Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На кой да сигнализирам!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На кой да сигнализирам!

    Колеги ....в ден на избори....пуснах си аз гласчето и тръгнах към селото на приятелката да разнообразим малко деня. гр. Николаево е то, и до там се стига по подбалканската магистрала! От Стара Загора посока Мъглиж и след това се вкл. на подбалканската! Всичко ок докато не стигнах отбивката за магистралата. За малко да се утепам защото......Нарочно пуснах час и дата да се виждат....Е колеги нормално ли е това....Да уточня, че няма нито един знам за обозначаване на бордюра...... :D Та на кой да сигнализирам с тези снимки за да се погледне по сериозно на нещата....Не ми се мисли какво може да стане вечер, ако някой не го види...П.С. Знам, че темата е за пътна обстановка, но тук ще я видят повече хора. Все пак ако модераторите решат да я преместят!
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    #2
    Най-добре до някоя медиа, с копие до отговорния за ремонта на пътя. По-добре да изчакаш малко, средизборно едва ли някой ще обърне много внимание. А за да се намали до минимум шанса да се натресеш на подобно нещо - отваряйте си очите и минете през очния лекар за проверка (не е шега, много хора нямат и представа, че не виждат добре на разстояние).
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Лоша работа колега , имали щети по колата? По пътя има едни бели табели и на тях пише кой подържа този участък от пътя [кое пътно управление] има и телефон на отговорника , звъниш на този телефон и съобщаваш за това безумие Имах същия случай на отбивката към подбалканския път при Долни Богров. Там е останала старата отбивка която дефакто продължава направо и директно се включваш в подбалканския път , но има 20см. разлика между стария и новия път. Видях го на метри пред колата а се движих с 60км./ч. в последния момент звъртях волана за да влеза под по-малък ъгъл , но преден ляв амортесьор удари в шок тампона
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        За щастие успях да спра...скороста, с която се движих го позволи!
        Lancia Lybra 2,4JTD '03
        Фиат Браво 1.9TD75 '97
        Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
        Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

        Коментар


          #5
          standox_ написа:
          За щастие успях да спра...скороста, с която се движих го позволи!
          Това е много гадна ситуация,предпоставка за лоша развръска!Един път съм падъл в такава "дупка",и се отървах на косъм заради по ниската скорост.
          Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

          Коментар


            #6
            Това е обичайна гледка по нашите пътища... За това слагайте високопрофилни гуми Аз съм с гуми от бус и минавам през такива препятствия като през малка гара Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              #7
              ele написа:
              ...и минете през очния лекар за проверка (не е шега, много хора нямат и представа, че не виждат добре на разстояние).
              Да, вярно е това абсолютно. В колата трябва да се вижда остро надалеч, днес сравних с/без очила, докато се возих, не е работа за дълъг път без оптика, дори и при малък диоптър.

              Коментар


                #8
                Аз мисля ,че това е недовършено. Дано някога го приключат де! Щом няма знаци ТРЯБВА да има отговорен и да си получи заслужните наказания.Сигнализирай на КАТ, но изисквай и някакъв протокол за случката.
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  Супер е.От къде извадиха толкова средства да правят такава дебела настилка?Не ми се мисли колко самосвала асфалт са това.Преди дни гледах за какво разстояние машината разтила един самосвал с такава дебелина на покритието - около 5-6 метра дължина при ширина около 4 метра.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    О-о-о колега... Това не е нищо, да беше попаднал в моя филн дет се вика... Пътуваме си София-Варна по подбалканската (въпреки всичките дупки пак бих го предпочел пред магистралата), навсякъде знаци за ремонти, няма никакви проблеми... Но откакто минахме Казанлък... До Сливен тамън на 4 пъти щях да се вкарам в ПТП заради ремонти и липсата на каквито и да било знаци около тях, било то ограничения в скороста, било то прозто знак "Разкопки"... 2 пъти на пясък се пързалях, един път на ръб като твоя, а кулминацията беше на входа на Сливен, където 5-6 коли се бяхме засилили в пакет с около 100-120 и се оказахме в ситуация при която в продължение на около 200-300 метра асфалта беше нарязан напреко на пътя с 40-50 сантиметрови канавчици на разтояние от около 10 метра една от друга... Не искам да ти обявам как спирахме, как се наредихме като тетрис и се разминахме като по чудо без ПТП и драскотина, но за 4-5 години актив във книжката, това беше истинското приключение, в което ръцете ти се изпотяват за стотни от секундата, стомаха ти изтръпва и се надяваш тоя тон ламарина да спре навреме...edit: А-а-аупс...

                    Коментар


                      #11
                      Докато беше разкопано, минавах от там...пак нямаше знаци, но някак си го преживях. Това обаче ме стресна много!P.S. Господарите са сигнализирани!
                      Lancia Lybra 2,4JTD '03
                      Фиат Браво 1.9TD75 '97
                      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                      Коментар


                        #12
                        bubachko написа:
                        куломиацията
                        Ще му предам
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          #13
                          пич, тая работа нещо се е разсмърдялa, я вижте какво става като се опиташ да видиш снимката от линка ти:някой я е маркирал като оскърбителна ???ЕДИТ: всъщност ВСИЧКИТЕ ти снимки са били маркирани като ’оскърбителни’я ги качи в http://imageshack.us
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Не се виждат снимките
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              Grisha написа:
                              Не се виждат снимките
                              е явно това е била целта

                              Коментар

                              Working...
                              X