Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помогнете ми да избера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    andrew83 написа:
    ами аз не гоня скорости 120-130 км/ч са ми достатъчни. в крайна сметка предпочитам да стигна с 20 мин по-късно но да стигна от колкото да настъпвам и да не се знае дали ще тръгна. що се отнася за кола аз не робувам на марки и мотори а просто събирам мнения. в момента съм се насочил към фиат понеже най ми допада като дизайн и оборудване, а не е някое дърво вътре като разните опели в крайна сметка като се качиш трябва да ти е и компфортно и приятно да я караш а не да вземеш нещо което не ти допада само защото някой фен на немски коли ти я е препоръчал
    Много коне според мен не означават гонене на високи скорости,понякога в рискова ситуация мощния двигател те вади от нея-толкова дебили има по пътя.
    Marea HLX 147ps

    Коментар


      #32
      andrew83 написа:
      ами аз не гоня скорости 120-130 км/ч са ми достатъчни. в крайна сметка предпочитам да стигна с 20 мин по-късно но да стигна от колкото да настъпвам и да не се знае дали ще тръгна. що се отнася за кола аз не робувам на марки и мотори а просто събирам мнения. в момента съм се насочил към фиат понеже най ми допада като дизайн и оборудване, а не е някое дърво вътре като разните опели в крайна сметка като се качиш трябва да ти е и компфортно и приятно да я караш а не да вземеш нещо което не ти допада само защото някой фен на немски коли ти я е препоръчал
      След като попрочетох мненията на колегите и като вземеш в предвид факта че имам наблюдения върху Бравока 1.6 на един приятел ще ти кажа следното:Вземи си кола която ще задоволява семейните ти нужди, не е извънземно скъпа и СИ ЗАСЛУЖАВА. Ако караш главно Софийско и държиш да е фиат -задължително дизел, дали ЖТД или ТД незнам щото не съм карал или притежавал, но клоня към ЖТД. Няма значение за коля 2ра ръка каква е точно и какъв е мотора, а как е била поддържана и използвана.Успех
      coupe 1,8 16V

      Коментар


        #33
        Здравейте отново колеги искам вече да се похваля, че съм горд собственик на Фиат Брава 1,6 16V с газова уредба благодаря за съветите на всички ви
        Fiat Brava ELX 1,6 16V + газ 103 HP

        Коментар


          #34
          stivst написа:
          Най-добре си купи VW, в краен случай Opel. Тези същите хора, които си чул да казват за италианските коли че се чупят, казват че споменатите две марки никога не се чупят... Вече по-сериозно. Извинявай, но не се сдържах! Писнало ми е от такива простотии...
          И на мен ми е писнало да слушам такива асоциации, както и "купи си фиат, да та е яд". Хората са твърде предубедени доста често, от друга страна, аз също съм такъв и във VW не искам да стъпя. Ако слушаш всички нищо няма да си купиш. Слушай и слагай цедката като чуваш Аз за тва до ся съм без кола, защото слушам много хора. И в заключение реших да послушам собствените си наблюдения и виждания. В крайна сметка, реших че фиат, най-много ще ми "ойдиса" на джоба
          andrew83 написа:
          .... що се отнася за кола аз не робувам на марки и мотори а просто събирам мнения. в момента съм се насочил към фиат понеже най ми допада като дизайн и оборудване, а не е някое дърво вътре като разните опели в крайна сметка като се качиш трябва да ти е и компфортно и приятно да я караш а не да вземеш нещо което не ти допада само защото някой фен на немски коли ти я е препоръчал
          Eто за това става въпрос

          Коментар


            #35
            Честито колега.Много безаварийни километри!
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #36
              andrew83 написа:
              Здравейте отново колеги искам вече да се похваля, че съм горд собственик на Фиат Брава 1,6 16V с газова уредба благодаря за съветите на всички ви
              Честито! Давай снимки. Колко ти излезе? Давай подробности...
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #37
                andrew83 написа:
                Здравейте отново колеги искам вече да се похваля, че съм горд собственик на Фиат Брава 1,6 16V с газова уредба благодаря за съветите на всички ви
                Айде честито и от мен, със здраве да си я караш Дано и аз да се похваля скоро с нещо читаво

                Коментар


                  #38
                  gantcho написа:
                  andrew83 написа:
                  Здравейте отново колеги искам вече да се похваля, че съм горд собственик на Фиат Брава 1,6 16V с газова уредба благодаря за съветите на всички ви
                  Честито! Давай снимки. Колко ти излезе? Давай подробности...
                  Ами за подробности .. Бяла модификация ELX само че не мога да си обясня защо няма нито един еър бег но не е болко за умиране. 2 ел. стъкла , ел. огледала , климатик , новото аудио, ABS, лети джанти и газова уредба на мястото на резервната гума. Взех я на 3300 лв. и 146 000 км и съм склонен да варвам че е на толкова. никакво износване на волана, а педалите имат съвсел леко в крайчето на съединителя и спирачката. инъче има какво да се прави по нея. има някакво потропване отпред в дясно и занася леко на ляво но като мине една диагностика ще си каже какво е, както и задно гърне за смяна и издухан катализатор, но това е благодарение на газовата всичко други си е ок
                  Fiat Brava ELX 1,6 16V + газ 103 HP

                  Коментар


                    #39
                    andrew83 написа:
                    Ами за подробности .. Бяла модификация ELX само че не мога да си обясня защо няма нито един еър бег но не е болко за умиране. 2 ел. стъкла , ел. огледала , климатик , новото аудио, ABS, лети джанти и газова уредба на мястото на резервната гума. Взех я на 3300 лв. и 146 000 км и съм склонен да варвам че е на толкова. никакво износване на волана, а педалите имат съвсел леко в крайчето на съединителя и спирачката. инъче има какво да се прави по нея. има някакво потропване отпред в дясно и занася леко на ляво но като мине една диагностика ще си каже какво е, както и задно гърне за смяна и издухан катализатор, но това е благодарение на газовата всичко други си е ок
                    Честито, със здраве да си я караш
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #40
                      Честито и от мен Колега
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар

                      Working...
                      X