и тн.Та си пазя документа от това и нека се пробват от тия защитници на песове.По-важно ,което стана на тези избори е това че загуби ДПС.Веднага се обосновавам защо.На тези намазани пехливани преди години им викахме при нас ЕМЗЕТАДЖИИ.Защо ли? Защото на този охлюв,който не знае дори и българския добре,мечтата му беше като порасне и ако много слуша,баща му да му купи един MZ175 и толкова -за повече няма пипе момчето.И изведнъж на хапльото-човек с пари и без акъл- от някаква ислямска или кой знае каква банка му изсипват чувала с пари и видяхме какво стана.......Много съм доволен и ще имаме оше време за коментари.Още като видях вчера на обяд опашката пред секцията и ми стана ясно.

                              Коментар


                                #30
                                Важното е че ББ ни освободи Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Нали така се казва темата ...За ДПС са гласували 600 000 хиляди човека. Да кажем че има манипулация и реалният брой е 300 000. Въпреки че това са 99% турци техните гласове са реални и няма как да изчезнат. Справянето с ДПС не минава през отричането на тези гласове а привличането им към нормалните партии. И това е проблемът - Доган успява да го направи по добре от тях.Затова вече дишат във врата на БСП и са задминали СДС два пъти. Феноменът ББ ще мине както мина и царския ... и ще се окаже че пак не може да се състави правителство без ДПС - това е жалкото ...

                                Коментар

                                Working...
                                X